Народні прикмети на 27 червня

Народна назва:

День Єлисея, гречкосій.

Звичаї

Якщо в цей день пішов дощ, то негода може протриматися всю тиждень, тому здавна люди сподівалися на те, що хоч на хвилинку вигляне сонце, обіцяє теплі і жінці літо, багата на врожай.

Тім, хто потребує якнайшвидшого випаданні опадів, за народними традиціями слід зрізати стебла кропиви, які, за повір’ям ям, повинні обпалити небеса і тим самим викликати дощ.

В цю дату прийнято освячувати свою одяг, причому тільки ту, яка була придбана після новорічної ночі і одягалась не більше трьох разів або доставляє які-небудь незручності під час шкарпетки. Подібний ритуал повинен захистити володаря промов від усіляких неприємностей на цілий рік.

На Єлисея можна загадати бажання та дізнатися, чи збудеться воно в найближчому майбутньому чи ні. Для цього одягніться таким чином, щоб всі деталі вашого костюма неодмінно були одного кольору, потім вирушайте в поле, на якому ростуть якісь злаки, встаньте спиною до сонця, прочитайте спеціальний змова на правдивість ворожіння, зріжте пучок колосків і принесіть його додому. Потім перерахуйте їх кількість: хлопця число вважається добрим знаком, що гарантує виконання вашої заповітної мрії, непарне – навпаки.

Прикмети

 1. Якщо на вулиці з’єднання явилася величезна кількість комарів, то влітку чекайте рясного врожаю ягід; мошкари – грибів.
 2. Почули, що на водоймах перестали крякати дикі качки, значить, скоро почнеться гроза.
 3. Помітили, що ближче до полудня по небу пливуть щільні темні хмари – надвечір піде дощ.
 4. З’єднання явилося багато ропух, які ведуть себе дуже активно, значить, найближчим часом погода погіршиться.
 5. Побачили, що чайки сідають на в одну гладь, але при цьому намагаються багато не купатися – буде тепло і сонячно протягом декількох днів.
 6. Якщо на нічному небі з’єднання явилися неприродне блискучі зірки, то прийде сильна спека; мерехтливі – гроза.
 7. Власникам кішок у цей день можна поспостерігати за їх поведінкою. Так, наприклад, якщо тварина чхає або кашляє, то незабаром похолодає і почнеться дощ.
 8. Кажани голосно кричати або намагаються сховатися в житлових будинках, значить, наближається негода.
 9. Пішла злива або замрячив дрібний дощик – протягом семи тижнів буде стояти негода і випадати опади.
 10. Літає безліч мошкари і комарів – в лісах очікується багатий врожай грибів і ягід.

У цей день іменини святкують:

Георгій, Єлисей, Мефодій, Мстислав.

Тлумачення снів 27 червня

 • Якщо в сні вам довелося писати комусь лист, то в реальності ви живіть надії на те, що ваші нездійсненні мрії втіляться в життя.
 • У нічних мареннях побачили себе в ролі автора до п’єси або книги – знайте, що вам буде досить складно реалізувати себе, тому будьте готові до того, що доведеться чимало попрацювати, але й везіння тут зіграє свою роль.

Талісмани

Того, хто в даний момент перебуває в пошуках себе і не розуміє, в якому напрямку рухатися далі, необхідно обзавестися талісманом із зображенням Меркурія, так як саме ця планета є втіленням швидкості і гнучкості розуму, тому людина наділяється тімі якостями, які дозволять йому якомога швидше домогтися бажаних цілей.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *