Медсестра: особливості роботи, затребуваність професії на ринку праці

Працівники сфери охорони здоров’я часто стикаються з проблемами: погані умови в лікарнях, нераціональний розподіл посадових обов’язків і невелика зарплата. Втім зараз престиж професії росте, а перспективи є більш радісними – заробітні плати підвищуються як у державному секторі, так і в приватному. Чи важко шукати нову роботу? Якщо серйозно зайнятися питанням, знайти вільну вакансію можна за короткий термін.

Великою перевагою буде стаж. Медсестри, які вміють виконувати маніпуляції, затребувані в лікарнях, санаторіях, пологових будинках, діагностичних центрах. Не варто прив’язуватися до одного робочого місця, особливо якщо надані умови і оклад вас не влаштовують. Шукайте вакансії медсестри не тільки в державних установах. Кращі умови і більш високі заробітки у тих, хто працевлаштований в приватних клініках.

Що пропонують роботодавці

Вивчаючи ринок праці, можна зробити висновок, що професія медсестри досить затребувана. Відкриваються нові стоматологічні кабінети і клініки, куди запрошують асистувати дантистам. Це відмінна можливість підвищити свій дохід. Вас чекає зручний графік роботи і хороші умови праці.

Пропонують вакансії медсестрам жіночі центри краси. Тут виконання посадових обов’язків пов’язане з проведенням СПА та оздоровчих процедур. Така робота приносить естетичне задоволення і високі заробітки.

Якщо ви любите дітей, шукайте вакансію в розвиваючих центрах. Умови роботи в таких закладах підійдуть для тих, хто не може присвятити виконанню посадових обов’язків 8 годин на день. Часткова зайнятість – це відмінний варіант для підробітку. Вакантні посади в Україні і за кордоном представлені на порталі для пошуку роботи jobs.ua.

Вимоги до претендентів

В обов’язок медсестри входить догляд за пацієнтами. Тому під час роботи слід проявляти:

 • терпіння;
 • добропорядність;
 • уважність;
 • старанність;
 • чемність.

Це професія для чуйних і сміливих жінок, тому що часто доводиться відчувати фізичне та емоційне навантаження. Для того, щоб влаштуватися медсестрою, необхідно отримати спеціальну освіту. Деякі роботодавці готові взяти молодший медичний персонал з дипломом, але без стажу.

Можливість кар’єрного росту

У кожному лікувальному закладі працюють медсестри і виконують обов’язки, що відповідають займаній посаді. Кар’єрне зростання можливе в тому випадку, якщо ви будете підвищувати кваліфікацію і здобувати нові навички. Пропрацювавши на одному місці кілька років, деякі робітниці займають посаду старшої медичної сестри.

Чи варто на цьому зупинятися? Якщо є бажання, отримуйте профільну вищу освіту. Таким чином можна стати дипломованим:

 • лікарем;
 • фармацевтом;
 • медичним статистиком;
 • інструктором з лікувальної фізкультури;
 • рентгенологом;
 • дантистом.

Наскільки це актуально, вирішувати вам. Сьогодні можна без проблем знайти вакансію медсестри з високою зарплатою і зручним графіком.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *