Народні прикмети на 22 червня

Народна назва:

Кириллин день, Кирило Олександрійський, Марфа-розсадниця.

Звичаї

Якщо вірити народним традиціям, то цю дату слід увійти в річку і встати там, де швидкий плин, повернувшись спиною вперед. Прийнято вважати, що річкова вода може змити всі хвороби і на весь рік забезпечити вас міцним здоров ” ям. Земля і трави також наділяються цілющими властивостями, тому діти, бігають рано вранці серед них босоніж, загартовуються, очищаючи свій організм росою і вбираючи в себе енергію землі.

Жінкам слід бути гранично обережними з молоком і постаратися його не розлити, інакше весь день буде невдалим.

Зібралися в ліс – вклоніться йому перед тим, як увійти, а йдучи, неодмінно попрощайтеся і подякуйте його за гостинність і доброзичливе ставлення населяють його духів.

Збираючи трави, ненавмисно порізали руку – розвертайтеся, йдіть додому, а свої плани перенесіть на інший день, так як все, що ви зібрали, в будь-якому випадку не буде мати цілющими властивостями. Вирушаючи в ліс, зберігайте мовчання, пов’язаність яжіть на голову хустку і приберіть під нього все волосся.

Люди, народжені на Кіріла, найчастіше вкрай соромливі, чутливі, крім того, володіють привабливою зовнішністю і тонким художнім смаком. Їх оберегом вважається рубін – камінь, що відображає внутрішні відчуття носія і темнеющий тоді, коли його власникові загрожує серйозна небезпека.

Під час збирання корисних трав і коріння чоловіки встають на ліве коліно, а жінки – на право. Перед деякими рослинами слід просити прощення, викопуючи їх з коренем.

Прикмети

  1. Якщо ви помітили, що павуки зміцнили свої павутини головними дуже довгими нитками і розташували їх далеко один від одного, отже, гряді теплий погожий день.
  2. Ластівки і стрижі почали літати над самою землею, плиски борються, а ворони голосно кричати – чекайте дощу.

У цей день іменини святкують:

Олександр, Кирило, Магдалина, Марія, Марфа, Фекла.

Тлумачення снів 22 червня

  • Приснився кінь є сприятливим знаком і свідчить про те, що в даний момент сновидець знаходиться на піку своїх можливостей і готовий витратити всі свої сили на реалізацію давніх планів. Якщо вона скаче по безкрайньому полю, то у вашому житті намічаються зміни на краще; робить щось нетипове для тварин, наприклад, палити або вибирає в магазині продукти – знайте, що спосіб, яким ви збираєтеся досягти поставлених цілей, занадто наївні і нерезультативны.
  • Сновидіння, в якому ви побачили черепаху, свідчить про те, що в реальності вам чудово вдається протистояти усіляким дій заздрісників і конкурентів.
  • Пригрезились дельфіни – не варто ігнорувати корисні поради; форель – пліткарі можуть надовго зіпсувати вашу бездоганну репутацію; щука або акули – будьте обережні з тімі, кого ви погано знаєте, так як ці люди бажають вам зла.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *