магнітні бурі у вересні 2021

Магнітні бурі в вересні 2021 і несприятливі дні

Астрологи заявляють, що магнітні бурі у вересні 2021 року для метеочутливих людей можуть негативно відбитися на їхньому здоров’ї. Таблиця з характеристикою цих дат допоможе підготуватися, щоб уникнути впливу геомагнітного поля.

Вплив природних аномалій на людей

У космосі відбувається постійний рух, і воно впливає на жителів нашої планети. Гравітаційні збурення тісно пов’язані зі змінами температури, виникненням магнітних бур і змінами в атмосферному тиску. Іншими словами, взаємне розташування і рух небесних тіл впливає на магнітне поле Землі і її атмосферні явища. Це саме те, що люди відчувають на собі.

Несприятливі дні у вересні 2021

Багато днів у вересні можна вважати несприятливими. Деякі з них залежать від фаз Місяця, інші — від геомагнітного поля. На кожен місяць припадає близько 1/3 несприятливих дат. Перш за все вони можуть включати в себе так звані сатанинські дні. До них відносяться 6, 9, 11 і 20 вересня.

Вплив місяця на людське життя особливо очевидно в ці дні. Необхідно бути дуже обережним під час роботи і при водінні автомобіля. У ці дні не рекомендується зловживати алкогольними напоями, брати участь в суперечках і починати новий бізнес.

Це дуже небезпечні дні для людини. Люди схильні відчувати гнів і агресію, їм дуже важко контролювати свої емоції. Імовірність скандалів і конфліктів в зазначені дні зростає до 87%.

Несприятливі дні у вересні 2021 року для метеочутливих людей припадають на 10, 13, 16 і 22 вересня. У ці дні очікуються сильні магнітні бурі. Люди можуть страждати від головного болю, апатії та безсоння. Якщо в сатанинські дні люди більш схильні до спалахів гніву і підвищеної емоційності, то магнітні бурі викликають загальне погіршення здоров’я: слабкість, млявість, втрату апетиту.

магнітні бурі у вересні 2021

Фази зростання місяця

Поганими днями у вересні можна вважати 8, 21 і 25 числа. У чутливих до атмосферних явищ людей спостерігається різке падіння артеріального тиску. Висхідний місяць у вересні випадає на 21-е число, хоча сама фаза безпечна для людини, але і в цей день необхідно бути обережним і обачним.

Перший місячний день кожного місяця несе в собі дуже сильну енергію, яка може бути спрямована як на руйнування, так і на творення. І 25-е число також випадає на фазу зростання місяця, це 5-6-й місячний день, можуть виникати конфлікти на роботі і з друзями.

Несприятливі дніНегативні ефекти
6, 9, 11 і 20Схильність до гніву і агресії, виникають складнощі з контролем власних емоцій
10, 13, 16, 20Головний біль, апатія, безсоння
8, 21, 25Падіння артеріального тиску

Хто страждає від магнітних бур найбільше

Не всі відчувають себе погано в такі дні. Здорові, сильні люди не відчувають перепадів тиску і магнітних бур, тому що можуть адаптуватися до мінливих умов навколишнього середовища. У тих, хто веде неактивний спосіб життя, має надмірну вагу і психічні розлади, цей механізм порушений.

Деякі хвороби також провокують залежність від погоди. Те ж відноситься і до регулярно хворіють дітям і літнім людям. Порушення механізму адаптації також обумовлені шкідливими звичками, поганим харчуванням і відсутністю відпочинку.

Інша категорія людей — ті, хто занадто піддаються навіюванню. Якщо зі здоров’ям все в порядку, то не варто приділяти увагу прогнозам.

Як захистити себе в дні геомагнітної активності

Питання, яке хвилює багатьох людей. Все залежить від людини і від того, як він себе почуває. Погані дні у вересні для чутливих до погодних умов людей включають 11 дат. Але чи дійсно необхідно проводити 1/3 місяці, ізолюючи себе від суспільства? Звичайно, ні.

Щоб хоч трохи поліпшити своє здоров’я, потрібно виходити на вулицю якомога частіше. Хороший нічний відпочинок також дуже важливий. Для нормальної роботи організму необхідно спати 7-8 годин, але не більше і не менше.

Здорове харчування — ще один важливий аспект. У погані дні варто відмовитися від алкоголю та інших шкідливих звичок. У раціоні повинно міститися якомога більше свіжих фруктів і овочів.

Окрема категорія — люди з хронічними серцево-судинними захворюваннями. Лікарі рекомендують збільшити дозу прийнятих препаратів і знизити фізичну активність.

Перед настанням несприятливого дня не варто нервувати і панікувати. У ці дні можна робити відвари трав (м’яти, чебрецю, ромашки). Також рекомендується приймати ванну з травами в несприятливі для здоров’я дні.

Щоб уникнути конфліктів, в цей час можна приймати легкі заспокійливі препарати. Але перед цим варто проконсультуватися з лікарем. Він зможе прописати необхідні ліки, щоб пацієнт відчував себе краще в несприятливі дні.

Підсумок

  1. Дні магнітних бур надають особливо негативний вплив на людей, які залежать від погоди.
  2. Лікарські препарати для метеозалежних допоможуть полегшити симптоми. Після їх застосування поліпшується стан людини.
  3. У вересні відзначається в цілому 11 несприятливих днів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *