магнітні бурі квітень 2020

Магнітні бурі в квітні 2020 року

Відомо, що магнітні бурі впливають на людину не самим позитивним чином. Метеорологи рекомендують заздалегідь вивчити їх розклад по днях і годинах у квітні 2020 року. Це дозволить захистити себе від негативної енергії небесних тел.

Хто знаходиться у зоні ризику

Всі живі організми реагують на геомагнітні коливання. Хтось більшою мірою, хтось меншою. Хто ж перебуває в зоні ризику:

 • люди з серцевими хворобами;
 • діти до 7 років;
 • пацієнти з травмами;
 • гіпертоніки;
 • літні люди;
 • астматики.

Від магнітних бур особливо страждають люди пенсійного віку, які мають хронічні захворювання. Тому їм необхідно заздалегідь дізнатися розклад по днях і годинах цього явища в квітні 2020 року. Це дозволить захистити себе від нездужання, і поліпшити своє самопочуття.

Розклад бур у квітні 2020 року

У квітні метеозалежним людям необхідно дотримуватися обережності. Адже магнітні бурі дадуть про себе знати вже на початку місяця. Причому в деякі дні їх потужність буде досить сильною. До цього явища потрібно підготуватися заздалегідь. Добре, якщо під рукою опиняться ліки. З таблиці можна дізнатися, коли ж будуть бурі в квітні.

Дата

Пік активності

Потужність

01.04

З 7 до 10

Середня

07.04

З 14 до 16

Слабка

18.04

З 4 до 8

Сильна

20.04

З 9 до 11

Середня

Заглянувши в таблицю стане зрозуміло, в які дні очікується пік активності магнітних бур. На цей час не потрібно будувати ніяких планів. При можливості найкраще залишитися вдома, і трохи відпочити.

Вплив магнітних бур на людину

Кожна людина реагує на зміну погоди по-своєму. Магнітні ж бурі впливають на всіх людей негативно.

В основному з’являються наступні симптоми:

 1. Кров стає густішою, і не може вільно циркулювати по судинах. В результаті чого страждає мозок.
 2. Недолік кисню позначається і на поведінці психічно нездорових людей. Їх дії стають неусвідомленими і непередбачуваними.
 3. Від перевантажень страждає серце. Можуть проявитися такі страшні хвороби, як інсульт, інфаркт.
 4. Спостерігається надмірна дратівливість, і навіть агресивність.
 5. Погіршується робота шлунково-кишкового тракту, вегетативної системи.
 6. Можуть відбуватися скачки тиску.

У людини під час магнітних бур погіршується настрій, вона відчуває нездужання. Щоб спокійно пережити цей період у квітні 2020 року, необхідно заздалегідь ознайомитися з розкладом по днях і годинах.

Метеорологи підготували свої рекомендації, і радять з ними ознайомитися. Особливо це стосується метеозалежних людей.

Як протистояти бурям

Протидіяти природним явищам дуже складно, а ось знизити їх негативний вплив на своє здоров’я цілком можливо.

Для цього досить виконати ряд дій:

 1. Перевагу варто віддавати правильної їжі. По можливості з раціону потрібно виключити фаст-фуд, жирну і гостру їжу. Фахівці рекомендують пити більше натуральних соків і води.
 2. Відмовитися від шкідливих звичок. Небажано палити і вживати алкоголь. Це лише погіршить ситуацію.
 3. Як можна більше гуляти. Прогулянки на свіжому повітрі допоможуть відволіктися від усіх справ, і трохи відпочити.
 4. Не варто забувати про заняття спортом. Помірні фізичні навантаження, контрастний душ буде вельми до речі.
 5. Під час магнітних бур особливу увагу варто звернути на заспокійливі процедури. Розклад по днях і годинах у квітні 2020 року підкаже, коли приймати трав’яні відвари та чаї. Особливо корисні такі напої для людей з нервовими розладами.
 6. У несприятливий період краще всього налаштуватися на позитивний лад. Можна усамітнитися на природі, послухати улюблену музику або просто посидіти в тиші.
 7. Добре допомагає відволіктися від проблем улюблене хобі. Чому б не зайнятися рукоділлям, тим більше, якщо таке заняття приносить задоволення.

Виявляється, знизити негативний вплив магнітних бур нескладно. Для цього необхідно вести звичний спосіб життя, лягати спати вчасно, і захистити себе від фізичних і емоційних навантажень. Так, несприятливі дні пролетять непомітно, і не матимуть негативного впливу на організм.

Що робити людям з хронічними захворюваннями

Люди, які страждають хронічними захворюваннями, які перебувають у зоні ризику. Профілактичні заходи для них навряд чи виявляться дієвими. Таким пацієнтам необхідно тримати під рукою ліки. Крім того, лікарі рекомендують для профілактики вживати аспірин. Він зменшує в’язкість крові і покращує самопочуття.

Коли в квітні 2020 року почнуться магнітні бурі підкажуть метеорологи. Свої спостереження вони представили в таблиці, ознайомитися з ним може кожен бажаючий. Особливу обережність в несприятливі дні варто проявляти метеозалежним людям та пацієнтам з хронічними хворобами.

У цей час потрібно вести звичайний спосіб життя, відмовитися від шкідливих звичок, і стежити за своїм самопочуттям. При нездужанні потрібно звернутися до лікаря.

Підводячи підсумки

 1. Магнітні бурі дадуть про себе знати вже на початку квітня. Якщо першого числа їх потужність буде середньої, то вже до середини місяця почне проявлятися пік активності.
 2. У зоні ризику знаходяться люди з хронічними захворюваннями, люди похилого віку і діти до 7 років. При нездужанні їм потрібно звертатися до лікаря.
 3. У квітні 2020 року буде кілька спалахів магнітних бур. Щоб захистити себе від їх негативного впливу, з розкладом слід ознайомитися заздалегідь. Метеорологи підготували інформацію по днях і годинах.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *