значення імені мішель

Неперевершена серцеїдка Мішель: характер і доля дівчини

Цікаве і мелодійне ім’я Мішель безумовно радує слух і наділяє свою носительку певним шармом. У більшості людей воно асоціюється з образом ніжною, витонченою француженки, задумливо прогулюється по залитим сонцем маленьких вуличках Парижа. Однак картинка, створена уявою, часто не відповідає дійсності. Так яка ж Мішель насправді? Як ім’я впливає на характер і долю дівчини?

Історія появи і значення імені Мішель

У сучасному світі жіноче ім’я Мішель не можна назвати рідкісним. Воно досить поширене в багатьох європейських країнах і вже набирає популярність серед мешканок України. Згідно з твердженнями лінгвістів, Michelle — це жіночий варіант, утворений від французького чоловічого імені Michel. Воно ж, у свою чергу, є прототипом давньоєврейського імені Михайло і означає «подібний, рівний Богу» або «випрошенний у Бога». Внаслідок цього, жіноче ім’я Мішель в перекладі з іудейського буде звучати як «подібна Богу», «божественна».

Michelle — ім’я Мішель англійською мовою

Форми імені

Скорочений варіант: Шеллі, Міка, Міккі, Міша, Еллі.

Зменшено-ласкава форма: Мишелька, Мімі, Микуша.

Схожі за фоносематикою імена: Мікаела, Мігела, Міхаела.

Церковне ім’я в православ’ї — відсутнє.

Таблиця: ім’я Мішель на іноземних мовах

Мова Написання Вимова
Білоруська Мішэль Мішель
Німецька, французька Michel Мішель
Англійська Michel, Michelle Мішель
Гінді मिशेल Michel
Китайська 米歇爾 Mǐ xiē ěr
Арабська ميشيل Mishil
Корейська 미셸 Misyel
Вірменська Միշել Mishel
Японська ミシェル Misheru
Тайська มิเชล Mi chel

Заповнюючи документи англійською, Мішель може використовувати два варіанти написання імені: Mishel.

По батькові для імені Мішель

Відомі дослідники Дмитро і Надія Зима запевняють, що для Мишельки, що народилася влітку і навесні, найбільш прийнятними варіантами по батькові будуть: Олександрівна і Каримовна. Тоді як для дівчинки, яка з’явилася на світ в холодну пору року, найбільш гармонійними будуть такі поєднання: Мішель Русланівна, Мішель Едуардівна, Мішель Дмитрівна.

Найбільш невдалі варіанти по батькові: Антонівна, Валентинівна, Костянтинівна, Юріївна.

Мішель в соцмережах

Завдяки різноманіттю ніків, що підходять до імені Мішель, дівчина легко може проявити свою індивідуальність в соцмережах, запам’ятавшись віртуальним друзям як яскрава, цікава особистість з багатим внутрішнім світом:

 • ʍúώ€ԉь;
 • ✿Ḿį$helle✿;
 • ღ♥ღMimiღ♥ღ;
 • ⓜⓘшⓔԉь.

Рими до імені Мішель: граційна, як газель, крапель, квітень, дуель, вермішель.

Дати іменин і святі покровителі

У католицькому середовищі святою заступницею всіх власниць імені Мішель є Михаелина Пезарская, день пам’яті якої припадає на 19 червня. У православних святцях імені Мішель немає, але дівчинка може святкувати свої іменини 11 жовтня — дата, коли вшановують схимонахиню Михайлу (цим іменем часто нарікають Мішель при хрещенні).

Схимонахиня Михайла — свята покровителька власниць імені Мішель

Вплив імені Мішель на характер і долю

На думку П’єра Руже, власницям імені Мішель властиві такі позитивні риси характеру:

 • працьовитість;
 • комунікабельність;
 • уміння швидко мобілізуватись у важких ситуаціях;
 • цілеспрямованість;
 • чуйність.

До негативних рис дівчини можна віднести:

 • егоїзм;
 • меркантильність;
 • образливість.

Мішель в дитинстві і юності

Як стверджує Борис Хигир, Мішель зростає сором’язливою і дуже ніжною дівчинкою, для якої навіть найменший прояв грубості може стати справжньою психологічною травмою. Саме тому треба щоб батьки приділяли їй достатньо уваги і турботи. Однак тут теж важливо не перестаратися і не переступити межу, оскільки гіперопіка з боку старших може зробити дівчинку ледачою, розпещеною, нездатною до самостійного прийняття рішень.

Дорослішаючи, Мішель перетворюється в справжню леді — вишукану, милу й чарівну. У неї багато друзів і знайомих, які тягнуться до щирої і неконфліктної дівчинки. Однак сама Мішель рідко кого підпускає близько. Найчастіше вона має лише одну подругу, зв’язок з якою підтримує впродовж усього життя.

Особливої тяги до навчання Мішель не відчуває, але завдяки вродженій посидючості може добитися непоганих успіхів.

Маленька Мішель — сором’язлива і ніжна дівчинка, здатна одним поглядом зачаровувати оточуючих

Доросле життя

Доросла Мішель — втілення жіночності та чарівності. Масу часу вона приділяє власній зовнішності, перетворюючи це заняття у своєрідне хобі. Дівчина відноситься до числа тих представниць слабкої статі, які не мислять свого появи поза межами дому без макіяжу. Навіть запізнення на неймовірно важливу зустріч не змусить Мішель відмовитися від нанесення «повної бойової розмальовки».

Характер жінки з віком практично не змінюється. Мішель залишається все тією ж чуйною, мрійливої і романтичною особливою з тонкою душевною організацією.

Хобі та захоплення

Серед захоплень, властивих Мішель, можна відзначити любов до читання. Найбільш її приваблюють історичні і любовні романи, які вона читає захлинаючись, забуваючи іноді навіть про намічені раніше плани. Розвинена уява дозволяє дівчині представляти себе на місці головних героїв, вигадуючи їх історії і пишучи свій фінал. Крім цього, з раннього дитинства у Мішель простежується схильність до музики, танців, малювання.

Читання історичних і любовних романів — одне із захоплень Мішель

Професійна діяльність і бізнес

Тяга до мистецтва дозволяє Мішель вибрати творчу професію. Вона не боїться сцени, тому стане хорошою актрисою, балериною, співачкою. Також дівчина може присвятити себе художньому ремеслу або вибрати кар’єру письменниці. Визначаючись із спрямованістю професійної діяльності, слід враховувати і комунікабельність Мішель, завдяки якій вона може проявити себе в ролі журналіста, психолога, що веде теле – і радіопередач. А от у бізнес жінці сунутися не варто, оскільки в її характері повністю відсутні лідерські якості. Якщо ж Мішель все-таки вирішить відкрити власну справу, їй слід підшукати хорошого керівника, якому б вона могла повністю довіряти.

Здоров’я

З раннього дитинства Мішель не відрізняється міцним здоров’ям. В юності їй властиві часті застуди, хвороби горла і легенів. З віком жінці потрібно приділяти більше уваги серцево судинної системи і органів ШКТ.

Любов і сексуальність

Навколо Мішель завжди багато шанувальників, яких приваблює грацію, жіночність, ніжність і ранимість дівчини. Залицяльники обсипають її подарунками і квітами. Сама ж Мішель відноситься до чоловіків вибірково, пред’являючи високі вимоги до претендентів. Володарка цього імені — власниця. У відносинах з чоловіками для неї головне — довіра, зради дівчина не потерпить і ніколи не пробачить. Незважаючи на свої почуття, дізнавшись про зраду коханого, Мішель відразу ж припинить будь-яке спілкування з ним.

Приваблива і жіночна Мішель завжди оточена масою шанувальників

Шлюб і діти

Обранцем Мішель часто стає вже відбувся чоловік, який зможе забезпечити їй комфортне життя. Дівчина просто створена для сім’ї. З часом вона стане прекрасною дружиною, матір’ю та господинею. Мішель не кар’єристка, тому вона з легкістю кине роботу, щоб присвячувати весь свій час дружину і дітей. Вона із задоволенням займається господарством, обожнює приймати гостей і готувати кулінарні шедеври. З появою дітей жінка з головою занурюється в їх виховання, намагаючись максимально оточити їх увагою і турботою. Внаслідок цього, існує ризик, що спадкоємці Мішель зростуть розпещеними та егоїстичними.

Таблиця: сумісність Мішель з іншими іменами

Легкий флірт і дружба Міцні відносини Відсутність сумісності
Олександр;

Євген;

Владислав;

Віллен;

Дмитро;

Микола;

Тимур;

Роман;

Радіон

Олексій;

Сергій;

Руслан;

Михайло;

Максим;

Віктор;

Геннадій

Андрій;

Павло;

Петро;

Костянтин;

Генріх;

Григорій;

Василь

Роки життя, в період яких у долі Мішель відбудуться найбільш значущі події:

 • 17;
 • 24;
 • 32;
 • 47;
 • 59.

Таблиця: астрологічні відповідності

Зодіакальне число 3, 9
Астрологічний камінь Хризоліт, опал, перли
Знак Зодіаку Стрілець
Домінуюча планета Уран, Юпітер
Тварина Бобер, орел
Щасливий колір Фіолетовий
Рослина Бузина
Щасливий день Четвер
Нещасливий день Середа
Час року Літо, весна
Стихія Вогонь
Стрілець — знак Зодіаку, відповідний імені Мішель. Наділяє дівчину щедрістю і цілеспрямованістю

Значення букв імені

Кожна буква імені має своє значення і певним чином впливає на характер людини:

 • М — уважність, наполегливість, педантичність, працьовитість;
 • І — вразливість, доброзичливість, романтичність, хазяйновитість;
 • Ш — скромність, мрійливість, езотеричні нахили;
 • Е — комунікабельність, життєлюбність, меркантильність;
 • Л — винахідливість, артистичність, розвинене логічне мислення;
 • Ь — добродушність, сором’язливість.

Вплив пори року на характер Мішель

Вчені стверджують, що час року, в період якого людина народилася, накладає певний відбиток на його характер:

 • «зимова» Мішель володіє складним характером. Вона вперта, наполеглива, ніколи не визнає чужої думки. Найбільш «небезпечна» Мішель, яка народилася в лютому. У характері дівчини присутні образливість і мстивість. Тому при спілкуванні з нею слід завжди бути насторожі;
 • «весняна» Мішель — добрий і відкрита людина, схильний до самопожертви. Вона весела, енергійна, має багато друзів. Єдиний недолік дівчата — надмірна довірливість, яка може зіграти з нею злий жарт;
 • Мішель, народженої в один з осінніх місяців, удача посміхається у всьому: в любові, фінансах, кар’єрі. Вона відповідальна, цілеспрямована, талановита. Володіє хорошим почуттям гумору і багатою фантазією;
 • «літня» Мішель схильна до настроєвих гойдалок. Разом з цим, вона володіє прекрасною інтуїцією і завжди готова допомогти цінних радою.
Мішель, яку народилася восени, в усьому супроводжує удача

За все життя мені зустрічалася тільки одна Мішель. Це дочка моїх приятелів. Дівчинку мені довелося бачити лише два рази, але враження про неї склалися тільки позитивні. Малятко (а на момент нашої зустрічі їй було майже 5 років) товариська, вміє розташувати до себе. Незважаючи на юний вік, Мишелька дуже кмітлива, артистична, любить красуватися і блищати перед публікою. Батьки віддали її в школу танців і я впевнена, що в майбутньому вона заявить про себе і буде займати тільки призові місця.

Успішні жінки з ім’ям Мішель

 1. Мішель Вільямс — американська актриса
 2. Мішель Пфайффер — актриса, тричі номінована на кінопремію «Оскар»
 3. Мішель Фейрлі — північноірландська актриса
 4. Мішель Алвес — бразильська фотомодель
 5. Мішель Бранч — американська співачка і гітаристка

Відео: пісня «Hasta La Vista» у виконанні Michelle Andrade

Володарка імені Мішель — яскрава і нетрадиційна натура. Вона має суперечливим характером. В одних випадках дівчина може бути чуйною і м’якою, в інших — образливою і мстивою. У професійному плані — це чесний і виконавчий співробітник. Однак найчастіше Мішель не рветься зробити кар’єру, а присвячує всю себе сім’ї і дітям.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *