Нумерологія для бізнесу

Нумерологія – наука, яка встановлює взаємозв’зв’язок між числами, оточуючими вас у повсякденному житті і вашою долею. Вона дозволяє краще розібратися в собі і говорити, як отримати вигоду з предначертанных подій.

Так, у бізнесі вона допоможе вирішити багато питань комерційного характеру. Використовуйте просту методику представлену нижче, і ви зрозумієте, як прийти до фінансового благополуччя і мати стабільний високий дохід.

Нумерологія в назві фірми

Замислюєтеся над назвою фірми? Нумерологія допоможемо вам у цьому! Як би дивно це не звучало, це прямимо чином впливає на успіх вашого підприємства. Як кажуть – «Як ви човен назвете, так вона і попливе».

При невідповідності вібрації назви підприємства і діяльності, якою вона займається досягти успіху буде вкрай непросто. Для того щоб справи йшли в гору – дотримуйтесь простий методикою.

Щоб з допомогою чисел розрахувати назви фірми, визначимо її кількість – для цього скористаємося таблицею:

1 2 3 4 5 6 7 8 9
А Б В Г Ґ Д Е Є Ж
З И І Ї Й К Л М Н
О П Р С Т У Ф Х Ц
Ш Щ Ь Ю Я

Приклад. Допустимо, що ви відкрили салон краси і назвали його «Валерія». Відповідно отримаємо число: 3+1+7+7+3+3+5 = 29. 2+9= 11. 1+1=2 Тепер звернемося до його тлумачення.

Тлумачення отріманої цифри

Звернемося до тлумачення числа, яке ми отримали з назви фірми. Наука про числа говорить наступне:

1 – оптимальна для компаній, які виробляють інноваційну продукцію і є першопрохідцями на ринку в своєму сегменті.

2 – сприятлива для організацій, які входять в склад великих об’єднань. Двійка – не сприятлива для тих, хто веде бізнес в поодинці.

3 – найкраще підходить для підприємств, які покращують загальний рівень життя людей, що приносять їм задоволення і радість. Як Ви бачите, ми вдало підібрали назву для нашого салону краси.

4 – вподобу компаніям, які виробляють дорогі товари «люкс»-класу. Підприємство з такою цифрою поступово накопичує капітал, розширюється і незабаром приходить до успіху.

5 – ідеальна для шлюбних агентств, туристичних підприємств і взагалі для будь-яких організацій, які живуть в постійному русі і метушні.

6 – найбільш сприятлива цифра для фірм, які виробляють товари першої необхідності. Крім цього, вони можуть надавати освітні послуги або займатися туристичним бізнесом.

7 – оптимальна для тих, хто виробляють елегантну і витончену продукцію. Зокрема, це можуть бути ювелірні вироби, а також аксесуари та одяг «преміум»-класу.

8 – найкращий вибір для великих міжнародних компаній. Така Вібрація – шлях до високих прибутків і багатомільйонних інвестицій.

9 – оптимальне рішення для благодійних організацій та різних фондів. Таке підприємство не приносить великих прибутків, а спрямоване на соціально-корисну діяльність.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *