Народні прикмети на 23 червня

Народна назва:

Тімофіїв день, Антоніна.

Звичаї

Ця дата вважається символічною і досить серйозною, так як здавна по ній визначали, почнуться військові дії. Якщо у лісовій частіше з’єднання явилося безліч грибів, жолудів, білих метеликів чи мух, то агресивно налаштовані війська підуть одна проти одної з зброєю в руках. Крім того, 23 червня визнається одним з найважчих днів, адже згідно придане по землі починає бродити безліч привидів.

На Тимофія не прийнято виносити сміття з будинків, так як за народними прикметами, з-за цього сусіди серйозно поругаются і довго не зможуть помиритися.

Прикмети

  1. Якщо під час грози по небу спершу пливуть білі хмари, а потім темно-сині, значить, найближчим часом піде град.
  2. З вечора до глибокої ночі в лісі набагато тепліше, ніж на відкритих місцевостях, а в низинах прохолодніше, ніж на схилах пагорбів – гарна і тепла погода простоїть ще кілька днів.
  3. Помітили, що ворони настовбурчилися або домашні птахи почали скубти свої пір’я – будьте готові до того, що зовсім скоро похолодає і, можливо, випадуть рясні опади.
  4. Краплі липкого соку, що з’єднання явилися на листі верби, є провісниками заморозків і негоди.
  5. Павуки сховалися у свої норі – очікується дуже мінлива погода.
  6. Хочете дізнатися, чи піде дощ – зверніть увагу на листя папороті. Якщо вони розкрилися вгору, то опади випадуть через 15-20 годин.
  7. На сході занадто душно – скоро небо затягнуть дощові хмари.

У цей день іменини святкують:

Олександр, Олексій, Антоніна, Василь, Іван, Никон, Тимофій, Феофан.

Тлумачення снів 23 червня

  • Приснилося, що ви стали об’єднання об’єктом чиєїсь злої жарти, значить, вас чекає спілкування з украй неприємним людиною. Якщо в сні ви самі виступили в ролі жартівника, то наяву спровокуєте серйозний конфлікт.
  • Побачили в нічних мареннях пухнастого кролика – ви не можете реалізувати свої численні вміння, так як просто боїтеся це зробити, адже в результаті вас почнуть сприймати, як сильну особистість, здатну приймати самостійні рішення і брати на себе величезну відповідальність.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *