магнітні бурі червень 2021

Несприятливі дні у вересні 2020 року

У вересні 2020 року для метеочутливих людей вже відомі «несприятливі» дні, щоб кожен міг підготуватися до появи симптомів і полегшити стан, спокійніше пережити прихід несприятливих днів.

Таблиця несприятливих днів на вересень 2020 року

Сприйнятливість людей з різними організмами до зміни атмосферного тиску, температури повітря, змінного напрямку вітру в медицині називається метеочутливість. Метеорологи, астрологи зазвичай щороку розробляють календар із заздалегідь передбаченими днями.

Щороку дні несприятливого впливу на метеочутливих людей «плавають» по тижнях, місяцях, що зумовлено постійною рухливістю Землі. За пересуванням планети, зміною космічного вітру стежать астрологи, метеорологи.

Вони щорічно складають зведені таблиці несприятливих днів з вказівками, коментарями на кожен місяць. На вересень 2020 року таблиця несприятливих днів для метеочутливих людей представлена нижче. У ній відображені приблизні дати зміни магнітних бур.

Дата

Вплив магнітних бур

6 вересня

Сильні бурі. Особливо небезпечно їх вплив на людей похилого віку, вагітних і дітей. Симптоми: головні болі, скачки артеріального тиску, запаморочення

1-10 вересня

Слабкий магнітний вплив. Симптоми яскраво виражені

26 вересня

Сильні бурі, особливо небезпечні для людей із наявністю хронічних соматичних захворювань

26-30 вересня

Потужний космічний енергетичний потік. Надасть сильний вплив на всіх метеозалежних людей.

Такі дні будуть найбільш несприятливими для метеочутливих людей у вересні 2020 року. Симптоми будуть проявлятися яскравими, важкими головними болями, слабкістю, відсутністю працездатності.

Класифікація метеозалежності

У кожної людини по-різному проявляється залежність від небезпечних днів. У одних симптоматика приходить до погодних змін, в інших – після того як магнітні бурі і погодні катаклізми стихають.

Стан людини медики поділяють на 3 ступені:

 1. Легка чутливість на атмосферний вплив. Симптоми виражені не яскраво, не проявляються на діагностичному обстеженні.
 2. Середня залежність від метеорологічних умов. Підвищена реакція організму навіть при незначних змінах погоди. Реальні порушення самопочуття видно на зміну артеріального тиску, частотою серцевих скорочень, ЕКГ. Визначається медиками як метеопатія.
 3. Важка залежність людини від атмосферних змін проявляється невротичними розладами. Симптоми помітні візуально – рясний піт, жар, перемежовується з замерзанням рук, ніг, непритомність. Лікарі кваліфікують стан як метеоневроз.

Тип метеозалежності

Опис симптомів

Серцевий

Людина, яка має порушення роботи серця, відчуває біль у грудях, зміна ЧСС, нестачу повітря, часте дихання

Мозговий

Люди з ВСД, порушеннями діяльності мозку відчувають головні болі, перепади тиску, бачать плаваючі мушки перед очима, зірочки

Церебральний

Якщо у людини є неврологічні проблеми, він відчуває загальну слабкість, запаморочення, нервозність. Часто йде кров з носа, знижується працездатність

Ревматоїдний

При наявності у людини патології кістково-м’язової системи зі зміною погоди відчуває болі в суглобах, м’язах, попереку

Диспепсичний

Коли у людини є патології ШКТ, зі зміною погоди з’являються болі в животі, печія, запори, погіршення апетиту

Змішаний

Характеризується наявністю захворювань серця, судин, нервової системи. Зміни в погоді відображаються на людину появою дратівливості, зниження працездатності, утрудненнями в диханні

На прийомі у терапевта люди скаржаться на головні болі, що з’являються перед випаданням снігу, дощі з посиленням вітру. Основні симптоми, що відображають залежність від небезпечних днів, – болі в голові, суглобах, шум, дзвін у вухах.

При цьому у кожної людини вони проявляються з різною інтенсивністю. Наявність соматичних патологій у хронічній стадії посилює ознаки погіршення стану. В групу ризику по метеозалежності лікарі передусім включають людей з хворобами внутрішніх органів.

Здорові люди не реагують на мінливу погоду. При зміні атмосферного тиску організм сам коригує судинні просвіти. У спеку у всіх людей спостерігається підвищення виділення поту. Це реакція організму, яка захищає його від перегрівання.

Кому потрібна медична допомога

Всім метеочутливим людям потрібна допомога лікаря. Терапевт призначає повне обстеження, щоб виявити приховану патологію внутрішніх органів.

Якщо ж людина впевнений, що негативні відчуття відвідують його саме в несприятливі дні, лікар визначає ступінь для метеочутливих людей. На будь-який місяць, у тому числі і на вересень, ці дні вказані в календарі 2020 року.

Тоді терапевт дає рекомендації, як захистити себе від впливу погодних змін, які заходи треба приймати заздалегідь, до настання небезпечних днів. Комусь із залежних від погоди людей, терапевт запропонує проконсультуватися з вузькими спеціалістами:

 • кардіологом;
 • ревматологом;
 • невропатологом;
 • пульмонологом;
 • ендокринологом;
 • отолагингологом;
 • гастроентерологом.

Додаткова консультація дає пацієнтові більш широкі знання про наявні у нього хвороби, способи уникнути негативного впливу атмосфери.

Підводячи підсумки

 1. Консультація терапевта допоможе навчитися протистояти неприємним симптомам метеозалежності, правильно себе вести в небезпечні дні.
 2. Приймати якісь препарати або використовувати народні засоби, щоб пом’якшити симптоми метеозалежності, рекомендується тільки після консультації з фахівцями.
 3. Самолікування в такій ситуації не прийнятно, так як людина сама може не знати про прихований перебіг соматичних захворювань.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *