Народні прикмети на 26 червня

Народна назва:

Килина-гречишниця, чорні граки, свято каш, Окулинин день.

Звичаї

Якщо дотримуватися народних традицій, то в цей день необхідно зварити гречану кашу, яка ще називається «мирської», але не є її самим, а роздати нужденним і біднякам. Їдять її без додавання молока, так як давні повір’я свідчать, що воно стає отруйною і може серйозно нашкодити здоров’ю.

Хочете дізнатися, що вас чекає в майбутньому – знайдіть будяк, зірвіть його і вночі покладіть його під подушку, вимовивши спеціальний змова. За прикметами ви повинні побачити сон, який дасть відповіді на ваші питання.

На Килину заборонено займатися важкою фізичною працею, так як вважається, що тим самим ви можете викликати сильний гнів святий. Також не варто садити огірки, щоб вони не виросли кривими і гіркими.

Власники домашньої худоби знають, що з 26 червня тварини стають особливо нервовими, тому що з’єднання являється безліч мошкари, мух, ґедзів та комарів, докучають їм.

Прикмети

  1. Якщо рано вранці бджоли почали метушливо літати і трудитися або павук-хрестовик на заході сонця продовжує сидіти в своїй павутині, то в найближчу добу буде стояти гарна суха погода.
  2. Помітили, що мошки і комарі збиваються в стовпи, отже, наступний день обіцяє бути теплим і сонячним.
  3. Собаки почали кататися по траві – чекай негоди.
  4. Відчули, що вранці трава і квіти пахнути сильніше, ніж зазвичай або в самий розпал погожого сонячного дня лютик закрив свої бутони – скоро піде дощ.

У цей день іменини святкують:

Килина, Андроник, Анна, Антоніна, Євстрат, Сава, Яків.

Тлумачення снів 26 червня

  • Якщо приснилося, що ви нанизуєте на нитку намистини або плетете якісь прикраси з бісеру, то ініціатива примирення буде належати саме вам. Іноді такий сон свідчить про те, що зовсім скоро у вашому житті закінчиться «чорна смуга» і нарешті-то вам посміхнеться удача, причому, чим яскравіше колір, тим кардинальніше чекають зміни.
  • Сновидіння, в якому ви купували собі намисто з перлів, наяву обіцяє сімейне щастя. Незаміжні жінки найближчим часом можуть зустріти свого кохана.
  • У нічних мареннях побачили квіти, значить, незабаром вам пощастить знайті довгоочікуваний джерело натхнення, втілити свої фантазії і реалізувати природні таланти. Якщо це були червоні троянди, то вас захопить новий бурхливий роман; білі – ви закохаєтесь, але будете чекати першого кроку від об’єкта вашої любові; жовті – ваші короткочасні зустрічі закінчаться так само раптово, як і почалися; чорні або коричневі – будьте готові до низки невдач і прикрих промахів.
  • Уві сні їдете на велосипеді – незважаючи на те, що ваші справи просуваються досить повільно, незабаром вони можуть і зовсім зупинитися; автомобілі – ви зумієте досягти необхідних результатів, але для цього вам доведеться чимало попрацювати.

Талісмани

Якщо вам примарилось перлове намисто, то в реальному житті вам слід придбати і як можна частіше носити на своїй шиї, щоб всі члени вашої родини були щасливі.

Кільце з білого або ніжно-рожевою трояндою може вберегти свого володаря від усіляких помилок. Ця квітка вважається втіленням досконалості, до того ж очищає приміщення від негативної енергетики, приносити щастя й удачу.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *