магнітні бурі у жовтні 2021

Магнітні бурі в жовтні 2021 і несприятливі дні

Всі несприятливі дні в жовтні 2021 року для метеочутливих людей відображені в розкладі на кожен день. Календар допомагає заздалегідь підготуватися до магнітних бур, захистити свій організм, провести необхідні процедури, щоб з максимальною легкістю пережити важкі дні.

Геомагнітні бурі

Метеочутливі люди і без спеціальних календарів можуть визначити появу магнітних бур. Напередодні і протягом цього періоду може відбуватися наступне:

 • все валиться з рук;
 • люди стають агресивними;
 • у багатьох з’являються болісні головні болі;
 • збільшується число ДТП, аварій та інших подій і т. д.

Причини магнітних бур:

 • спалахи на сонці;
 • викид корональної маси;
 • корональна дірка.

У науковому світі це явище носить назву “обурення магнітного поля планети”.

Комплексно ці причини створюють величезний потужний потік заряджених частинок, які розлітаються по космічному простору і приблизно на третю добу досягають Землі.

Чим магнітні бурі небезпечні для людей

Зміна магнітного поля планети робить негативний вплив на людей. Його тривалість може тривати від пари годин до 2-3 днів поспіль. Симптоматика у всіх однакова, відмінність полягає лише в інтенсивності прояву.

Можуть спостерігатися:

 • незрозуміла втома, розбитість, сонливість;
 • постійні головні болі, мігрень;
 • підвищення або зниження артеріального тиску;
 • погіршення стану у людей з хронічними захворюваннями-бронхіальна астма, серцево-судинні або шлунково-кишкові хвороби;
 • підвищення дратівливості, люди стають нетерпимими і агресивними;
 • безсоння;
 • високий ріст інфарктів та інсультів.

В середньому кожен житель планети близько 20% всього свого життя знаходиться під дією магнітної бурі.

Несприятливі дні в жовтні 2021 року можуть стати проблемними не тільки для метеочутливих людей. Вчені відзначили, що під час геомагнітних бур пропадають радіосигнали і зв’язок, а також виходять з ладу технічні засоби. Тварини поводяться неспокійно, особливо чутливими вважаються птахи і риби.

Календар магнітних бур у жовтні 2021

За попередніми підрахунками і статистичними даними метеорологи склали таблицю несприятливих днів на жовтень 2021 рік.

Несприятливі дні жовтня 2021Як проявляються
1, 2, 8, 11, 15-20, 24, 25, 29 і 30Люди пасивні і вразливі, у них відзначається погане самопочуття

Вчені з’ясували, що максимально можлива кількість магнітних бур на рік може досягати 50, мінімальна – 1-2.

У жовтні 2021 року таких проблемних днів 14, це важкий час для метеочутливих людей, до якого фахівці рекомендують підготуватися заздалегідь.

Сприятливі дні

Добрими або нейтральними днями вважається час, коли люди відчувають себе прекрасно, вони енергійні і сповнені сил. Таких днів у жовтні 2021 р. буде майже стільки, скільки і негативних.

Сприятливі дні:

 • 3-7;
 • 9;
 • 10;
 • 12-14;
 • 21-23;
 • 26-28;
 • 31.

За цей час організм може частково відновитися. У цей період вдасться укладати нові угоди, підписувати важливі документи, їздити на відпочинок і проводити час з друзями.

Поради метеочутливим людям

За довгі роки досліджень впливу сонячних спалахів на організм людини фахівці розробили цілий перелік рекомендацій щодо їх усунення. Профілактичні та лікувальні заходи:

 1. Фітотерапевти рекомендують додати в їжу або вживані напої кардамон, імбир, мускатний горіх, чебрець.
 2. Трав’яні настоянки допоможуть зняти симптоми дратівливості, заспокоять нервову систему, знімуть стреси і перенапруження. Використовуйте в цих цілях валеріану, собачу кропиву, шавлія, настоянку півонії.
 3. Дієта. Слід відмовитися від важкої їжі, міцного чаю і кави. Рекомендується ввести в раціон більше фруктів, ягід і овочів. Більше їжте яблук, бананів, журавлини, малини. Вони знижують рівень адреналіну в крові.
 4. Виключити фізичні навантаження або перенести їх на більш сприятливий період.
 5. Ванна. У воду можна додати морську сіль, розслаблюючу піну або ароматичні масла. Це дозволить організму розслабитися.

Рекомендується більше гуляти на свіжому повітрі. А перебуваючи вдома або на роботі, варто періодично провітрювати приміщення.

Серед усього населення Землі лише 10% вважаються метеочутливими.

Медики не рекомендують захоплюватися лікарськими препаратами – як тільки дія магнітного поля піде на зниження, вся симптоматика пройде самостійно.

Календар магнітних бур – один з головних і точних помічників у визначенні змін в магнітному полі. З орієнтацією на нього можна планувати справи і проведення часу, захистити себе і своє здоров’я від негативного впливу навколишнього середовища.

Підсумок

 1. Магнітні бурі можуть протікати від двох годин до 2-3 днів. Найбільш часта причина – спалахи на сонці.
 2. Напередодні магнітної бурі погіршення здоров’я відчувається у метеозалежних людей і тих, хто страждає від хронічних захворювань.
 3. Жовтень 2021 року буде багатий на несприятливі дні, вони триватимуть близько 2 тижнів.
 4. Для усунення неприємної симптоматики можна використовувати прянощі, настоянки на травах, приймати гарячу ванну з морською сіллю. Для зниження больових симптомів – випити перевірені медичні препарати.
 5. Рекомендується виключити стреси, фізичні навантаження, більше перебувати на свіжому повітрі і частіше провітрювати приміщення будинку або на роботі.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *