Магнітні бурі у травні 2020

Магнітні бурі у травні 2020 року

Магнітні бурі можуть послабити стан організму будь-якої людини. Якщо ви метеозалежна людина, то розклад по днях і годинах, коли будуть магнітні бурі у травні 2020 року дозволяє захиститися від негативного впливу. Для зручності можна користуватися детальною таблицею поданою в статті.

Детальний розклад магнітних бур

Травень 2020 року обіцяє стати багатим на всілякі зміни та коливання, тому людям з ослабленим імунітетом, хронічними захворюваннями, варто заздалегідь підготуватися до можливих проблем і перепадів в емоційному стані і прояві недуг.

Детальний розклад по днях і годинах, коли будуть магнітні бурі у травні 2020 року і чого очікувати:

 1. Особливо небезпечний час намічено на 4 травня, коли підвищена активність сонця з 16:00 до 20:00 стане причиною емоційної нестабільності та прояви почуття слабкості у більшої частини населення. Важливо дотримуватися щадного режиму, відмовляючись від усього, що доставляє дискомфорт.
 2. Наступний період нестабільності намічений на 6 травня протягом двох ранкових годин із 5:00-7:00. Бажано таким чином, продумати свій день, щоб на ці небезпечні годинни випав період сну і відпочинку.
 3. 9 травня варто дотримуватися максимальну акуратність з 16:00 до 20:00, оскільки магнітні бурі стануть причиною емоційної нестабільності, втоми і роздратування. Можливі перепади тиску у людей, які страждають від гіпертонічних захворювань, тому при найменшому погіршенні самопочуття важливо адекватно реагувати на симптоми.
 4. Наступний небезпечний період намічений на 13 травня, а триватиме він у період 02:00-05:00, послаблюючи фізичний і емоційний стан всіх людей, а особливо тих, хто входить в зону ризику і небезпеки. Розмірені фізичні навантаження, легке харчування та чергування режиму праці та відпочинку допоможе пережити цей негативний період без труднощів і можливих перепадів у стані здоров’я.
 5. 16 травня варто проявляти максимальну обережність і увагу до свого самопочуття в період з 15:00 до 19:00. На цей час не варто призначати важливі справи, проводити експерименти, які передбачають значні фізичні навантаження. Щадний режим активності і дбайливе ставлення до собі допоможе пережити важкий час, позбавляючи від зайвих ризиків і можливих небезпек для здоров’я. Сьогодні магнітні бурі у травні 2020 року внесені в розклад по днях і годинах,щоб попереджати метеозалежних людей. Можна внести всі сплески в таблицю.
 6. 20 травня доведеться особливо дбайливо ставитися до себе у проміжок 14:00-17:00, оскільки саме в цей час відбудеться черговий сплеск енергії сонця. Його руйнівний вплив може негативно позначитися на стані здоров’я дітей, літніх людей або громадян з наявністю хронічних захворювань.
 7. Наступна магнітна буря відбудеться вже на наступний день 21 травня 2020 року і триватиме з 4:00 до 7:00, після чого піде на спад. Чергування навантажень, щадний режим і налаштування на позитивну хвилю емоцій допоможе впоратися з можливими проблемами. Для своєї безпеки варто відмовитися від прийому алкоголю і жирної їжі, які послаблюють стан організму.
 8. А 23 травня найнебезпечніше час намічено на 03:00-06:00, тому варто заздалегідь підготуватися до небезпечного періоду. Заспокійливі препарати, відпочинок і здорове харчування разом з прийомом препаратів, прописаних лікуючим лікарем, допоможе пережити всі небезпеки і труднощі.
 9. Остання магнітна буря в травні 2020 року намічена на 29 число. Пік активності припаде на час 8:00-10:00 годин, тому важливо максимально убезпечити себе від можливого негативного впливу процесів, що відбуваються з небесним світилом.

Оскільки на період збурень збільшуються небезпеки прояву всіляких захворювань і ослаблення емоційного стану, важливо дотримуватись розміреного способу життя. Попередньо пройшовши обстеження і переконавшись у нормалізації свого стану, важливо уникати можливого впливу негативних чинників або подій, які у цей період можуть мати руйнівний вплив на стан людей.

Всі магнітні бурі у травні 2020 року внесені в розклад по днях і годинах, що дозволить вам заздалегідь знати про зміни. Є таблиця з наочним представленням всіх графіків.

Дата

Опис

5 травня

Середній рівень сонячної активності (супроводжується мігренню, нервозністю і дратівливістю). Загостряться симптоми у гіпертоніків і сердечників.

11-17 травня

Серія сильних спалахів, що представляють небезпеку для людей з хронічними патологіями. У здорових людей проявиться легке нездужання, погіршиться настрій. Якщо у вас проблеми з серцем і тиском, перевірте наявність в аптечці необхідних препаратів.

20-25 травня

Середній геомагнітний рівень, нічого катастрофічного очікувати не доводиться. Поширені симптоми – агресивність і дратівливість. Уникайте конфліктів з родичами.

28 травня

Потужна буря, небезпечна для дітей і пенсіонерів. Відмовтеся від фізичної праці і подорожей, гарненько відпочиньте.

Для цього варто прикрашати своє життя позитивними емоціями, багато часу проводити на свіжому повітрі і тимчасово абстрагуватися від усіх проблем і негативних новин. Виконати всі захисні заходи важливо перед настанням магнітної бурі, створюючи попередній бар’єр, який зможе захистити від деструктивних процесів.

Підводячи підсумки

 1. 4 травня перша магнітна буря у місяці. За графіком вона почнеться в 16:00.
 2. Вночі 13 травня вас швидше за все буде мучити безсоння, так як починаючи з 2 години ночі розпочнеться магнітна буря.
 3. Вранці 29 травня потрібно бути готовим до сильної магнітної бурі. Краще залишитися вдома і не ходити на роботу.
 4. Лікарі рекомендують не залишати квартиру, якщо на вас сильно діють магнітні бурі. У кімнаті в період таких природних явищ повинно бути прохолодно, потрібно забезпечити приплив свіжого повітря.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *