магнітні бурі липень 2020

Несприятливі дні в липні 2020 року

Магнітні бурі — несприятливий період для метеочутливих людей. На думку фахівців, липень 2020 року буде самим спокійним місяцем в цьому плані. Але все ж варто заздалегідь знати, коли будуть несприятливі дні, щоб уникнути негативного впливу на свій організм.

Розклад магнітних бур у липні 2020 року

Вивчаючи активність Сонця, фахівці можуть лише припускати, в які дні будуть магнітні бурі, грунтуючись на циклах зірки і статистикою багаторічних спостережень. Можна сказати точно, несприятливих днів буде набагато менше в липні 2020 року порівняно з останнім місяцем весни.

Але метеочутливим людям варто заздалегідь підготуватися до несприятливого періоду, щоб уникнути стресу. В липні має настати відносне полегшення, порівняно з «катаклізмами» у травні, але за попередніми розрахунками нас чекає кілька несприятливих днів.

Точні дані по них представлені в таблиці нижче:

Дата

Опис

7 липня

Магнітна буря, яка пройде 7 липня, середній по силі. Тому метеозалежним людям слід дещо обмежити свою фізичну активність у цей день. Варто відмовитися від вживання спиртних напоїв, кави і міцного чаю.

15 липня

Магнітна буря буде досить сильною. Людям, які мають проблеми зі здоров’ям, і гіпертонікам краще заздалегідь запастися ліками.

29 липня

Очікується магнітна буря середньої сили. Тим, хто страждає від підвищеного тиску, потрібно намагатися уникати провокуючих факторів: фізичної та розумової активності, вживання спиртних напоїв і кофеїну.

Як видно з даних, наведених у таблиці, магнітні бурі у цей період не будуть тривалими, тому метеочутливим людям не варто боятися небезпечних днів. Поза всяким сумнівом, наведені дані піддадуться корегувань, якщо будуть відзначені сильні спалахи на Сонці.

Вплив магнітних бур на здоров’я людини

До сих пір фахівці не прийшли до єдиної думки з приводу впливу геомагнітного випромінювання на здоров’я людини. Одні вважають, що магнітні бурі чинять негативний вплив на наше здоров’я. Інші ж упевнені в тому, що погана погода на вулиці не впливає негативно на людей.

У кожному конкретному випадку симптоми можуть проявлятися по-різному. В особливо сприйнятливих людей на пік магнітних бур найчастіше виникає сильний головний біль. Деколи сильна мігрень не купірується лікарськими препаратами і при нормалізації геомагнітного фону проходить самостійно.

При підвищенні геомагнітного випромінювання відбувається порушення зв’язку системних органів і головного мозку, загущується кров. В результаті чого підвищується артеріальний тиск, від якого так часто страждають метеочутливі люди.

Інша симптоматика також безпосередньо пов’язана з негативним впливом на організм тих, хто метеозалежна:

 • неконтрольовані спалахи гніву;
 • дратівливість;
 • часті запаморочення;
 • порушення сну;
 • депресивний стан;
 • втома;
 • зміна гормонального фону.

У зоні ризику в несприятливі дні в липні 2020 року можуть виявитися метеочутливі люди, які мають проблеми з серцем. У період геомагнітного випромінювання лікарі відзначають зростання випадків інсультів та інфарктів у осіб, які поступають в стаціонар. У зону ризику потрапляють люди з порушенням роботи головного мозку, гіпертонією і серцевими патологіями.

Що робити в період магнітного випромінювання

Повністю позбутися залежності від погоди метеозалежним людям не вийде. Але спробувати знизити її вплив цілком можливо. Під час магнітних бур фахівці радять виконувати такі дії:

 1. Уникати навантажень і будь-якої фізичної активності.
 2. Відмовитися від вживання спиртних напоїв і жирної їжі.
 3. Мати при собі необхідні лікарські препарати.
 4. Заздалегідь випити заспокійливі засоби при схильності до емоційних зривів.
 5. Уникати стресових ситуацій.
 6. При погіршенні самопочуття можна прийняти контрастний душ.
 7. Можна пити заспокійливі трав’яні настоянки з пустирника, валеріани, женьшеню.
 8. Пити чисту воду, натуральні соки.
 9. Включити в раціон більше свіжих овочів і фруктів.

Гіпертоніки повинні випивати більше рідини в день і обмежити вживання солі. З ранку можна чашечку підбадьорливого чаю з прянощами (імбир, кардамон, мускатний горіх, чебрець).

В небезпечні дні фахівці рекомендують випивати по половині таблетки аспірину. Цей препарат розріджує кров, допоможе поліпшити загальний стан.

При нервовому перенапруженні і стресі у період магнітних бур рекомендується вживати підтримують і заспокійливі лікарські засоби на рослинних екстрактах:

 • м’яти перцевої;
 • пустирника;
 • женьшеню;
 • глоду;
 • валеріани.

Ще один ефективний метод самодопомоги в домашніх умовах — точковий самомасаж. Долонями потрібно натискати на центральну точку на потилиці, після чого виконувати погладжування пальцями по концентричному колі.

Важливо регулярно стежити за своїм здоров’ям, а для цього потрібно звертати увагу на розклад несприятливих днів як в липні 2020 року, так і в інші місяці. Це дуже важливо для всіх метеочутливих людей.

Підводячи підсумки

 1. Магнітні бурі надають різний вплив на метеочутливих людей. Тому якщо ви відчули нездужання, краще зверніться за допомогою до лікаря.
 2. У несприятливий період варто уникати розумової та фізичної активності.
 3. Людям, які страждають від гіпертонії і стрибків тиску, слід запастися необхідними лікарськими препаратами.
 4. Тим, хто болісно реагує на магнітні бурі, потрібно бути особливо обережними.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *