Планети в нумерології

Нумерологія – наука про вплив чисел на людське життя. Історично нумерологія тісно пов’язана з астрологією.

Прародителькою цих навчань є астрономія – наука про небесні тіла та їх русі. Стародавні греки стежили за рухом небесних тіл і описували його математично. Саме вони вперше помітили, що положення небесних тіл впливає на те, що відбувається на Землі. Тоді ж вони виявили закономірності в розташуванні планет і сузір ‘ їв на небі при народженні людини, його характер і долю.

Що б більше дізнатися про себе, пропонуємо вам обчислити, як саме планети в нумерології впливають на ваше життя.

Число Вашої Планети

Астрологія допоможе з’єднання з’ясувати, як розташування небесних тіл у момент вашого народження відбилося на вашому житті. Нумерологія підкаже, яка планета впливає на ваше індивідуальне «Число імені». Для того, щоб розрахувати його, слід звернути до таблиці.

1 2 3 4 5 6 7 8 9
А Б В Г Ґ Д Е Є Ж
З И І Ї Й К Л М Н
О П Р С Т У Ф Х Ц
Ш Щ Ь Ю я

Наприклад, вас звуть Кузьміна Валерія Євгенівна. Ваше Число імені» і планети– 9 (3+3+9+3+5+1+6+1+3+1+4+6+9+1+6+6+3+4+6+3+6+3+6+1=99, 9+9= 18, 8+1=9).

Тепер звернемося до Тлумачення. Слід зауважити, що планети у нумерології-це не 9 відомих нам зі шкільної лави планет, це 9 небесних тіл, яких Давні Греки прозвали планетами.

Тумачення Числа Планет

1 – Сонце. Ви впевнені в собі, у Вас твердий характер і лідерські нахили. Вам слід вчитися йти на компроміси і бути менш вимогливим до себе і своїх близьких.

2 – Місяць. Ви чуттєвий, творча людина. У Вас розвинена інтуїція, можливо навіть є магічні здібності. Довіряйте собі, йдіть своїм шляхом. Вам слід бути більш впевненою в собі, більше відкриватися людям – адже зі своєю інтуїцією Ви рідко в них помиляєтеся.

3 – Юпітер. Ви доброзичливі і оптимістичні. Ваша енергетика настільки промениста, що Ви магнітом притягує до себе щастя і успіх. Намагайтеся чітко ставити перед собою цілі і бути уважнішими до близьких.

4 – Уран. Ви незалежна людина, у Вас на все є своя думка. Такі як Ви люди часто впливають на хід історії – Ви реформатор. Намагайтеся розвивати в собі гнучкість і вміння слухати.

5 – Меркурій. Ви активний і цікавий індивідуаліст. Ви володієте живим розумом і яскравою харизмою. Намагайтеся простіше ставитися до невдач і доводити справи до кінця. Рутина Вам протипоказана.

6 – Венера. Ви приваблива і чуттєва особистість. Ви зачаровуєте людей і вмієте знаходити спільну мову з усіма. Намагайтеся серйозніше ставитися до обов’язків і не дайте розвинутися в собі зарозумілості.

7 – Нептун. Ви тонко відчуває людина і маєте філософський погляд на життя. Вам властиво милосердя і чуйність. Намагайтеся відповідально ставитися до грошей і розвивайте впевненість в собі.

8 – Сатурн. Ви відповідальний і працьовитий чоловік. Віддаєте перевагу міцно стояти на ногах, завжди домагаєтеся поставлених цілей. Намагайтеся бути більш доброзичливим і відкритою людиною, адже ви теж маєте потребу в душевного тепла.

9 – Марс. Ви вольова і імпульсивна людина. Ви володієте великою сміливістю і організаторськими здібностями. Намагайтеся втихомирювати свій палкий норов і агресивність.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *