Номер телефону в нумерології

Цифри супроводжують нас протягом всього життя і безпосередньо впливають на нашу долю. Про ті, як використовувати в своїх інтересах оточуючі вас числа розповість нумерологія.

Телефон – є з’ємний атрибут нашого життя. Щодня ми використовуємо це засіб зв’язку і пропускаємо через свій мозок безліч цифр. Без сумніву вони роблять сильний вплив на нашу долю. Як не втратити свою вигоду і уникнути проблем?

Кожен з нас має унікальний номер телефону. Нумерологія розповість про те, який з них підійде саме вам. Для цього скористаємося простою методикою.

Як розрахувати?

Для того щоб розрахувати необхідне число слід просто скласти всі цифри.

Приклад. Допустимо, номер телефону 8 (921) 876-07-46. 8+9+2+1+8+7+6+0+7+4+6=58. Далі необхідно продовжити додавання до отримання однозначного числа. 5+8 = 13. 1+3=4.

Отже, наш числовий код 4. Далі розберемо його тлумачення більш докладно.

Тлумачення числового коду — чи підходить він вам?

Визначити правильну нумерологію телефону допоможе його тлумачення. Кожен номер підходить певній людині, залежно від роду його діяльності.

1 – підійде людині з яскраво вираженими лідерськими якостями, це може бути менеджер різного рівня, директор.

2 – ідеальний вибір для людини, що працює в команді, якому необхідно регулярно домовлятися і налагоджувати партнерські відносини.

3 – люди творчих професій, а також працюють зі словом – викладачі, журналісти, письменники і т.д.

4 – ідеальний числовий код для тих, кому необхідний високий рівень організації та зібраності – в першу чергу управлінцям різного рівня.

5 – підходить тим, хто регулярно залагоджує різні організаційні питання. Ідеальний числовий код для туристичних операторів, організаторів свят і т.д.

6 – такий числовий код підійде для тих, хто займається благодійною діяльністю і прагне допомагати іншим.

7 – відмінний вибір для тих, хто займається навчання і викладацькою діяльністю.

8 – оптимальний варіант для великих компаній і корпорацій з великим грошовим обігом.

9 – піде людині, яка прагне до суспільного визнання і просуває певні ідеї, залишаючи матеріальний достаток на другому плані.

Використовуйте ці тлумачення для того щоб зрозуміти, як правильно вибирати номер телефону. Це допоможемо добитися найбільшого успіху в справі, якою ви займаєтеся.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *