що означає ім'я Ангеліна

Що означає ім’я Ангеліна, його походження і вплив на характер і долю

Походження і значення: Ім’я Ангеліна має давньогрецьке походження і позначає “ангельська”  “подібна ангелу”, “блага вісниця”.
Церковна форма імені: Ангеліна
Зменшувально–пестливі форми імені: Ангела, Геліна, Янголятко, Гелочка, Ліна, Ангеля, Ангеліка, Гела, Ангелінка, Гелічка, Еля, Їла
Синоніми імені: Анжеліна, Анджоліна, Анджеліна
Ангеліна по-англійськи: Angelina

Як ім’я Ангеліна впливає на долю і характер і що означає ім’я Ангеліна розповімо дальше.

Значення імені Ангеліна

Дівчина з ім’ям Ангеліна — натура дратівлива, вперта і норовлива, але в той же час добра і енергійна. Вона не визнає авторитетів, живе у власному світі, в який не хоче пускати сторонніх людей.

  1. Ангеліна, народжена взимку, володіє чоловічим характером і дуже незговірлива, в будь-якому питанні має власну думку. Для задоволення власних інтересів володарка цього імені готова піти на обман. При всій твердості, зимова Ангеліна дуже добродушна і чуйна.
  2. Весняна Ангеліна з легкістю домагається поставлених цілей завдяки впертості і честолюбству. Ця дама готова оточити турботою дорогих їй людей, але, з-за важкого характеру, у неї нерідко виникають проблеми на любовному фронті, тому дама виходить заміж в зрілому віці. В обранці Ангеліна вибирає розважливого, терплячого і надійного чоловіка.
  3. Довірливість, життєрадісність і вразливість – відмінні риси Ангеліни, народженої влітку. Вона з легкістю відкривається людям і дуже важко переживає зраду. Перший шлюб у дівчини нерідко складається невдало, оскільки при виборі хлопця вона керується тільки почуттями. Щоб оточуючі не використовували літню Ангеліну в корисливих цілях, їй слід стати більш жорсткою і менш довірливою.
  4. Розсудливість, рішучість і практичність – особливості характеру, властиві осінній Ангеліні. З такої жінки вийде прекрасний керівник, однак на любовному фронті вона не завжди щаслива, оскільки погано розбирається в представниках сильної статі і нерідко вибирає в пару альфонса.

Позитивні сторони характеру

Переваги характеру Ангеліни — розвинені лідерські здібності, сильний і вольовий характер, цілеспрямованість, хазяйновитість.

Негативні сторони характеру

Недоліки характеру Ангеліни – примхливість, дратівливість і впертість. Вона може досягти успіху тільки в тій сфері, яка її по-справжньому зацікавить, в інших справах дівчина проявляє лінь і байдужість.

Характеристика імені Ангеліна

Для дитини

У дитинстві Ангеліна вперта, примхлива, норовлива і надто самостійна. Батьки важко знаходять з дівчинкою спільну мову, оскільки на будь-які вимоги вона дуже різко реагує. Ангеліна може проявляти доброту, ласку і турботу, але тільки до найближчих людей.

Дитина з цим ім’ям має яскраво вираженими лідерськими здібностями, а завдяки природній товариськості вона з легкістю нав’язує свою думку однолітків.

Вільний час маленька Ангеліна витрачає на пізнання чогось нового, в друзі вибирає хлопчиків, оскільки віддає перевагу активним іграм. Образи дівчинка довго не прощає, може помститися кривднику.

Дівчинка відрізняється розвиненим інтелектом, але в навчанні їй з легкістю даються тільки ті предмети, до яких вона відчуває справжній інтерес.

Для дівчини

У підліткові роки Ангеліна стає спокійнішою і розважливішою, але в деяких ситуаціях продовжує проявляти імпульсивність характеру. З близькими людьми дівчина часто веде себе жорстоко і деспотично, любить командувати і не прислухається до чужої думки. Через описаних рис характеру у Ангеліни небагато друзів, але її це не засмучує, оскільки гучним посиденьок вона вважає за краще проведення часу на самоті.

Володарка цього імені не бере участі в авантюрах і не розносить пліток. При вирішенні проблем вона не йде на компроміси і ніколи не дає себе в образу. Довірливість і вразливість дівчина ретельно приховує від оточуючих.

Характер дорослої жінки

Доросла Ангеліна проявляє невпевненість у прийнятті рішень, в її характері одночасно поєднуються імпульсивність і розважливість, розважливість і темпераментність. Щоб досягти успіху, їй необхідно знайти внутрішню рівновагу.

Жінка з таким ім’ям досить вимоглива до людей, проте сама далека від ідеалу і часто не може досягти підвищення по кар’єрних сходах через вродженої ліні.

Вплив імені Ангеліна на подальшу долю

Здоров’я

З юності Ангеліна неуважно ставиться до здоров’я, що з віком призводить до виникнення проблем з хребтом і порушень в роботі нервової системи. Також слід особливу увагу приділити підшлунковій залозі.

Відносини в сім’ї

Ангеліна для відносин вибирає сильного, мужнього і рішучого партнера, який знає, чого хоче від життя і сміливо йде до поставлених цілей. Чоловіки відчувають інтерес до власниці цього імені, але уникають серйозних кроків через холодності характеру дами.

Ангеліна прагне раніше вийти заміж, щоб піти від батьківської опіки, але подібний шлюб рідко буває щасливим. Для подальших відносин вона вибирає терплячого, успішного і надійного хлопця, поряд з яким зможе відчути себе комфортно і затишно.

В будинку Ангеліна поводиться як гостинна господиня, любляча дружина і мати. Заради своєї сім’ї жінка готова відмовитися від побудови кар’єри і весь час приділяти сімейному вогнища.

Кар’єрне зростання і бізнес

Ангеліна звикла керувати, на інших посадах вона відчуває себе незатишно. Жінка з цим ім’ям не відрізняється поступливим характером, тому з колегами у неї стосунки не складаються. Ангеліні до душі професії, пов’язані з подорожами і спілкуванням.

Хобі та інтереси

Вільний час Антоніна любить проводити за переглядом телевізора, тривалі прогулянки з друзями вона вважає нудними.

Гороскоп імені Ангеліна

Овен
Ангеліна–Овен щодня прагне проводити в оточенні близьких людей. Вона доброзичлива, весела і добра, часто ідеалізує людей, через що сама і страждає. Знайшовши другу половинку, з головою йде в побудову відносин, оточуючи свого партнера любов’ю і турботою.

Телець
Надійність, чемність і відкритість – головні риси Ангеліни–Тельця. Вона завжди готова прийти на допомогу словом і ділом, не терпить пліток і вміє зберігати чужі таємниці. Для дружина Ангеліна, народжена під сузір’ям Тельця, стане не тільки люблячою дружиною, але і справжнім другом. У свою чергу, від обранця вона чекає щирості, відкритості та чесності.

Близнюки
Володарка цього імені, народжена під сузір’ям Близнюків, працьовита і виконавча, але володіє непростим характером. Вільний час воліє проводити з друзями, але навіть в компанії близьких людей відчуває себе самотньо. Ангеліна–Близнюк довгий час не будує серйозних стосунків, оскільки зайнята пошуками справжнього кохання.

Рак
Ангеліна–Рак — сором’язлива і боязка натура, яка володіє природною жіночністю і чарівністю. Представники протилежної статі тягнуться до цієї особистості, проте її довіру не так просто завоювати. Щоб знайти жіноче щастя, дівчині слід стати більш незалежною і розкутою.

Лев
Шарм, властивий Ангеліні–Леву, допомагає без праці розташувати до себе людей. Ця дівчина досить егоїстична і звикла отримувати бажане, нічого не віддаючи натомість. До людей, які критикують її недоліки, володарка цього імені відноситься досить агресивно. Для відносин дівчині потрібен хлопець, який постійно буде вихваляти її гідності.

Діва
Ангеліна–Діва однаково вимогливо ставиться до себе і оточуючих людей. Постійні переживання через помилки призводять до погіршення роботи нервової системи дівчини. Ангеліна–Діва постійно думає про роботу і не вміє виділяти час для відпочинку. Для щастя жінці потрібен життєрадісний і енергійний партнер, який навчить її розслаблятися і відпочивати від робочих буднів.

Терези
Тактовність, дипломатичність, не конфліктність, делікатність і відкритість – риси, властиві Ангеліні, народженої під сузір’ям Терезів. Дівчина дуже ерудована, що допомагає їй підтримувати бесіду на будь-яку тему. Вона прекрасний слухач, завжди може дати слушну пораду. У відносинах Ангеліна–Терези — турботлива і ніжна дама. Вона потребує чуттєвої і щирої людини, здатної розділити її життєві погляди.

Скорпіон
Ангеліна–Скорпіон — нетовариська особистість, уникає галасливих компаній, вважаючи за краще їм замкнутий спосіб життя. Вона дуже сувора і вимоглива натура, не прощає людям помилок. Дівчині не цікавить чужа думка, в любовних відносинах її чекають труднощі, оскільки представники протилежної статі вважають її холодною і владною.

Стрілець
Ангеліні–Стрільцю властива енергійність, життєрадісність і оптимістичний погляд на життя. Вона любить приймати в будинку гостей і сама не проти відвідувати галасливі вечірки. Легковажний погляд на життя пані з таким ім’ям може негативно позначитися на її відносинах з протилежною статтю – чоловіки бачать в ній душу компанії і друга, а не кохану.

Козеріг
Ангеліна–Козеріг – прагматична, серйозна і практична натура, не схильна до зайвої мрійливості. Вона вважає за краще заздалегідь складати реалістичні плани. Більшу частину часу проводить на роботі, що заважає дівчині побудувати стосунки з чоловіком. Щоб не залишитися самотньою, Ангеліні, народженої під сузір’ям Козерога, необхідно навчитися розділяти роботу і особисте життя.

Водолій
Вміння знайти спільну мову з різними людьми допоможе Ангеліні–Водолію як у професійній, так і в особистому житті. Багато приходять до дівчини з таким ім’ям за порадою, оскільки вона вміє знайти потрібні слова для підтримки. Заради чоловіка і дітей Ангеліна–Водолій без роздумів відсуне кар’єру на другий план.

Риб

Ангеліна, народжена під сузір’ям Риб – творча особистість, що живе в придуманому світі. Дівчину притягують розумні, ввічливі і інтелігентні представники протилежної статі, в характері яких відсутнє хамство і нахабство. З коханим Ангеліна–Риба поводиться як дбайливо і ніжно.

Сумісність імені Ангеліна з чоловічими іменами

Ідеальна сумісність Невдала Сумісність
Михайло, Арсеній, Валентин, Данило, Ярослав, Олексій, Іван, Дмитро, Денис, Назар, Юрій, Володимир, В’ячеслав, Єгор Митрофан, Дем’ян, Артем, Олег, Петро, Марат, Максим, Ілля, Микола

Іменини Ангеліни

Щомісячні іменини Ангеліни випадають на наступні дати:

  • липень – 1, 14, 30;
  • серпень – 12;
  • вересень – 12;
  • грудень – 10, 23.

Астрологія імені Ангеліна

Пора року Весна
Метал Срібло
Сприятливий день тижня Понеділок
Тотемна тварина Жаба, сова, форель
Дерево Яблуня
Рослина Латаття, волошка
Камінь Лазурит, бірюза, хризоліт
Планета Венера, Місяць
Астрологічний знак Лев, Рак
Стихія Вогонь
Колір Синій, Зелений, Білий

Нумерологія імені

Щасливе число Ангеліни – 2.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *