Магнітні бурі в травні 2022 року

Магнітні бурі в травні 2022 року і несприятливі дні

Активність денного світила веде за собою обурення магнітного фону Землі, приносить на планету магнітні бурі. У травні 2022 року вони стануть причиною несприятливих днів для метеочутливих людей, що важливо знати заздалегідь.

Магнітні бурі в травні 2022 року

Вчені, астрологи стежать за проявом таких бур, реєструють їх активність, силу, тривалість. На підставі багаторічних спостережень робляться відповідні висновки, що дозволяють будувати прогнози магнітної активності на майбутні місяці, роки.

Про несприятливі дні і магнітні бурі, в травні 2022, для метеочутливих людей важливо знати вже сьогодні, щоб зуміти підготувати організм до впливу магнітних спалахів на своє здоров’я.

Передбачувані дні приходу магнітних бур у травні 2022 року:

Дні зі слабо вираженою зміною магнітного поля Дні з сильно вираженою зміною магнітного поля
1 травня 7 травня
29 травня 9 травня
19 травня
22 травня

Перша колонка таблиці показує дні, в які магнітна активність буде виражена не дуже яскраво, але, тим не менш, є ризик негативного впливу на метеозалежних людей. У другій колонці таблиці вказані дні, в які магнітна активність буде різного ступеня сили, коли людині будуть потрібні:

 • крайня акуратність по відношенню до стану свого здоров’я;
 • спостереження за змінами показників життєдіяльності;
 • заходи, що запобігають ускладненню стану здоров’я внаслідок впливу магнітних бур.

Почнеться місяць слабким магнітним обуренням буквально в перший же його день. Сильніші бурі прийдуть 7 і 9 травня. Експерти вважають такий збіг в деякій мірі вдалим, тому що для більшості людей несприятливі дні випадають на вихідні, коли у людини є більше можливості зайнятися своїм здоров’ям. Особливо це стосується 7 і 9 травня, коли бурі, то посилюючись, то слабшаючи, будуть плавно перетікати одна в іншу.

У ці дні, на думку експертів, буде зареєстрований Сонячний вітер високої сили, що викличе обурення магнітних полів не тільки на Землі, але і на найближчих планетах. Травень буде досить насичений атмосферними явищами, пов’язаними з сонячною активністю.

Сила магнітних збурень по Кр-індексу:

Кр-Індекс Значення Рекомендації фахівців
Kp < 2 Спокійне магнітне поле. Вважається, що немає магнітної бурі.
Kp = 2, 3 Слабо збурене магнітне поле, буря слабкої сили. Може не впливати на самопочуття метеозалежних людей.
Kp = 4 Збурене магнітне поле, буря середньої сили. Ймовірно невелике нездужання.
Kp = 5, 6 Класична магнітна буря. Метеочутливим людям рекомендується заздалегідь вжити заходів для підтримки свого здоров’я.
Kp = 7, 8 Сильне обурення магнітного поля, буря високої сили. Ймовірно поява головних болів з нудотою, з підвищенням артеріального тиску.
Kp = 9 Сильне геомагнітне обурення, визначається не як буря, а як сильний шторм. Фахівці рекомендують проводити такі дні вдома, не водити машину або ж бути гранично акуратним на дорозі.

Різні люди по-різному реагують на магнітні бурі. Одним досить слабкого геомагнітного обурення, щоб злягти з головним болем, іншим потрібен вплив сильної бурі, яка тільки і може вибити людину зі звичної робочої колії.

Магнітні бурі в травні 2022 року

Прояв негативних симптомів у метеочутливих людей

Люди, які страждають хронічними соматичними захворюваннями, схильні реагувати на будь-які зміни в кліматичних і космічних умовах. Зміна магнітного поля зазвичай може мати такі симптоми:

 • Головний біль, гостра і тривала, або ж ниючий і короткочасний. Інтенсивність болю різна, в залежності від рівня метеочутливості кожної людини.
 • Змінюється артеріальний тиск – зазвичай підвищується, але для гіпотоніків показником є зниження тиску, що виявляється в підвищеній млявості, слабкості, запамороченнях.
 • Загальне погіршення самопочуття, що виявляється у втраті апетиту, зміні емоційного фону, появі слабкості, млявості.
 • Підвищується ймовірність інсультів, інфарктів, чому передують спазми судин, особливо у випадках, коли до цих станів є загальна схильність.

Такі і подібні симптоми проявляються у людей, які знають про свої соматичних проблемах. Коли в молодому або зрілому віці вплив геомагнітного обурення проявляється вперше, людині треба простежити за збігом погіршення здоров’я і днів магнітних бур, щоб надалі піклуватися про себе.

Бути готовим до приходу магнітних бур – значить захистити своє здоров’я від неприємних наслідків.

Рекомендації медичних працівників

Магнітні бурі в травні 2022 і несприятливі дні для метеочутливих людей вимагають уважного ставлення. Якщо людина знає, що входить в групу ризику, йому важливо володіти інформацією про несприятливі дні.

Медики радять морально готуватися до приходу магнітних бур, щоб бути спокійним, не допускати перенапруги і стресів. Нездужання від активності Сонця відчувають і повністю здорові люди, яким треба просто гідно пережити легке запаморочення, перепади артеріального тиску.

Метеозалежним, за статистикою, вважається кожна третя людина на планеті.

Рекомендації лікарів:

 • до приходу магнітних бур треба готуватися заздалегідь, мінімум за 3-4 дні, тільки в такому випадку можна отримати ефект від вжитих заходів;
 • не перевтомлюватися, не братися за вирішення важливих питань, забезпечити для себе спокій;
 • виділити час для прогулянки на повітрі, незалежно від погодних умов;
 • виключити вживання важкої їжі, яка дає додаткове навантаження на судини, органи травлення;
 • включити в меню свіжі фрукти, овочі.

Дотримання таких профілактичних заходів допоможе уникнути коливань артеріального тиску, виключити появу головних болів. Виняток провокуючих моментів дає організму можливість пережити несприятливі дні без перенапруги і зайвих витрат енергії.

Підсумок

 1. Легше переживають несприятливі дні люди, які вміють контролювати ситуацію, знають заздалегідь, коли починається магнітна буря.
 2. Облік зовнішніх умов допомагає знизити ризик стресу, уникнути сварок і неприємних ситуацій.
 3. Дати магнітних бур в травні 2022 року відомі вже сьогодні, це дає можливість заздалегідь вжити запобіжних заходів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *