Народні прикмети на 28 червня

Народна назва:

Святий Віт, Фіт, Амос, Модест.

Звичаї

В цю дату здавна прийнято гадати через духів тих, хто потонувши. Це ворожіння вважається найбільш правдивим, але не кожен може зважитися на нього, крім того, не всім воно підходить, так як для його виконання необхідно викликати душу утоплениками, якого ви знали за життя. Відомі випадки, коли за допомогою цього ворожіння люди знаходили вбивць і злодіїв, але воно нерідко закінчувалося і великими неприємностями, наприклад, людина до кінця свого життя ставав німим, віддавши свій голос замість відкритої таємниці. Сміливцям ж, готуємо випробувати долю, слід весь день не розчісуватися, не їсти і не пити, відправитися до ріки, привітатися з нею, вимовивши вголос її назву, і прочитати спеціальний змова, згадуючи в ньому ім’я потонулого і представляючи ті, як він виглядав, коли був живим. Якщо дух-то вам повідає, то цю інформацію в жодному разі не можна розповідати іншим людям.

Існує прикмета, згідно з якою люди, поклонившиеся в цей день статуї святого Віта, на весь рік знаходять здоров’я і позбавляються від багатьох хвороб.

Прикмети

  1. Помітили, що вранці на траві з’єднання явилася рясна роса – гряді родюче літо; опустився густий туман – скоро почнеться дощ.
  2. Якщо ви почули неприродне гучне стрекотіння бабок або в повітрі стало літати величезна кількість комарів і мошкари, то найближчим часом настане негода.
  3. На горизонті з західної сторони з’єднання явилося безліч перистих хмар – через 10-36 годін піде дощ, який затягнеться на кілька днів.
  4. Побачили, що на полях осот за цілу добу так і не розкрив своїх квіток, отже, весь наступний день буде дощовим.
  5. Відчули, що вітер змінив свій напрямок і почав дути в протилежну сторону – погана погода протримається ще деякий час.

У цей день іменини святкують:

Августин, Григорій, Єфрем, Іона, Касян, Лазар, Михайло, Модест, Семен, Степан, Федір.

Тлумачення снів 28 червня

  • Вам приснилося рослинне масло, значить, наближається період, коли ви надовго зануритися у роздуми. Якщо воно було розлито, то вас чекає глибока печаль, крім того ви можете важко захворіти. Завдавали його в тісто або яке-небудь блюдо – вам пощастить позбутися давніх проблем; пили цілими стаканами – щось чи хтось вас сильно розсердить.
  • Сон, у якому ви змащували своє тіло маслом, свідчить про те, що в реальності ваші очікування від партнера надто завищені, тому не варто вимагати від нього дуже багато чого.
  • Побачили в сні багато сметани – незабаром вам зроблять вкрай дивна пропозиція. Якщо ви в ній тонули або захлиналися, то знайте, що вам загрожує велика небезпека, тому будьте гранично обережні.

Талісмани

Вам приснився вночі якийсь неприємний сон, і ви не хочете, щоб він збувся – тоді придбайте собі невелику фігурку ведмедя з глини. Вона наділена потужною енергією стихії Землі і покликана надавати своєму власникові сили для того, щоб міцно стояти на ногах.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *