Як дізнатися своє число в нумерології

Цифри оточують нас протягом всього життя і безпосередньо впливають на долю людини. Про ті, як їх використовувати в свою користь розповість нумерологія.

Кожен з нас з народження має своє число. Необхідно лише знати і вміти правильно використовувати. З його допомогою можна, наприклад, зробити вдалу ставку, підібрати дату для проведення важливого заходу, і багато іншого.

Як дізнатися своє число в нумерології розповість наша стаття.

Як дізнатися і розрахувати?

Ваша цифра безпосередньо пов’язана з датою народження. Наприклад, якщо ви народилися п’ятдесят п’ятого січня, то ваша цифра – 5.

Якщо ж день вашого народження – це двозначна цифра? Необхідно розкласти її на однозначні і скласти. Їх сума і буде вашим числом.

Приклад. Якщо ви народилися 28 лютого, то 2+8=10. 1+0=1. Отже, одиниця в даному випадку – це цифра, що впливає на вашу долю. Тепер звернемося до її тлумачення.

Як розтлумачити?

Ми розібралися, як дізнатися своє число в нумерології. Далі необхідно зрозуміти, що воно означає, і як ви можете використовувати його в свою користь.

1 Вам щастить у всьому, за що Ви беретеся. Використовуйте одиницю в складних життєвих ситуаціях, коли необхідно прийняти важливе рішення.

2 Ви щаслива людина. Двійка особливо допомагає Вам в матеріальному плані. Тому важливо використовувати цифру в номерах банківських карт і телефонів.

3 Ви схильні впадати у відчай і кидати справу, будучи впевненим, що вона не принесе Вам успіху. Не рубайте зопалу! Трійка – Ваш покровитель в, здавалося, б безнадійних ситуаціях. Саме в такі моменти вона допоможе знайти рішення. Намагайтеся більше оточувати себе їй в побуті – тримайте у ванній три рушники або завжди носите з собою три ключа.

4 Вам притаманна матеріальна стабільність і благополуччя. Спирайтеся на це число при вирішенні фінансових питань – укладення угод, покупці чого б то не було і т.д.

5 Цифра забезпечує Вам успіх в спілкуванні з оточуючими. Ви – активна людина, яка прагне до популярності і визнання. Для того щоб домогтися цього – намагайтеся якомога частіше використовувати п’ятірку в своєму житті.

6 Число забезпечує Вам везіння в ризикованих підприємствах і несподіваних ситуаціях. Пам’ятайте, що Вам легше домогтися успіху за допомогою ідей, які спонтанно приходять в голову, ніж за допомогою тривалого планування. Оточіть себе числом 6, як в побуті, так і в кар’єрі і це обов’язково принесе Вам удачу!

7 Ви завжди прагнете до досвіду і мудрості. Покладайтеся на все, що з нею пов’язано, та Ви вбережете себе від помилкових кроків і невірних рішень.

8 Ви успішні в любові. Тому рекомендуємо використовувати цифру при виборі дати побачення або весілля, для того щоб почати спільну життя і завести дитину.

9 Ви прагнете якомога більше знати і встигати. Вам з легкістю дається вивчення різних наук, гра на музичних інструментах і багато іншого. А якщо будете пов’язувати своє навчання з числом вісім, то для Вас і зовсім немає ніяких кордонів.

Ми з’ясували, як дізнатися своє число в нумерології і як правильно його тлумачити. Використовуйте ці знання для того щоб зробити своє життя простіше і радісніше. Бажаємо Вам міцніше тримати в руках удачу і досягати всього до чого Ви прагнете!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *