Нумерологія автомобільного номера

Досвідчений водій погодиться з тим, що кожен автомобіль має свій характер і особливості поведінки в різних ситуаціях. А що робити тим, хто тільки придбав засіб пересування?

Забезпечити собі безпеку і комфорт за кермом допоможе номер машини. Нумерологія – наука про цифри, яка допоможе обійти ймовірні загрози і подарує відчуття впевненості на дорозі.

Нумерологічний розрахунок

Зрозуміти характер вашого транспортного засобу, забезпечити собі безаварійну і комфортну їзду допоможе нумерологія автомобільного номера. Визначити її допоможе нехитрий метод. Необхідно скласти всі цифри та відповідні букви числа, з яких складається номер автомобіля. Важливо – номери регіону складати не треба!

Приклад. Допустимо, що номер А123БВ. За допомогою таблиці, наведеної нижче, вибираємо відповідну букву цифру і рахуємо суму.

1 2 3 4 5 6 7 8 9
А Б В Г Ґ Д Е Є Ж
З И І Ї Й К Л М Н
О П Р С Т У Ф Х Ц
Ш Щ Ь Ю я

У нашому випадку 1+1+2+3+2+3=12. 1+2=3. Таким чином, ми розрахували кількість за номером автомобіля. Нумерологія дає йому певне тлумачення. Розберемося, у чому воно укладаються.

У нашому розділі онлайн розрахунків по нумерології, ві можете провести більш складний розрахунок, щоб дізнатися число вашого автомобіля, просто ввівши його номер і марку в полі. Враховуються всі знаки авто, а також його марка.

Тлумачення числа номеру машини

1 Автомобіль з таким номером вимагає до себе індивідуального підходу. При частій зміні господарів він демонструє норовистість і непокірність. Однак, якщо з першої покупки їм володів один і той же чоловік, то він служить йому вірою і правдою довгі роки. Тому купувати такий транспортний засіб з рук вкрай не рекомендується.

2 Характер даного машини можна порівняти з характером непостійною і примхливої ​​дівчини. Вона любить виявляти норов в самий невідповідний момент і випробовувати терпіння свого господаря. Щоб підпорядкувати собі такий автомобіль необхідно мати тверду волю і жорсткий характер. Машина відчує це і підкориться.

3 Така машина віддана своєму господареві немов собака. Вона до останнього намагається догодити і не виказати несправності. Якщо вона відчуває, що водієві необхідно дістатися до певного пункту, то обов’язково принесе його туди. Однак по приїзду просто зламається.  З таким автомобілем завжди необхідно бути напоготові. Може довгий час здаватися, що він у відмінному стані, на ділі ж незабаром Вам потрібно дорогий і складний ремонт.

4 Таке число – свідчить про потребу автомобіля в спілкуванні. Він ідеально підійде для таксі, автобусів і т.д. Якщо ж Ви будете використовувати автомобіль з таким номером для особистого користування, то він все одно постійно буде притягувати до себе людей – попутників, співробітників ДПС і навіть шахраїв. Крім цього, Вам забезпечено одвічне стояння в пробках – адже Ваш автомобіль любить великі компанії.

5 П’ятірка говорить про те, що автомобіль буде в постійній гонитві за сучасними тенденціями в світі моди. А в разі відсутності регулярного тюнінгу він буде вередувати і всіляко шкодити своєму господареві. Автомобіль з таким номером – ідеальний вибір для гонщиків.

6 Автомобіль з числом шість – це старанна і поступлива трудівниця, яка хоче бачити у себе за кермом такого ж працьовитого людини. Вона любить, якщо Ви самостійно міняєте масло, гуму і т.д. Така машина не образиться, якщо Ви будете перевозити на ній вантажі, адже їй по вдачі бути робочою конячкою.

7 Сімка характеризує серйозний, стриманий і гордий автомобіль. Він любить, коли за його кермом сидить досвідчений і врівноважений водій. Такий засіб пересування відмінно підходить для перевезення високопоставлених осіб або проходження в складі кортежу.

8 Транспортний засіб з числом вісім вимагає суспільного визнання і поваги. Воно з великим задоволенням послужить бізнесменові і продемонструє йому максимум своїх можливостей. Разом з таким власником воно завжди буде прагнути до нових вершин. А ось бути робочої конячку цьому автомобілю точно не до вподоби.

9 Машина з таким числом створена для того, щоб дарувати затишок і комфорт своїм пасажирам. Вона особливо щаслива, коли за її кермом водій, який підвозить людей безоплатно або за низькими цінами. Ідеальне транспортно засіб для швидкої медичної допомоги або служб порятунку.

Як ви переконалися, число машини прямим чином впливає на її характер. Тому підбирайте номер відповідно до ваших цілями і фінансовими можливостями. Якщо ви знайдете той, який повністю відповідає вашому статусу, то автомобіль відповість довгою і вірною службою.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *