Народні прикмети на 18 червня

Народна назва:

Дорофіїв день, Ігор войовничий.

Звичаї

Відомо, що на Дорофея починає цвісти сон-трава (pulsatilla), яка, згідно з народним повір’ям ям, може передбачати людині його подальшу долю. Для цього необхідно зібрати її рано вранці, опустити в крижану воду і вийняти рівно опівдні, потім покласти її на всю ніч під подушку. Вважається, що після такої процедури ви можете побачити уві сні власне майбутнє або отримати для себе відповіді на давно цікавлять вас питання.

Власникам присадибних ділянок прийнято в цю дату виполювати бур’яні, так як прикмети кажуть, що після цього вони більше не виростуть.

Прикмети

 1. Помітили, що випало занадто багато росі, значить, літо буде врожайним.
 2. Якщо ви почули, що увечері в лісі стала кричати сова і продовжила це робити протягом всієї ночі або заспівав дятел, то через 1-2 дні піде дощ.
 3. Павуки повилазили зі своїх нір і плетуть павутини або лісова костяниця загнула свої листочки вниз – чекайте сонячної і теплої погоди.
 4. Відчули, що з ранку трава пахне сильніше, ніж зазвичай – зовсім скоро почнеться дощ.
 5. Незважаючи на те, що на вулиці похмуро, жовтці не закривають свої квітки, значити, протягом найближчої доби точно не випадуть опади.
 6. Якщо весь день була негода, альо на заході сонце стало білі сяяти, то негода надовго затягнеться.
 7. З ранку подув південний вітер – настають вітряні та дощові літні місяці.

У цей день іменини святкують:

Ігор, Аполлон, Дорофей, Іона, Конон, Костянтин, Леонід, Марк, Никандр, Федір.

Тлумачення снів 17 червня

Після пробудження постарайтеся згадати те, що вам приснилося, так як часто сновидіння, побачені в цей день, є віщими і через деякий час збуваються.

 • Якщо вам примарилася стара, то наяву ви можете потрапити у велику біду, тому будьте гранично обережні і не вплутуйтеся у всілякі авантюри.
 • Сон, у якому фігурували чотки, свідчить про те, що вам вдасться реалізувати всі свої вміння.
 • У нічних мареннях ві від кого-то тікали, виходить, незабаром вам доведеться вирішувати раптово виниклі проблеми. Крім того ви спробуєте змінити сформовану ситуацію, але знайте, що всі ці спроби виявляться марними.
 • Уві сні побачили левів – майбутній конфлікт вдало вирішиться. Можливо, у вашому житті відбудуться позитивні зміни.
 • Приснилися згаслі свічки або церква – ві можете відчути глибоке розчарування у відносинах, так як відкриєте для себе нові якості коханої людини.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *