Номер квартири в нумерології

Номер квартири у нумерології – це не просто випадкова цифра, яка присвоєна житловою службою, але і число, яке має безпосередній вплив на вашу долю. Для того щоб зрозуміти як використовувати його в своїх інтересах необхідно розрахувати його вібрацію.

Розрахунок номера квартири

Як розрахувати номер квартири? Нумерологія пропонує для цього простий метод. Для цього необхідно розбити його на однозначні числа і скласти їх. У разі отримання двозначного числа, необхідно знову розбити його і справити додавання. Операцію необхідно повторювати операцію до тих пір, поки ви не отримаєте однозначне число.

Приклад. Допустимо, Ви живете в квартирі 29. 2 + 9=11. 1+1 = 2. Отже, Ваша вібрація дорівнює двом.

Якщо Ви живете в приватному будинку, то розрахунок буде трохи відрізнятися від наведеного вище, тільки необхідно враховувати ще й Літеру (якщо вона є).

Розрахунок номера будинку

Розрахунок вібрації номера будинку майже нічим не відрізняється від попереднього методу. Різниця лише в тому, що якщо в номері будинку присутня літера, то необхідно додати її цифру до отриманого числа. Для цього використовуйте таблицю:

1 2 3 4 5 6 7 8 9
А Б В Г Ґ Д Е Є Ж
З И І Ї Й К Л М Н
О П Р С Т У Ф Х Ц
Ш Щ Ь Ю я

Приклад. Допустимо, що номер Вашого будинку 29В. Тоді 2+9+3=14. 1+4=5.

Отже, ми розрахували вібрацію номера квартири і будинки. Нумерологія дає кожному числу певне тлумачення.

Значення номера квартири і будинку

Значення номера квартири і будинку необхідно визначати за розрахованим раніше кількістю. Далі наведено докладний опис кожного з них.

1 В такому місці ви схильні в більшій мірі прислухатися до свого власного досвіду, ніж до думок інших. Воно надає рішучість і наполегливість. Ідеальне місце для життя бізнесменів і підприємців. Однак якщо ви перегне палицю, то можете відчувати себе самотньо і ізольовано в такому місці.

2 Двійка – це найкраще житло для двох людей. Тут панує гармонія і розуміння. Однак не приймайте все надмірно близько до серця, інакше Ви станете занадто чутливі і не здатні переносити навіть незначні конфлікти. Пам’ятайте, що люди часом сваряться і від цього нікуди не дітися, навіть в найбільш гармонійних відносинах.

3 Трійка – це супутник впевненості і комфорту. В такому житлі завжди багато спілкування. Тут вислухають кожного і обговорять з ним його точку зору. Однак постарайтеся залишити енергію і для інших справ, а не залишати її повністю в місці, де ви живете.

4 Четвірка – це стабільність і грунтовність. Житло з такою вібрацією – відмінне місце для того щоб привести свої думки і справи в порядок. Воно стане відмінним фундаментом для досягнення цілей, які ви перед собою ставите. Тут головне не перестаратися. У місці з такою вібрацією може здаватися, що ви багато працюєте і ніколи не відпочиваєте.

5 П’ятірка – це постійний рух, енергія і зміни. Життя в місці з такою вібрацією – це напружений розпорядок дня, постійне спілкування і нові знайомства. Ідеальний вибір для тих, кому здається, що його життя стоїть на місці. Але пам’ятайте, що все добре в міру. В іншому випадку життя здасться вам надмірно насиченою.

6 Шістка – це гармонія і рівновага. Найкращий вибір для людей з дітьми, головний пріоритет для яких – сім’я. Все тут наповнене добром і гуманністю. Але варто стежити за тим, щоб цих якостей було не надто багато, оскільки вони можуть порушити баланс.

7 Сімка – це споглядання і усамітнення. Це найкраще місце для тих, хто не шанувальник спілкування і завжди шукає самотності для того щоб міркувати, працювати або будувати плани. Енергія тут зосереджена в першу чергу на духовних, а не на матеріальних цінностях. Поетом будинок швидше підійде вченим, письменникам або студентам, але ніяк не підприємцям.

8 Вісімка – каже, що це ідеальне місце для тих, хто прагне поліпшити своє матеріальне становище. Будинок з такою вібрацією подарує вам суспільне визнання і стабільно високий дохід. Однак тут важливо уважно стежити за власними витратами, оскільки вони можуть бути надзвичайно великі.

9 Дев’ятка – це мудрість і співчуття. Відмінно місце для тих, чиє життя пов’язане з громадською діяльністю. Тут важливо думати і про потреби того, з ким ви живете. Надмірне захоплення допомогою іншим людям може призвести до непорозумінь і сварки зі співмешканцем.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *