Народні прикмети на 29 червня

Народна назва:

День Тихона, Тихон-утішитель, толока.

Звичаї

Здавна в цей день люди зверталися з молитвами до святого Тихона, просячи його статі їх покровителем і позбавити від зубного болю і будь-яких хвороб ротової порожнини.

Хочете дізнатися, як правильно вчинити і яке рішення прийняти в доладного питанні – поворожіть на свічках. Для цього відправляйтеся в церкву, купіть там три свічки, поставте їх на канделябр, розташований найближче до вас, а потім порахуйте, скільки всього їх на ньому стоїть. Якщо число виявилося парним, то можете не сумніватися в правильності своїх думок, непарний – неодмінно відмовтеся від своїх планів, так як вони приречені на провал.

Ті, хто вірить в народну медицину або займається траволікуванням, відправляються в ліси і поля, де збирають лікарські трави, так як вважається, що відвари, виготовлені на їх основі, володіють особливими цілющими властивостями.

Тієї факт, що на Тихона все ніби завмирає природа, тварини і т. д. – підтверджений навіть науково: астрономи з’єднання ясували, що починаючи з цього дня, наша планета трохи сповільнює свій рух по орбіті.

Прикмети

 1. Помітили, що з самого ранку папороть почав згортати свої листи, значить, завтра очікується спекотна сонячна погода.
 2. Якщо квітки польових у юнків, гвоздик або кульбаб закрилися, то невдовзі піде дощ.
 3. На небі з’єднання явилася різнобарвна веселка, яка перейшла в білу – тривалий негода нарешті закінчиться.
 4. Хочете дізнатися, чи довго буде йти дощ – зверніть увагу на розмір крапель: чим вони менші, тим більш тривалими будуть опади.
 5. Увечері опустився густий туман і ліг на землю або вночі на небі видно дуже ясній Чумацький Шлях, значить, чекайте погожого сонячного дня.
 6. Побачили, що річка трохи вийшла з берегів – встановиться хороша погода, відбула – навпаки.
 7. Якщо під час дощу на калюжах з’єднання явилися міхури, то він ще довго буде лити.
 8. Веселка одним кінцем впирається в струмок, ніби п’є є з нього воду або на шибках з’єднання явилися крапельки роси – очікується дощ.
 9. На протязі усього дня дуже сильно пече сонце, а на вулиці стоїть духота – неодмінно почнеться злива.
 10. Якщо на луках раптом затихли коники або у річках і водоймах перестала клювати риба, значить, наближається негода.
 11. Ворони повертаються дзьобами в одну і ту ж сторону – незабаром підніметься сильний вітер.
 12. Рано вранці випала рясна роса, а вдень горобці пустують і б ‘ ються – готуйтеся до гарній ясній погоді.
 13. Почули дзвін, і він здався вам неприродне глухим – буде сонячно і ясно.

У цей день іменини святкують:

Дорофей, Евлампий, Никифор, Тихон.

Тлумачення снів 29 червня

 • У сновидінні ви каталися на фігурних ковзанах, значить, наяву вам не варто вплутуватися у всілякі авантюри і сумнівні справи; на лижах – в даний момент ви абсолютно не захищені психологічно, тому маєте потребу в сильному плечі. Якщо подібний сон пригрезился вам напередодні відпустки, то незабаром ви зазнаєте прикру поразку.
 • Приснилося, що купаєтеся в море або здійснюєте неспішну прогулянку на човні – вас чекає великий успіх у відносинах з коханою людиною.

Талісмани

 • Якщо ви хочете привернути удачу і захистити себе від усіляких напастей, то візьміть дві 50-копійчані монети, одну кому-небудь віддайте, а друга завжди носите при собі.
 • Люди, народжені 29 червня, можуть носити на собі кам’яний амулет у вигляді сонця, виготовлений з «котячого ока», жадєїта, місячного каменю або перлів. Прийнято вважати, що таким чином людина знайде здатність впливати на інших.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *