Нумерологія чисел за датою народження

З найдавніших першої люди відчували на собі магічну дію чисел. Розгадати їх таємницю означало розкрити гармонію всесвіту, зрозуміти всесвіт. Так виникла нумерологія – наука про вплив чисел на долю людини.

Визначальним для шкірного числом є дата його народження. Нумерологія чисел за датою народження – це можливість відшукати суть вашої життєвої місії, глибше зрозуміти себе і визначити напрямок подальшого розвитку.

Значення дати народження в нумерології

Визначити значення дати народження у нумерології – дуже просто. За допомогою нескладного методом ви відшукайте своє число, яке докладно Вас характеризує. Для того щоб обчислити його, необхідно скласти всі цифри з дати свого народження.

Розрахунок числа

Допустимо, Ви народилися 11 листопада 1993 року. Тоді Вам необхідно просумувати 1+1+1+1+1+9+9+3=26. Далі необхідно перетворити його на однозначне число. 2+6=8. Отже, Ваше число народження 8.

Тлумачення чисел

Що означає дата народження? Нумерологія дає цьому докладне тлумачення, на підставі обчисленого числа.

1

Ві дуже діяльний і амбітна людина. Протягом усього життя Ви прагнете до самостійності і незалежності. Крім цього, Ви широко обдаровані природою різними здібностями.

Вам варто побоюватися власної гордині і не бігти поперед себе. Зайве завзяття і самолюбство занапастять навіть найбільш благу справу. Виробіть в собі терпіння і успіх обов’язково прийде.

2

Ви невпевнені в собі, часто вагаєтесь і схильні впадати в крайнощі. Надавайте менше значення дрібницям і прислухайтеся до розумних людей, які бажають Вам добра.

Ви здатні досягти успіху в тому випадку, якщо будете діяти не поодинці, а в команді однодумців. Крім цього, розвивайте в собі силу волі і впевненість у своїх силах.

3

Природа нагородила Вас багатьма здібностями і тому Ви прагнете встигнути все і скрізь. Такий підхід не сприяє успіху, тому що Ви розпорошуєте свої сили в зайвому кількості напрямків.

Ви досягнете успіху, якщо знайдете ту сферу, яка надихає Вас найбільше, і всі сили присвятити саме їй.

Пам ” ятайте, що можна дізнатися долю за датою народження. Нумерологія пропонує для цього методики, які перевірені часом. Однак збудеться визначене насправді залежить тільки від Вас.

4

Ви прагнете до стабільності, любите братися за вирішення складних завдань і навіть якщо це не вдається з першого разу, то не опускаєте руки. Крім цього, друзі та рідні цінують Вас за чуйність і відданість.

Найбільшого успіху Ви досягнете в науці і техніці. Однак зайва прямолінійність не дозволить досягти успіху в бізнесі або політиці.

5

Ві дуже дорожите своєю свободою, разом і є прихильником усіляких змін. Ви легкі на підйом і любите подорожі. Вам не владі значною сумнів – швидше навпаки Ви йдете вперед, зовсім не озираючись назад.

Гострий розум і постійна потреба в отриманні нової інформації дозволять Вам добитися успіху в інноваційних сферах діяльності. У Вас все обов’язково вийде, якщо Ви не підете уторованим шляхом, а прокладіть свій власний.

6

Ві вкрай відповідальний і сумлінний чоловік. Ви завжди тримайте слово і з великою відповідальністю підходите до виконання своїх обов’язків.

Тлумачення значення цифр у нумерології за датою народження каже, що Ваша діяльність складеться вдало, якщо Ви не будете надмірно вимогливі до себе і оточуючих. Найкращі сфери для Вас – медицина і освіта.

7

Ві більше прислухатися до інтуїції, ніж до розуму. Такий чуттєвий метод сприйняття світ забезпечить Вам успіх в мистецтві, релігії та філософії.

Найбільш вдалі для Вас сфер, які пов’язані з інтелектуальною працею. А вісь у підприємницьку діяльність краще не лізти.

8

Ви маєте такий склад розуму, який найбільш підходить для зайняти комерційною діяльністю чи роботи управлінцем. Однак важливо пам ” ятати, що Ви навряд чи отримаєте велике стан, якщо будете керуватися лише корисливими інтересами. Фінансове благополуччя Вам забезпечать поєднання підприємництва з благодійністю.

9

Ви користуєтеся великою повагою в будь середовищі – як серед близьких, так і в робочому колективі. В першу чергу Ви керуєтеся доводами розуму, а не випадковими передчуттями.

Ви досягнете успіху, якщо спрямуєте його на благо інших людей. Діяльність, яка спрямована лише на себе, не здатна Вас задовольнити і тому не буде приносити великого доходу.

Магія чисел завжди з Вами!

Нумерологія за датою народження – це магія чисел, яка характеризує вашу особу і допомагає зрозуміти чого варто остерігатися, а до чого, навпаки, прагнути щосили. Дізнатися ще більше про сюрпризи, приготованих Вам долею, допоможуть інші методики на нашому сайті.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *