Нумерологія імені, прізвища та по–батькові

Нумерологія – це наука про вплив цифр на наше життя. Своїм виникненням вона зобов’язана нашим далеким предкам. Ще жителі древнього світу помітили, що числа оточують людину протягом усього його життя. З тих пір нумерологія накопичила величезну кількість відомостей про їх вплив на долю.

Нумерологія імені, прізвища та по–батькові – це узагальнена характеристика вашої сутності. Вона характеризує вашу долю, характер, здібності та темперамент. Ті, як ви собі проявляєте серед оточуючих і які цілі повинні реалізувати.

Розрахунок числа імені, прізвища та по–батькові

Розрахувати нумерологію імені, прізвища та по батькові дуже просто. Для цього необхідно скористатися наведеною нижче таблицею.

1 2 3 4 5 6 7 8 9
А Б В Г Ґ Д Е Є Ж
З И І Ї Й К Л М Н
О П Р С Т У Ф Х Ц
Ш Щ Ь Ю я

Приклад. Допустимо, що Вас звуть Іванова Ірина Сергіївна. У такому випадку необхідно провести додавання 3+3+1+9+1+3+1+3+3+2+9+1+4+7+3+4+3+4+3+9+1 = 77. Тепер складемо 7+7 = 14, далі 1+4 = 5. Операцію потрібно повторювати до отримання однозначної цифри.

Отже, ми отримали цифру 5. Звернемося до тлумачення чисел.

Тлумачення нумерології повного імені

Тлумачення нумерології повного імені встановлює взаємозв’зв’язок між отриманим числом і Вашими характеристиками.

1

Ви маєте непохитну волю і твердо виражену життєву позицію. Ви природжений лідер. Незламний характер забезпечує Вам успіх в кар’єр єрі і дозволяє досягти будь-яких, навіть найбільш важкодоступних цілей.

2

Ви легко пристосовуєтеся до оточуючих Вас обставинами. Люди цінують у Вас м’яка якість, артистичність та інтелігентність. Ві скоріше схильні до аналітичним міркуванням, ніж до конкретних дій.

3

Ви різнобічно розвинена людина – маєте творчі здібності і таланти у всіляких областях. На першому місці для Вас – самовираження. Того, Ви досягнете успіху в мистецтві. Вам слід унікати зайвого розпилення своїх інтересів. Це загрожує тим, що ні в одній з областей, Ви не досягнете значних результатів.

4

У Вашому характері переважає раціональність і практичність. Ваше вміння отримувати вигоду з будь-якої ситуації дозволить Вам стати відмінним бізнесменом чи управлінцем. Перешкодою може з’єднання явитися песимізм і розчарування у зв’язку з гранично практичним поглядом на речі. Намагайтеся дивитися на все з різних сторін, підвищувати свою самооцінку і бачіті в світі, в тому числі, і позитивні сторони.

5

Ві дуже імпульсивна людина і знаходитеся у владі почуттів. Це обумовлює Вашу здатність у багатьох сферах мистецтва. Однак бажання взятися за все і відразу може призвести до того, що Ви нічого не досягнете значно ні в одній з сфера. Тому намагайтеся завжди доводити розпочату справу до кінця.

6

Ві прямолінійний і чесна людина. Бо Ви дуже відповідально підходьте до виконання завдань, які перед Вами стояти. Це дозволить Вам досягти значних успіхів в будь-якій справі. Однак, пам ” ятайте, що не всі люблять зайву прямолінійність і можуть бути випадки, коли це якість швидше зашкодить Вам, чим допоможемо.

7

Ви не звикли робити поспішних висновків, а прагніть все проаналізувати. Вміння поглянути на речі під нестандартним кутом, вибудувати дивовижні причинно-наслідкові зв’язки дозволять Вам стати відмінним вченим або слідчим.

8

Ви володієте величезною силою волі і майже залізним терпінням. Завдяки цьому, Ви здатні ставити далекосяжні цілі і поступово досягати їх. Проте Вам слід пам ” ятати, що по-справжньому досягти успіху Ви зможете, якщо будете керуватися в першу чергу бажанням допомогти іншим, а не корисливими цілями.

9

Ві цілісна і гармонійна особистість. Найголовніше в житті для Вас – це турбота про інших. Ви твердо переконані, що жити варто для того, щоб допомагати. Часом такий підхід може призвести до того, що Вам буде складно навести порядок у власному житті. Тому пам ” ятайте, що все добре в світові. Успіху Ви досягнете як працівник соціальних служб, педагог, вихователь і т. д.

Думка про “Нумерологія імені, прізвища та по–батькові”

  1. Салют. А куди полілась буква «Ч»???
    Ви зебули за неї…

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *