Народні прикмети на 17 червня

Народна назва:

Митрофан, навозниця, червоний сарафан.

Звичаї

Повір’я свідчать, що в цю дату змовляються вітер і грім, вирішуючи, чи буде дощовим червень і скільки опадів випаде протягом усіх літніх місяців.

Ті, хто знає спеціальний змова, повинні вимовити його, щоб дощі пішли лише тоді, коли це необхідно для багатого врожаю. Крім того, можна захистити себе від хвороб та усіляких неприємностей.

Прикмети

  1. Якщо цей день видався дощовим, то опади будуть випадати ще 2-3 доби.
  2. Розпустилася нічна фіалка – сонячна погода протримається кілька днів.
  3. Птахи не поспішають повертатися в свої гнізда – очікуються дощові дні.
  4. Відчули, що на сході сонця дуже душно або дме північно-західний вітер, значить, належить погана погода.
  5. Якщо протягом дня йдуть короткочасні дощі, а до вечора по землі починає отелитися туман і випадає роса, то незабаром потеплішає.

У цей день іменини святкують:

Зосим, Марія, Марфа, Мефодій, Митрофан, Назар, Петро, Софія, Юліан.

Тлумачення снів 17 червня

  • У сновидінні ви побачили ягоди вишні, які опинилися перезрілим – якась подія надзвичайно розчарує; незрілими – вам належить пролити чимало сліз. Якщо ж у нічних мареннях ві зривали їх прямо з дерева, то ваші зусилля не залишаться непоміченими.
  • Уві сні їли морозиво, значить, незабаром у вас з’явиться можливість отримати величезне задоволення; шоколад – випадковий знайомий піднесе вам великий сюрприз.
  • Приснилися високі гори – в найближчому майбутньому вам доведеться зустрітися з дуже неприємними людьми. Піднімалися на них – в реальності вам вдасться вийти з конфліктної ситуації переможцем.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *