Нумерологія числа 28

Числа настільки ж давні, як і саме людство. Вперше вони виникли в первісному ладі: нашим предкам доводилося рахувати свої запаси, чисельність людей племені і кількість добутої їжі. Вони оточують нас всюди: у 7 кольорів веселки, азіатська теорія смаків складається з 5 окремих компонентів, що в добі 24 години. З часом люди глибше занурювалися в тематику чисел: досліджували взаємозв’язку, шукали чіткі закономірності. Несміливі досліди виросли в окрему езотеричну науку – нумерологію.

Нумерологія дозволяє зрозуміти взаємозв’зв’язок між цифрами та долею людини, дає прості відповіді на складні питання. У їх числі відповідь на головне питання – яким буде характер людини. Щоб глибше поринути в цю тему, давайте розглянємо нумерологію числа 28.

Значення Числа в нумерології 28

28 в перекладі з мови нумерології означає частку людини. Від наших дій нічого не залежить: ми рухаємося по річці долі і проходимо лише ті точки, які відзначені на карті життя. Лише найсильніші люди можуть протистояти впливу парадоксального числа. Всі спроби щось змінити є ілюзією дій і рідко призводять до позитивних результатів.

28 складно віднести до позитивної або негативної сторони. Швидше за все, у нього нейтральний відтінок. В парі чисел 2 і 8 провідна роль відведена двійці. Всі наступні цифри від 0 до 9 перебувають під її впливом. Цифра 2 уособлює особистість, а 8 – долю і мудрість. На перший погляд, здається, що частка і мудрість суперечать один до одного.

Але це не так: лише мудра людина здатна пізнати свою частку, а дурень, позбавлений мудрості, завжди буде їй суперечити. Усвідомити свою частку – не значить здатися. Ми здатні змінити хобі та уподобання, місце проживання та роботу. Впливати на захід сонця або пори року ми не в силах.

Люди, народжені 28 числа

У таких людей складний двоїстий характер: у даті народження присутні цифри 2 і 8, а їх сума містить одиницю. Такі особистості мають яскраво виражені амбіції. Вони домагаються успіхів у творчій діяльності, наприклад – музиці, живопису, письменстві. Число 28 потурає амбіціям і додає сил для досягнення поставлених цілей.

Люди, народжені в цей день — чудові сім’янини. Вони рідко зраджують своїй половинці й цінують сімейний затишок. Поруч з собою вони хочуть бачити особистість з високими інтелектуальними здібностями, а нудним балачкам віддають перевагу розмовам про вищі матерії.

Також люди, що з’явилися на світ в цю дату — чудові дипломати. Твердий характер дає сил в будь-якій суперечці, а мудрість і високий інтелект допомагають схилити чашу терезів на свою користь.

А ще вони цінують дружбу і міцні відносини. На друга, народженого 28 числа, завжди можна покластися, і йому зовсім не важливий колір вашої шкіри, соціальний стан і рівень достатку. Основні якості, які вони цінують – це інтелект, щирість, вміння слухати. Особистості з датою народження 28 потрібна турбота і захист від песимізму: про це слід пам’ятати всім її друзям і родичам.

І наостанок, кілька рекомендацій

Люди, народжені в цю дату, повинні перемагати свої страхи і недоліки. Сума двійки і вісімки дає одиницю – лідерство. Саме ця цифра додасть впевненості і дозволить впоратися з усіма труднощами. І ще одна маленька порада: не сприймайте життя як поле бою, наберіться терпіння і не намагайтеся вразити всі вітряки на своєму шляху. Успіхів!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *