Народні прикмети на 19 червня

Народна назва:

Іларіон, Ларивон-пропольник.

Звичаї

Згідно з прикметами, в цей день потрібно прополювати свої городи і присадибні ділянки, причому, чим менше залишиться бур’бур’янів, тим багатший буде врожай. Крім того вважається, що прополка дарує дівчатам красу і довгу молодість, матерям – міцне здоров’я, батькам – фізичну силу, а всім іншим – майбутнє застілля з великою кількістю смачних страв.

Тім, хто народився в цю дату, особливо з 12 до 3 години ночі, буде нелегко у житті, тому від природи такі люди наділені неймовірним терпінням, дозволяє їм справлятися з усілякими негараздами. Шлюби між людьми, народженими 19 червня або під час посту, приречені на розлучення.

Прикмети

 1. Почули, що почали кричати перепела – невдовзі піде дощ.
 2. Якщо на Іларіона повний місяць, то зовсім скоро знову з’єднання бути бур’яні, тому займайтеся польовими роботами тільки на убуваючу місяць.
 3. У полі з раннього ранку не чути співу жайворонків – очікується погода.
 4. Відчули різке похолодання, значить, найближчим часом потеплішає.
 5. Подув південний вітер – настають та похмурі дощові літні місяці.
 6. Якщо у похмурий день польова берізка несподівано розкрив свої квітки, то чекайте закінчення негоди.

У цей день іменини святкують:

Віссаріон, Георгій, Іларіон, Іона, Сусанна, Фекла, Фотій.

Тлумачення снів 19 червня

 • Сон, у якому ви опинилися свідком пологів або самі народжували дитину, передвіщає вам довге життя.
 • Якщо в сні вам довелося комусь прислуговувати, то в реальності ви зіткнетеся з нахабною наклепом.
 • Побачили в нічних мареннях когось зі своїх близьких з безліччю ран на тілі, значить, у вас несподівано можуть з’єднання явитися нові родичі.
 • Приснився трактор – наяву ви отримаєте нове привабливу пропозицію; карета – вам пора змінити свої плани, так як колишні вже давно застаріли; автомобіль – ві вдало втілюйте свої мрії.
 • Жінці, що побачила себе в сні у сукні, не відповідному їй за розміром, належить ганебне звільнення з-за підступів колег-заздрісників.
 • Приснилося, що ви їсте щось дуже кисле – у найближчі дні у вас буде поганий настрій; солодке – вас підкуплять чиїсь улесливі промови; гірке – сімейне життя може вас розчарувати.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *