Нумерологія за годиною народження

Цифри супроводжують нас усе життя і безпосередньо впливають на нашу долю. Про ті, як їх використовувати в свою користь розповість нумерологія.

Кожен з нас з народження має своє число. Необхідно лише знати і вміти правильно використовувати. З його допомогою можна, наприклад, зробити вдалу ставку, підібрати дату для проведення важливого заходу, і багато іншого. Відкрити своє число допоможе нумерологія.

Краще зрозуміти себе, дізнатися в якій сфері ви найбільш перспективні і зловити удачу за хвіст, допоможе нумерологія за годиною народження та дату. Для цього необхідно скористатися простою методикою.

Розрахунок числа

Для початку складіть всі цифри дня, місяця та року народження. Потім додайте годину, в яке ви з’єднання явилися на світ. Якщо вам невідомі точні хвилини, то використовуйте тільки цифри години. Наприклад, якщо ви народилися в проміжку між 12 і 13 годинами, то беріть число 12. Результат обчислень і буде вашим числом народження.

Приклад. Чи допустимо ви народилися 20.10.1991 про 12.45. Тоді 2+0+1+0+1+9+9+1+1+2+4+5= 35. 3+5=8. Отже, чи допустима, що Ваше число 8. Для того щоб зрозуміти, як використовувати його у своїх цілях звернемося до тлумачення.

Тлумачення отриманого результату

1 Ваш коник – це розмірена індивідуальна діяльність. Вам буде важко домогтися успіху в команді. Крім цього, Ви не переносите рутину, а прагнете до творчості.

2 Вам властива емоційна нестабільність. Ставтеся простіше до критики, і тоді Ваша цілеспрямованість принесе свої плоди.

3 Вашою сильною стороною є логічне мислення і аналітичний підхід. Ваш недолік – це зайва запальність і непереносимість критики. Пам’ятайте, що найчастіше Вас критикують не зі зла, а через бажання допомогти.

4 Ви активна людина і для Вас важливо постійно знаходиться в контакті з оточуючими. Крім цього, Ви маєте безкрайніх даром переконання, що робить Вас відмінним бізнесменом.

5 Вам необхідно постійно перебувати в колективі. Ви активна і життєрадісна людина, яка здатна вести за собою інших і надихати їх на подвиги.

6 Ви завжди прагнете до гармонії і досконалості. Однак робота – це не найсильніша Ваша сторона, Ви набагато винахідливішим у відпочинку, а також відносинах з протилежною статтю.

7 Ви віддаєте перевагу все ретельно обдумувати і планувати. Ваші сильні сторони – це логічний підхід та аналітичне мислення. З таких людей виходять відмінні управлінці.

8 Ваша сфера – це бізнес і фінанси. Домогтися в цій стезі великих успіхів Вам допоможе активна життєва позиція, тяга до всього нового і незвичайного.

9 Ви завжди будуєте далекосяжні плани. Саме завдяки цьому Ви досягнете успіхів в реалізації масштабних довгострокових проектів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *