Народні прикмети на 25 червня

Народна назва:

Петрів день, капусняк, Петро-рибалка, Онуфрій.

Звичаї

Деякі заміжні жінки в цей день ворожать, чи підуть їх подружжя до коханкам або ж залишаться з ними і збережуть вірність своїм родинам. Для того, щоб правильно виконати ритуал, необхідно взяти аркуш паперу, написати на ньому ім’я передбачуваної суперниці, на відстані витягнутої руки покласти ложку з сіллю і поставити запалену свічку, куплену в церкві. Лівою рукою потрібно взяти невелику щіпку солі і висипати її в склянку, потім підпалити папір і покласти її на тарілку. Швидко розмішайте сіль, вимовляючи особливий змова, і поспостерігайте за тим, що станеться раніше – вона розчиниться або дотлеет лист. У першому випадку ваш чоловік вам залишиться вірним, а у іншому – піде до іншої представниці прекрасної статі.

Вам довелося народитися на Онуфрія, значити, вашим покровителем є яблуня – одне з найбільш щедрих і серцевих дерев, періодично змушують людей робити безвідповідальні дії. Людина, що з’єднання явився на світ 25 червня, на протязі всього свого життя може шукати сенс свого існування, живучі одним днем і абсолютно не замислюючись про власне майбутнє, проте він обов’язковий, практичний, привабливий, хоча і трохи замкнутий і часто не вміє грамотно застосовувати свої здібності. Він допитливий, постійно прагне урізноманітнити нудні будні або самоствердитися, шукає свою другу половину і зберігає їй вірність.

Прикмети

  1. Якщо ближче до ночі на траві з’єднання явилася рясна роса, а по землі стелиться густий туман, то гарна тепла погода простоїть ще довго.
  2. Помітили, що дикі качки і гуси, купаючись у водоймах, часто пірнають і швидко махають крилами.
  3. Ялинові гілки піднімаються вгору, а шишки починають розкриватися – належить погожий теплий день.
  4. Побачили на нічному небі ясній Чумацький Шлях, значить, в найближчі дні буде тепло і сонячно.
  5. Хмари, що пливуть із заходу або мають білуватий відтінок, найімовірніше принесуть з собою град.

У цей день іменини святкують:

Оксентій, Ганна, Арсеній, Гвідон, Іван, Онуфрій, Пафнутій, Петро, Степан, Тимофій, Феофіл, Юліан.

Тлумачення снів 25 червня

Сновидіння, в якому ви побачили постільна білизна, віщує великі складнощі у вирішенні важливих питань. Якщо воно було брудним, то в реальності ви можете серйозно захворіти, тому постарайтеся вести правильний спосіб життя і відмовтеся від своїх згубних звичок.

Талісмани

Для того, щоб уберегти себе від всіляких негараздів, слід придбати собі талісман-оберіг з лазуриту у вигляді риби. У казках багатьох народів не випадково саме риба виконує заповітні бажання, так як вона наділена здатністю лікувати людей від різноманітних хвороб, до того ж допомагає справлятися з життєвими труднощами.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *