що означає ім'я албіна

Що означає ім’я Альбіна, його походження і вплив на характер і долю

Походження і значення: Ім’я Альбіна має латинське коріння і позначає “світла”, “біла”, “білява”, “чиста”
Церковна форма: в імені Альбіна немає церковної форми
Зменшувально–пестливі форми імені: Альбіночка, Біна, Аля, Алечка, Біночка, Ляля, Альвинка, Альба, Альбушка, Альбішка
Синоніми імені: Альвіна, Альбелла, Альбіні
Альбіна по-англійськи: Albina

Як ім’я Альбіна впливає на долю і характер і що означає ім’я Альбіна розповімо дальше.

Значення імені Альбіна

Дівчина з ім’ям Альбіна – дуже тонка і чуттєва особистість. Вона володіє сильною волею, ніжна, товариська і гостинна, може прикрасити своєю присутністю будь-яку компанію. Альбіна з легкістю сходиться з людьми, але також просто і припиняє з ними спілкування. Володарка цього імені емоційна і запальна особа, якій не вистачає врівноваженості. Характер дами безпосередньо залежить від пори року, в яку вона народилася.

  1. Зимова Альбіна дуже запальна і агресивна, у неї нерідко трапляються безпричинні перепади настрою. Вона може бути веселою і товариською, а через кілька годин замкнутися в собі і піти у тривалу депресію. Чоловіків в Альбіні приваблює пристрасність і рішучість. Дбайливий і уважний партнер допоможе дівчині з цим ім’ям знайти більш врівноважений характер.
  2. Альбіна, народжена восени, відрізняється більш стриманим характером. Вона багато часу приділяє кар’єрі, але ніколи не забуває про сім’ю, вільний час часто проводить з батьками. Осіння Альбіна вимоглива до представників протилежної статі, дуже ретельно підходить до вибору партнера.
  3. Літня Альбіна – активна, життєрадісна, в міру примхлива і емоційна натура. Дівчина з легкістю довіряє людям, важко переносить зраду, дуже сприйнятлива до критики оточуючих. Оточуючих Альбіна притягує до себе за допомогою невгамовного оптимізму і позитивного погляду на життя. Романтичний, надійний і уважний хлопець додасть їй впевненості і допоможе досягти поставлених цілей.
  4. Народжена навесні Альбіна поводиться зарозуміло з малознайомими персонами. Таким чином, вона приховує власну вразливість. З родичами Альбіна добра, ласкава і ніжна, на роботі досягає висот завдяки інтелекту. Перешкодити в побудові кар’єри дівчата з таким ім’ям може нерішучість, лінь і небажання брати на себе відповідальність за прийняття рішень, тому їй потрібен надійний і успішний юнак.

Позитивні сторони характеру

Переваги характеру Альбіни — м’якість, спокійна вдача, природна чарівність, багатогранність, рішучість і вміння вчасно проявити холоднокровність. Якщо не зачіпати самолюбство особи з таким ім’ям, вона проявляє спокій, добродушність і врівноваженість.

Негативні сторони характеру

Головні недоліки в характері Альбіни – гордість, уїдливість, зарозумілість і надмірне самолюбство. Якщо задумане не йде за її планом вона перестає бути доброю і проявляє презирство до людей, перестає враховувати їх думку. Кривдників Альбіна запам’ятовує назавжди – подібна злопам’ятність іноді стає причиною погіршення відносин з коханим.

Характеристика імені Альбіна

Для дитини

З малих років Альбіна із задоволенням допомагає матері і бабусі в домашніх справах, швидко вчиться готувати. За характером вона більше схожа на батька, часто демонструє впертість, принциповість і норовистість.
У компанії Альбіна намагається звернути на себе увагу однолітків, в іншому випадку, відсторонюється від оточення і проводить час на самоті.

Для дівчини

У підлітковому віці Альбіна нерідко конфліктує з батьками і викладачами, може затаїти образу на дрібниці. Дівчинка не йде на поступки, навіть якщо знає, що не права. В друзі Альбіна обирає представників протилежної статі, з дівчатами їй важче знаходити спільну мову.

Юна панянка з таким ім’ям надто емоційна, має сильний і вольовий характер, може через дрібниці впасти в депресію.

Характер дорослої жінки

У зрілому віці Альбіні властива запальність і емоційність, вона використовує спалахи гніву як захист від оточуючих. Жінка нерідко з головою занурюється у внутрішній світ, що може негативно позначитися на її роботі.

Альбіна володіє неабияким розумом і приємною зовнішністю, чим з легкістю зачаровує представників сильної статі.

Вплив імені Альбіна на подальшу долю

Здоров’я

З дитинства Альбіна має гарне здоров’я, відзначається схильність до повноти і ризик розвитку респіраторних хвороб. У дорослому віці у жінки можуть виникнути порушення в роботі сечостатевої системи і нирок. Щоб знизити ризик погіршення самопочуття, Альбіні слід збалансувати харчування і регулярно займатися спортом, віддаючи перевагу відвідин басейну. Можливо передача захворювань від батьків у спадок.

Відносини в сім’ї

Хлопці звертають увагу на Альбіну, незважаючи на її впертий і запальний характер. Дівчина довго вибирає людину для створення сім’ї. Найчастіше вона щаслива в шлюбі, але тільки з таким чоловіком, який готовий їй поступатися і не намагається змінити характер подружжя.

У побуті Альбіна проявляє себе як прекрасна господиня, вірна дружина і любляча мати. Дама з цим ім’ям прекрасно готує, стежить за чистотою і затишком в будинку.

Кар’єрне зростання і бізнес

У побудові кар’єри Альбіні допомагає вміння зберігати спокій в конфліктних ситуаціях. Дама може отримати керівну посаду завдяки підтримці впливових людей, з якими вона без труднощів знаходить спільну мову.

Альбіна часто захоплюється мистецтвом і досягає успіху в цій сфері і в роботі, побудованій на спілкуванні з людьми. Вона може розкрити свій потенціал на посаді лікаря або вчителя.

Хобі та інтереси

Більшу частину вільного часу Альбіна приділяє облаштуванню будинку, любить побалувати рідних новими, оригінальними стравами. Дівчина з таким ім’ям з підліткових років стежить за тенденціями моди, любить відвідувати магазини одягу для оновлення гардеробу і створення унікальних образів.

Гороскоп імені Альбіна

Овен
Альбіна–Овен – амбітна і цілеспрямована натура, яка не відступає перед труднощами і завжди доводить справу до кінця. Вміє постояти за себе і уникає негативних емоцій. Дівчина з цим ім’ям рідко просить про допомогу друзів або родичів, завжди покладається на власні сили. Турботливий і уважний чоловік допоможе знайти дамі з цим ім’ям повну гармонію в житті.

Телець
Альбіна, народжена під сузір’ям Тельця – дуже активна особа, яка не може довгий час перебувати без діла. Досягає успіху в тому бізнесі, який її по-справжньому цікавить. Часто проявляє себе лідером, чим викликає невдоволення деяких осіб з оточення. Альбіна–Телець буде щаслива з надійним і вірним партнером, здатним піти заради коханої на поступки.

Близнюки
Альбіна, яка народилася під знаком Близнюків – весела і життєрадісна особистість, яка уникає нудьги й одноманітності в житті. Вільний час проводить з друзями, в компанії захоплює всіх чарівністю і почуттям гумору. Для щасливих стосунків Альбіні потрібен впевнений у собі, веселий і романтичний хлопець.

Рак
Альбіна–Рак – емоційна і вразлива особа, яка намагається приховувати справжні почуття від оточення. Для того щоб підвищити впевненість в собі дівчині потрібно вибрати для відносин уважного, романтичного і дбайливого людини. Особа з таким ім’ям мріє про загальне визнання і славу, але через нерішучість може відступити від поставлених цілей.

Лев
Альбіна–Лев — володіє вродженим талантом в побудові бізнесу, зі справами намагається справлятися без сторонньої допомоги. Жінка рідко прислухається до чужих порад, не дозволяє собою маніпулювати. Для відносин їй потрібна людина, здатна визнати її лідерські якості і волелюбність.

Діва
Альбіна, народжена під знаком Зодіаку Діви, відрізняється гострим розумом, ерудованістю і великим кругозором. Вільний час намагається проводити на самоті, за читанням книги або переглядом цікавого фільму, уникає галасливих компаній. Для шлюбу вибирає надійного, уважного і вірного партнера.

Терези
Врівноваженість і вроджена чарівність – риси характеру, властиві Альбіні, народженої під сузір’ям Терезів. За життя дама з таким ім’ям уникає конфліктних ситуацій, але якщо вони все-таки відбуваються в її житті, вона з упевненістю береться за їх вирішення. Багато часу приділяє коханому чоловікові і дітям, вимагає натомість такого ж ставлення.

Скорпіон
Складний характер Альбіни–Скорпіона заважає їй ставитися до людей з довірою. У дівчини з таким ім’ям завищені вимоги не тільки до себе, але і до оточуючих, що призводить до надмірної різкості і прямолінійності. Коханому може пробачити практично все, крім зради.

Стрілець
Альбіна–Стрілець — весела і товариська особистість, яка обожнює галасливі вечірки. Вона без труднощів заводить нові знайомства, але нерідко поводиться наївно з малознайомими людьми. З-за регулярного веселощів у Альбіни можуть виникнути проблеми на роботі і з коханим. Щоб уникнути подібного, дівчині слід навчитися розставляти життєві пріоритети.

Козеріг
Працьовитість, відповідальність і цілеспрямованість – головні риси характеру Альбіни–Козерога. Вона любить свою роботу і віддається їй без залишку, забуваючи про особисте життя, через що може залишитися одна. Крім того, дівчина не вміє відпочивати, що нерідко призводить до погіршення здоров’я. Альбіні–Козерогу потрібен веселий, романтичний і непередбачуваний хлопець, який допоможе їй відволіктися від рутинних буднів і навчить отримувати задоволення від життя.

Водолій
Альбіна–Водолій може знайти підхід практично до будь-якої людини, що допомагає їй просунутися по кар’єрних сходах і досягти позитивного результату в особистих цілях. У чоловіках цінує індивідуальність, самостійність і розум. Відпочивати віддає перевагу на самоті або в колі рідних.

Риб

Альбіна, народжена під знаком зодіаку Риби, володіє спокійним і врівноваженим характером. Жінка намагається бути незалежною, але в багатьох робочих і життєвих питаннях покладається на чужу думку. Альбіна з довірою ставиться до чоловіків, що часто призводить до невдалого шлюбу.

Сумісність імені Альбіна з чоловічими іменами

Ідеальна сумісність Невдала Сумісність
Григорій, Олег, Микола, Костянтин, Дмитро, Руслан, Семен, Артур, Едуард Валерій, Андрій, Данило, Ярослав, Альберт, Геннадій, Тимур

Іменини Альбіни

Дівчата з таким ім’ям не святкують іменини, оскільки воно не входить в католицький і православний календар.

Астрологія імені Альбіна

Пора року Весна
Метал Залізо
Сприятливий день тижня Середа
Тотемна тварина Лелека
Дерево Срібляста верба, горіх
Рослина Біла астра, базилік
Камінь Білий агат
Планета Прозерпіна, Марс, Юпітер
Астрологічний знак Діва, Близнюки
Стихія Повітря
Колір Білий

Нумерологія імені

Щасливе число Альбіни – 7.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *