що означає ім'я Анжеліка

Що означає ім’я Анжеліка: походження, характеристика та значення імені

Кожне ім’я надає на долю нареченої ним людини певний вплив. Носій імені Анжеліка — особистість неординарна, любить бути в центрі уваги, володіє цікавим характером. Її життя сповнене яскравих подій, незабутніх вражень. У даній статті ми розповімо, що означає ім’я Анжеліка.

Походження та значення імені Анжелика

Ім’я Анжеліка означає «ангельська». За однією версією, воно походить від грецького слова «ангел, вісник». За іншою теорією, коріння цього імені Латинські: конкретно древнє слово angelicus.

Значення букв імені:

 1. Перша «А» дарує його власникові амбітність, гордість, бажання процвітати. Така людина ніколи не залишиться непоміченим. Павло Флоренський, який вивчав науку про імена, називав цю літеру символом сили, стійкості і єдності.
 2. «Н» наділяє критичним складом розуму, примхливістю, неприйняттям правил, відразою до рутини, працьовитістю, прагненням оточувати себе якісними і красивими речами.
 3. «Ж» відрізняє не надто відкриту натуру з багатим внутрішнім світом, що йде на поводу у своїх бажань.
 4. «Е» символізує дипломатичність, товариськість, проникливість, прагнення до самовираження, пошук однодумців.
 5. «Л» — люди з цією буквою в імені часто є естетами, схильні до творчості, у них довірчі відносини з коханими.
 6. «І» — знак витонченості, чутливості, чуйності. Зовнішня практичність маскує ніжну, романтичну натуру, яка на дух не переносить скандали і сварки.
 7. «К» уособлює стійкість, силу духу, вміння зберігати таємниці, гострий розум, інтуїцію і пристрасть до ризику.
 8. «Ам в кінці характеризує зарозумілість, неприйняття критики на власну адресу, образливість і примхливість.

Фоносемантический аналіз (визначення якісних характеристик слова не за значенням, а за звучанням) показав, що ім’я Анжеліка викликає асоціації з прикметниками «хороша», «хоробра».

Відповідні по батькові для Анжелік: Олександрівна Вікторівна, В’ячеславівна, Георгіївна, Григорівна, Дмитрівна, Зіновіївна, Гнатівна, Карпівна, Павлівна, Русланівна. Невідповідні: Богданівна, Валентинівна, Василівна, Федорівна, Яківна.

По батькові надають на характер сильний вплив: наприклад, Анжеліка Володимирівна-дівчина розважлива, Миколаївна-палка і поривчаста, Борисівна-м’яка, яка вміє співпереживати.

У католицьких країнах Анжеліки святкують іменини 4 і 27 Січня, 29 Червня, 21 жовтня і 27 листопада. У православних — 14 липня і 23 грудня. Заступницею дівчинки, хрещеною в православ’ї, стає блаженна Ангеліна Сербська.

Ось такі ніки можна використовувати для соціальних мереж: ღANJELIKAღ, ۩angelica۩, ιιllιlι.ιl.Black Lika, Lina2018.

Руни, якими можна написати ім’я Анжеліка, несуть в собі такі значення:

 • творчість, знання;
 • чуйність;
 • запальність, непередбачуваність;
 • стрімкість;
 • інтуїція;
 • стриманість;
 • вогонь, світло.

Таблиця: зменшувальні форми імені Анжеліка

Мова Зменшувальна форма імені
Німецька Ангі, Ангель, Ангели, Гелі.
Австрійська Анші.
Грецька Кікі.
Італійська Анджелікіно, Анджелікуччо, Анджелікіна, Анджелікетта, Анджелікучча, Анджі, Анджей, Ліллі, Джеджу, Джеджу, Джіджі, Лалла, Ліка.
Іспанська Хелі.
Чеська Ангелка, Ангелічка, Ангушка, Гела.
Англійська Енджі, Енджел, Ейнджел.
Португальська Анжел, Анжінья, Анжелікінья, Же, Желіно.
Українська Анжелонька, Анжелочка, Анжелка, Анжела, Желя, Желонька, Желочка, Желуня, Желуся, Желюся.
Білоруська Ліка, Анжела, Анжелка.
Голандська Ангелтье, Енгелтье, Лику.

При оформленні закордонного паспорта, замовленні товару в онлайн-магазині або бронюванні номера в готелі може знадобитися написання імені в транслітерації: ANZHELIKA.

Серед зірок з цим ім’ям є й актриси: Агурбаш, Бріджес, Вольська, Даліані, Каширіна, Менді, Неволіна, Попроцька, Хіменес. Співачки: португалка Нету, гречанка Іонатос, італійка Каталані. Художниця Кауфман.

Багато хто вважає, що Анжелік можна називати Анжелами і Ангелінами, але це Імена не тотожні, а родинні.

Таблиця: ім’я Анжеліка на інших мовах

Мова Написання Прочитання
Англійська Angelica, Anjelica Енджеліка
Білоруська Анжэліка, Анжаліка Анжеліка, Анжаліка
Угорська Angelika Ангеліка
Грецька Αγγελική Ангелики
Данська Angelica, Angelika Ангеліка
Ісландська Angelíka Аунгеліка
Іспанська Angélica Анхелика
Каталонська Angèlica Анжеліка, Анжеліка
Китайська 安热莉卡 Анзеліка
Корейська 안젤리카 Анзеліка
Німецька Angelika Ангеліка
Голандська Angelica, Angelika, Angelique Ангеліка, Анжелік
Норвезька Angelica, Angelika Ангеліка
Португальська Angélica Анжеліка
Румунська Angelica, Anghelica Анджеліка, Ангеліка
Українська Анжеліка Анжеліка
Французька Angèlique Анжеліка, Анжеліка
Чеська Angelika Ангеліка
Шведська Angelica, Angelika Ангеліка
Японська アンゼリカ Андзеріка

Вплив на долю і характер

Анжеліка ідеалістка, активно намагається змінити світ в кращу сторону. Оточена захопленою увагою чоловіків до похилого віку. Цілеспрямована, волелюбна натура, яка цінує красу моменту і ненавидить нудьгу. Віддає перевагу сірому існуванню нехай короткому, але яскравому життю. Володарка цього імені самолюбна і не вважає за потрібне це приховувати.

Дитинство

У дитинстві Анжеліка-жива, товариська, непосидюча дитина, без неї не обходиться жодна затія. Відмінна пам’ять і допитливість — величезна підмога для дівчинки в шкільні роки. Незважаючи на непосидючість, вчиться вона добре, але лише з тих предметів, які їй цікаві.

Важкі для сприйняття науки даються їй нелегко.

Батькам слід зміцнювати імунітет малятка, тоді вона якщо і буде хворіти, то рідко. Здоров’я може погіршитися в підлітковому віці, але незабаром воно піде на поправку.

В юності

В юності Анжеліці хочеться спробувати, дізнатися все і відразу. Вона швидко чимось загоряється, але скоро остигає. Вона імпульсивна, темпераментна, емоційна, ніколи не виставляє напоказ свою доброту, воліє допомагати людям ненав’язливо. Проблеми і неприємності в житті дівчини виникають із-за непостійності її характеру, схильності кидатися в нову справу або роман стрімголов. Спроби змінити гарячу вдачу рідко виявляються вдалими.

Доросле життя

Жінка стежить за модою, завжди елегантна, зі смаком одягнена, розбирається в прикрасах. На світському прийомі її легко уявити в яскравій вечірній сукні з оригінальним клатчем в руках. Подруги не втомлюються дивуватися швидкості, з якою Анжеліка змінює вбрання, зачіски.

Автори Надія і Дмитро Зима в книзі «Таємниця імені» згадують, що такі темпераментні люди, як Анжеліка, спалюють під час емоційних сплесків багато калорій. А ще іноді сильно потіють, через що можуть з’явитися вугрі. Щоб уникнути цієї негарної проблеми, жінці доводиться навчитися тримати себе в руках, контролювати почуття, стримувати свою гординю.

Робота і хобі

Професія вибирається ще в дитинстві, найчастіше має відношення до мистецтва, модельного бізнесу або дизайнерському справі. Анжеліка домагається успіху там, де потрібні хороша інтуїція, проникливість, чутливість, емоційність. Але не завжди жінка може дозволити собі заняття для душі. Щоб здобути матеріальну незалежність, Анжеліка влаштується і на не надто цікаву роботу-головне, високооплачувану.

Хобі власниці цього імені зазвичай пов’язано з рукоділлям.

Більшість представниць рідкісного імені — леді небідні, можуть дозволити собі дозвільний спосіб життя. Після заміжжя нерідко кидають кар’єру заради сім’ї.

Любов і шлюб

В ранній юності Анжеліка у відносинах з хлопцями часто показує свій характер, провокує їх на сварки. Може зректися того, хто їй насправді небайдужий, просто тому, що він не відповідає ідеалу. Згодом вона стає більш спокійною і терплячою, та й вигляд принца на білому коні зазнає змін.

Анжеліка — чудова мати, дружина і господиня, дуже смачно готує. Діти для неї — продовження себе самої, вона приділяє їм максимум уваги і турботи. У відносинах з чоловіком прагне до духовної близькості і розуміння. Не терпить грубого поводження, черствості, образливих зауважень, поблажливого ставлення. У шлюбі по любові будує відносини на взаємній довірі. У чоловікові цінує насамперед чесність і вірність та відповідає йому тим же.

Вона пристрасна, чудова коханка, зраду якщо і пробачить, то ніколи не забуде. Не демонструє свої почуття при сторонніх, зате вихлюпує те, що накопичилося в душі, на домочадців. Негативні емоції можуть призвести до сімейної сварки. Але якщо чоловік терплячий і мудрий, то він перечекає цю невелику бурю, а потім заспокоїть дружину і запевнить її у своїй любові.

Таблиця: сумісність імені Анжеліка з чоловічими іменами

Ідеальна пара Середня сумісність Невдалі відносини
Олександр Олексій Натан
Вадим Андрій Миколай
Валерій Артем Матвій
Владлен Віктор Олег
Данило Володимир Родіон
Захар Дмитро Роман
Марк Євген Тихон
Петро Максим Ерік
Станіслав Сергій
Тимофій Ярослав

Вплив пір року і знаків зодіаку на характеристики імені

Зимова Анжеліка тримається з оточуючими насторожі, її довіру треба вміти заслужити.

Осіння леді часто задумлива, скритна. Домагається всього за заздалегідь складеним планом. Може стати керівником компанії, стилістом, стюардесою.

Літня — романтична, емоційна, наївна, збуджує своїм виглядом, поведінкою у оточуючих живий інтерес. Дівчина-загадка.

Навесні народжуються чарівні, чарівні оптимістки з гострим розумом. Працюють репортерами, викладачами, актрисами, кінокритиками.

Таблиця: гороскоп імені

Знак зодіаку Властивості характеру
Овен Анжеліка, народжена під знаком Овна, не зупиниться ні перед чим на шляху втілення мрії в життя. Ця жінка успішна і яскрава, постійно розвивається як особистість, прагне до матеріальної незалежності, володіє непохитною волею.
Телець Наділяє характер наступними рисами: нетерплячість, самовпевненість, нетерпимість до критики, рішучість, відповідальність. Сильних чоловіків не утримує, у шлюбі глава сім’ї — Анжеліка.
Близнюки Люблять азарт і ризик. Жінки цього знака владні, горді, емоційні, не можуть жити без компліментів, люблять бути в центрі уваги. Домувальниця їх не назвеш.
Рак Народжені під цим знаком інфантильні, примхливі, образливі. Їх поведінка вкрай залежить від настрою, на який може вплинути будь-яка дрібниця. Анжеліці-Раку потрібен сильний, терплячий партнер, який є для неї незаперечним авторитетом.
Лев Левиця на ім’я Анжеліка веде себе як королева, зі школи оточена почтом шанувальників, підлабузників і заздрісників. Закохується в м’яких, терплячих чоловіків, які, як їй здається, потребують її заступництва.
Діва Обожнює подорожі, пригоди, весь час знаходиться в пошуку нових вражень, знайомств. Волелюбна, незалежна, легковажна. Чоловіки готові кинути до її ніг весь світ.
Терези Анжеліку-терези обурює несправедливість, дівчина довірлива і наївна, чим часто користуються корисливі, лицемірні люди. Друзі дорожать їй за доброту, чистоту серця, вміння вислухати.
Скорпіон Леді врівноважена, чесна, вірна, цінує самотність і свій вільний час. Вона дорожить сімейними узами, у неї є життєвий план, який дівчина послідовно і успішно втілює в реальність.
Стрілець Віддає перевагу веселощі, вдома її не втримати ніякими силами. Анжеліка цього знака добра, проста в спілкуванні, але легковажна і безвідповідальна, через що багато хто не сприймає її всерйоз. У подружжя вибирає людину, з якою їй ніколи не нудно.
Козеріг Заступництво знака наділяє Анжеліку вибуховим темпераментом, під гарячу руку їй краще не потрапляти. Ця леді — владний і сильний лідер, але вміє визнавати свої помилки, цінує чесність і повагу. Терпіти не може, коли її вважають тендітної або слабкою.
Водолій Представницю цього знаку приваблюють різнобічно обдаровані особистості, але відштовхують владні. Дівчина дорожить своєю незалежністю, відстоює свої права, проте наївна і часто довіряється не тим людям.
Риби У Риб мало друзів, але їм вона довіряє беззастережно. Вона принципова, цілеспрямована, аж ніяк не сентиментальна. У чоловіках цінує спокій, силу духу, галантність.

Значущими роками для Анжеліки є ті, де містяться числа 12, 18, 24, 30, 33, 48, 60, 66, 90, 99. Ці ж числа приносять удачу.

Таблиця: астрологічна символіка, що має відношення до Анжеліки

Символ Відповідність
Планета-покровитель Сатурн
сприятливий день Субота
тотемна тварина Верблюд, черепаха
рослина Кипарис, мандрагора
Знак зодіаку Козеріг і Водолій
Камінь-талісман Обсидіан, онікс, халцедон
стихія Земля
число душі 3
Пора року Весна
колір Чорний, оливково-сірий

У жінки з ангельським ім’ям характер рідко буває таким же. Анжеліка відрізняється вибуховим темпераментом, непокорою, любов’ю до пригод і свободи. Нудно з володаркою цього рідкісного імені ніколи не буде. З цієї статті ви дізнались значення імені Анжеліка.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *