Нумерологічна сумісність по даті народження та імені

Цифри оточують нас протягом усього життя. Їх правильне тлумачення дозволить глибше зрозуміти свою особистість і прийняти правильне рішення на важливих етапах життєвого шляху.

Наука, яка вивчає вплив цифр на вашу частку, називається нумерологія. Використовуючи, здавалося б, нічим не примітні дані, вона розповість вам багато чого про те, що вас чекає.

Бажаєте розрахувати сумісність з дати народження та імені? Нумерологія за свою тисячолітню історію накопичила величезну кількість відомостей про вплив чисел на добробут відносин між чоловіком і жінкою. Вона дасть достовірні дані про ті, чи підходите ви до вашого партнера чи варто знайті більш відповідну кандидатуру.

Нумерологічна сумісності за датою народження

Розрахувати наскільки ви і ваш партнер гармонійно сочетаетесь не складі ніякої праці. Для цього достатня знаті день, місяць і рік, коли народився кожен з вас.

Приклад. Допустимо, що один народився 28.11.1992. Для того щоб отримати його кількість складемо всі цифри, які входять в дату. 2+8+1+1+1+9+9+2 = 33. Далі розкладаємо на однозначні числа і знову складаємо їх 3+3 =6. Отже, перше число 6.

Аналогічно розраховуємо для іншого. Чи допустима, він народився 11.11.1993. Тоді його кількість дорівнює 8.

Тепер складемо ці числа і отримаємо нумерологічне кількість парі. У нашому випадку 6+8=14. 1+4=5.

Для того щоб визначити наскільки ваші стосунки гармонійні, ознайомимося з трактуванням числа, яке ми отримали в результаті.

  • 1 міцні відносини, в яких люди взаємно доповнюють один одного.
  • 2 – відносини, які побудовані на взаємній вигоді
  • 3 – неміцні відносини з високою ймовірністю зради і взаємної недовіри
  • 4 – спокійні і розмірені почуття
  • 5 – для такої парі властива неприборкана пристрасть.
  • 6 – союз, у якого є майбутнє, завдяки його стабільності
  • 7 – у відносинах панує гармонія і взаєморозуміння
  • 8 – нестандартні відносини, в яких люди можуть взаємно використовувати один одного. Досягти гармонії тут допоможе гранична щирість один одним.
  • 9 – ідеальний союз за відсутності фінансових проблем.

Таким чином визначається нумерологічна сумісності за датою народження. На нашому сайті ви можете дізнатися більш детально про числі долі за датою народження. Далі розглянємо, як зробити це по імені і порівняємо результати.

Нумерологічна сумісність по імені

Не складніше розрахувати і нумерологічну сумісність по імені. З її допомогою можна легко визначити наскільки ві гармонійні зі своєю другою половинкою. Все що для цього потрібно, це розрахувати своє число по імені і число свого партнера. Для цього скористайтеся наведеною нижче таблицею.

1 2 3 4 5 6 7 8 9
А Б В Г Ґ Д Е Є Ж
З И І Ї Й К Л М Н
О П Р С Т У Ф Х Ц
Ш Щ Ь Ю я

Ви можете ознайомитися з характером людини по його імені у наших статтях.

Приклад. Чи допустимо, Ви хочете дізнатися сумісність Валерії та Артема. Для цього необхідно скласти цифри, які відповідають кожному з імен.

Валерія = 3+1+7+7+3+3+5 = 29. 2+9 = 11. 1+1=2

Артем = 1+3+5+8 = 17. 1+7 = 8.

У тому випадку, якщо обидва числа парні або непарні, то відносини між людьми складаються непросто. Доведеться йти на багато поступок і багато змінити в собі для того, щоб зберегти відносини. Тільки від самих людей залежить, чи вдасться їм це.

Якщо ж одне число парне, а інше непарне – то стосунки гармонійні та ідеальні. Між такими людьми завжди панує любов і розуміння.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *