Нумерологія для залучення грошей

Чому деяким людям гроші все життя йдуть в руки, а інші працюють, але грошового благополуччя добитися не можуть? На це питання відповість нумерологія – давня наука про те, як цифри впливають на ваше життя.

Так ця наука допоможе зрозуміти, як досягти добробуту. Використовуючи просту методику, ви зможете зрозуміти, що необхідно змінити, щоб гроші потекли до вас рікою.

Як розрахувати?

Виходячи з правил нумерології, для грошового достатку слід розрахувати ваше так зване «грошове число». Воно покаже, в якій саме області ви можете добитися фінансового успіху. Адже всім відомо – щоб багато заробляти важливо знайті справу по душі, справа, яка відповідає вашим особистим числа.

Кожній людині від народження дано певні здібності, при реалізації яких у певній сфері він зможе домогтися успіху. А на запитання, в якій області докладати свої таланти і відповість ваше «кількість грошей».

Для його розрахунку необхідно скласти всі цифри своєї даті народження.

Приклад. Якщо ви народилися 11 листопада 1983 року, то ваше «грошове число» – 7 (1+1+1+1+1+9+8+3=25, 2+5=7). Тепер залишилося звернути до тлумачення і діяти виходячи з результатів, представлених нижче.

Тлумачення «грошового числа»

1 – Вам потрібно працювати топ-менеджером або керівником, мати свій бізнес. Намагайтеся вести активний спосіб життя, обзаводитися зв’язками, вчитися на управлінців, розвивати свої ідеї для побудови бізнесу.

2 – Вам необхідно працювати з підтримкою однодумців, вести сімейний бізнес. Ви по натурі товариські, знайдіть невелику компанію захоплених людей і в бій!

3 – Ви лідер-одинак. Продвигайте свої ідеї, вишиковуйте свій бізнес, будьте фрілансером. Вам необхідно слухати тільки себе, свою інтуїцію, і тоді ви досягнете успіху!

4 – Ви працелюбні і міцно стоїте на ногах. Розвивайтеся в сфері будівництва, геології, ювелірній справі. Вам протипоказана торгівля, гра на біржі і всі інші ризиковані способи видобутку грошей.

5 – Ви активні і товариські. Вам протипоказана рутина. Розвивайтеся в сфері журналістики, реклами, торгівлі. Головне, щоб Вам не було нудно!

6 – Ви відкриті і любите людей. Розвивайтеся в сфері медицини або педагогіки. Вам необхідно мати чітку мету і йти до неї. Ваша робота повинна бути пов’язана з людьми і бути спрямована на людей.

7 – У Вас є інтелектуальні здібності. Реалізуйте себе в сфері науки або фінансів. Фізична праця Вам протипоказаний. Навіть якщо зараз Ви не відчуваєте у себе розумових задатків – вчіться і розвивайтеся! Тільки інтелектуальна праця принесе вам фінансовий добробут.

8 – Ви креативна людина. Вам підійдуть творчі професії, так само Ваші ідеї дозволять Вам досягти успіхів в побудові власного бізнесу. Як і представникам числа 5, Вам протипоказана рутина!

9 – Ви добра людина, навіть якщо з першого погляду цього не видно, Вам властиво співпереживання і турбота. Реалізуйте себе у волонтерській діяльності, медицині, корекційної педагогіки, благодійності. Ваша робота обов’язково повинна приносити користь людям.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *