Несприятливі дні в серпні 2020 року

Заздалегідь розроблений астрологами та метеорологами календар на серпень 2020 року для метеочутливих людей дає вказівку на несприятливі дні цього місяця. Розклад, в яких числах і в який час настануть небезпечні дні, зручно дивитися по таблиці.

Метеорологічні випробування для людини

Крім зміни погодних умов, досить часто непередбачуваних, людина піддається дії магнітних бур, змін тиску в атмосфері. Астрологічний календар з вказівкою несприятливих днів у серпні 2020 року для метеочутливих людей дає їм можливість заздалегідь приготуватися до їх приходу, забезпечити себе необхідними засобами.

У такі дні рекомендується бути особливо пильними, обачними, давати організму відпочинок по самопочуттю, не допускати емоційного перенапруження. Метеочутливі люди в небезпечні дні місяця відчувають себе погано, скаржаться на головні болі, сильну втому.

У кожної людини погіршення самопочуття проявляється по-своєму, різними симптомами, що залежить від наявності хронічних соматичних захворювань. Кожна людина по-різному сприймає зміну погоди, вплив магнітних бур.

Загальні симптоми:

 • різке зниження активності;
 • відчуття сильної втоми;
 • головні болі з запамороченнями.

Небезпечні дні є в кожному місяці. Орієнтуючись на календар, метеозалежні люди можуть захистити себе від їх негативного впливу.
Особливості серпня

У серпні 2020 року більше, ніж в інші місяці, несприятливих днів для метеочутливих людей, схильних до змін самопочуття, емоційного фону. Такі дні наведено у таблиці нижче.

День серпня 2020 року

Характеристика геомагнітного поля Землі

Вплив на метеозалежних людей

2, 3

Незначна активність сонця, слабкий вплив на стан здоров’я людини

Люди з гіпертонією, серцевими патологіями відчувають зміну настрою, скачки тиску

10

Коливання магнітного поля середньої потужності

Люди з ВСД відчувають різкий спад настрою, сильну втому. Їм важливо виключити або суттєво знизити фізичні навантаження

13, 14

Незначне обурення магнітного поля

Самопочуття залежних людей істотно не змінюється

16-20

Істотна зміна магнітного поля, підвищення температури повітря через сонячну активність

Залежні від погоди люди відчувають головні болі, прискорений ритм серця, перепади тиску, суглобові болі

21, 22

Потужна активність сонця

Метеозалежні люди відчувають серйозне погіршення самопочуття, загострення хронічних патологій

29

Магнітні бурі середньої сили

Різке погіршення самопочуття. Рекомендується виключення фізичних навантажень

У несприятливі дні залежні від змін погоди люди стають пасивними, вразливими. Астрологи рекомендують прислухатися до порад календаря, взяти на себе відповідальність за стан здоров’я, мінімізувати ризик погіршення самопочуття.

Календар з вказівкою несприятливих днів у серпні 2020 року для метеочутливих людей підказує, коли треба:

 • виключити відвідування салонів краси;
 • відмовитися від стрижки, фарбування волосся;
 • не робити манікюр;
 • перенести дату проведення косметичних заходів;
 • відкласти вирішення важливих завдань;
 • відмовитися від далеких поїздок.

У дні та періоди серпня, зазначені у календарі як несприятливі, рекомендується знизити активність, не навантажуватися повсякденними турботами, не вирішувати нагальні завдання. Все це можна спокійно відкласти до приходу сприятливих днів.

В погані дні залежні від зміни космічних вітрів люди стають агресивними, збудженими. Слід берегти себе від суперечок, з’ясування відносин. Для вирішення серйозних питань, які потребують емоційної напруги, треба вибирати сприятливі дні місяця.

Це допомагає уникати непотрібної психологічного навантаження на і без того складні дні. Саме з метою допомогти метеочутливим людям астрологи заздалегідь склали календар несприятливих днів у серпні 2020 року.

Практична користь астрологічного календаря

Користь календарів із зазначенням несприятливих днів на кожний місяць неоціненна для метеочутливих людей. Знаючи числа «поганих» здоров’ю днів, людина може правильно дотримуватися порад астрологів, попереджень про складнощі у вирішенні важливих питань.

Залежним від зміни погоди людям важливо навчитися спокійно перечекати складні періоди, берегти сили, здоров’я, вживати особливих заходів для того, щоб виключити погане самопочуття.

Календар на серпень 2020 року націлює людину, яка знає про свою залежності, своєчасно знизити активність, перечекати несприятливі дні, зайнятися впритул станом здоров’я.

Тоді зберігаються і примножуються сили, необхідні для нових починань, важливих проектів, підвищення працездатності, готовність відстоювати свою точку зору. Календар допомагає грамотно планувати прояв активності. Знання чисел місяця з магнітними бурями дає можливість людині убезпечити себе від негативної дії сил природи.

Якими шляхами можна запобігти вплив несприятливих днів

Повністю позбавитися від чутливості до змін погоди метеозалежним людям не під силу, адже кожна людина – частка природи, і якщо він вже народився залежним, то можна тільки вибирати способи знижувати вплив магнітних бур, сонячних спалахів на своє самопочуття і здоров’я.

Кращі способи зменшити залежність від погодних та космічних змін:

 1. Сон по режиму.
 2. Прогулянки на повітрі у вечірні години.
 3. Підбадьорливий трав’яний або зелений чай вранці з додаванням прянощів: кардамону, імбиру, мускатного горіха.
 4. Заспокійливий чай на лікарських травах при нервових стресах.
 5. Щоденне виконання ранкової зарядки з подальшим миттям під контрастним душем.

Гіпертонікам, людям з соматичними патологіями хронічної форми слід за порадою лікаря з метою профілактики приймати підтримуючі ліки, пити більше рідини, дотримуватися безсольової дієти.

Добре знімає спазми судин, викликають сильний головний біль, гвоздика. З неї готують чаї, відвари, настої, або просто розжовують.

Перед приходом магнітних бур і на всі дні їх впливу на людину важливо відмовитися від спиртного. Ці прості заходи допоможуть зберегти здоров’я, для цього важливо відстежувати несприятливі дні по астрологічних календарів.

Підводячи підсумки

 1. Метеочутливі люди відчувають вплив магнітних бур – електромагнітних коливань, кожен по-своєму, в залежності від загального стану здоров’я.
 2. Погіршення самопочуття, викликає підвищення активності Сонця, коли на ньому відбуваються енергетичні спалахи.
 3. Симптоми залежності, як вважають вчені, можуть проявлятися до приходу бур на Землю, і тривати до 1,5 тижнів. У кожної людини є свій час зміни самопочуття при підвищенні енергетичної або магнітної сили в космосі.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *