Сумісність чисел 5 і 5 в нумерології

Сумісність чисел 5 і 5 в нумерології

Нумерологія з дивовижною точністю визначить вашу сумісність з іншою людиною. Навіщо витрачати свій час і сили на безнадійні відносини? Набагато краще передбачити все заздалегідь.

Для того щоб визначити наскільки вам підходить інша людина, необхідно розрахувати ваші числа. Зробити це легко і просто.

Розрахунок числа долі

Для того щоб його розрахувати, необхідно скористатися датою свого народження. Необхідно послідовно скласти день, місяць і рік народження.

Приклад. Допустимо, Ви народилися 28 листопада 1991 року. 2+8+1+1+1+9+9+1= 32. Якщо вийшло двухзначное число, то необхідно розкласти його на однозначні і знову повторити додавання. 3+2 = 5. Це і є Ваше число долі. Чи допустима, що результат вашого партнера аналогічний.

Яка сумісність 5 і 5? Нумерологія дає відповідь на це питання. Для початку глянемо на характеристику людей з числом 5.

Чоловік

Ви впевнена в собі людина. ві ніколи не відступаєте перед проблемами і не любите просити про послуги. ві консервативна людина і не прагне до змін. Головне для вас – стабільність і спокій.

У відносинах ви прагнете зайняти домінуюче положення. Ви вимагаєте визнання власного авторитету і ніжних почуттів у свою адресу. У жінок ві шукайте красу і багатий внутрішній світ. Якщо вона буде демонструвати вам свою любов і створить комфортний побут, то ви зробите будь-яке її бажання.

Який прогноз робить для вас нумерологія? Сумісність 5 і 5 залежить від того, що являє собою жінка з цим числом.

Жінка

Ві вкрай чарівна й артистична. Крім цього, ви любите, коли вам роблять компліменти, і часом забуваєте про потреби інших. Ви не можете жити, якщо вас не визнають або не захоплюються вами.

Вас приваблюють чоловіки, які мають багатий життєвий досвід за своїми плечима, а також гострий розум та широкий світогляд. Однак навіть поруч з таким чоловіком, ви віддаєте перевагу самостійно приймати рішення і мати особистий простір.

Надмірна енергійність штовхає вас до активної участі у суспільному житті. Однак ви не забуваєте і про свого чоловіка, надаючи йому любов і турботу.

Сумісність 5 і 5

Широко поширена думка, що союз людей з однаковим числом долі не призводить до чогось хорошого, в даному випадку є помилкою. Дві п’ятірки – це дуже сильний тандем. Спільно ці люди домагаються великого успіху в бізнесі, політиці і мистецтві. Дві сильні особистості взаємно доповнюють один одного у всьому – відносинах, шлюбі, дружбу і співробітництво.

Прислухайтеся до нумерології. Сумісність чисел 5 і 5 дуже висока і якщо п’ятірка – ваше число, то неодмінно шукайте собі такого ж партнера.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *