що означає ім'я олександра

Що означає ім’я Олександра, його походження і вплив на характер і долю

Походження і значення: ім’я Олександра має грецьке коріння і означає “мужня”, “надія”, “захисниця”
Церковна форма імені: Олександра
Зменшувально–пестливі форми імені: Сашуля, Сашка, Саня, Санюта, Сашуля, Саша, Алексаша, Шура, Шурочка, Санька, Сашенька
Синоніми імені: Александрина, Олександрія, Сандра, Сандрина, Алессандра
Олександра по-англійськи: Alexandra
Як ім’я Олександра впливає на долю і характер і що означає Ім’я Олександра розповімо дальше.

Значення імені Олександра

Характеру Олександри притаманні імпульсивність, поривчастість, незалежність, владність і принциповість. Вона впевнена в собі і стійко сприймає невдачі. Оточуючі часто не розуміють дівчину з таким ім’ям, оскільки багато її вчинків продиктовані настроєм. Характер Олександри також залежить і від пори року, в якому вона народилася.

 1. Зимова Олександра нерідко сама створює проблемні ситуації, які у неї не виходить вирішити без сторонньої допомоги. Саша відрізняється сильним характером, впертістю і самовпевненістю, критику від усіх, крім родичів, сприймає негативно. Дружина Олександра, народжена в холодну пору року, вірна і віддана, але вона ніколи не зможе пробачити коханій людині брехню або зраду.
 2. Примхливість, марнославство і самозакоханість – риси притаманні характеру весняної Олександри. Особа з цим ім’ям свої інтереси ставить вище інших, що нерідко призводить до проблем на любовному фронті і роботі. Щоб досягти успіху і знайти щастя, Олександрі потрібно навчитися цінувати все, що у неї є, і з добротою ставиться до допомагаючих їй людям. В цілому, володарка цього імені поводиться стримано і недовірливо з малознайомими людьми. Друзів у дівчини з ім’ям Саша мало, але вона в будь-який момент готова прийти на допомогу.
 3. Злопам’ятність, надмірна емоційність і запальність – відмінні риси характеру літньої Олександри. Ця особа природжений лідер, однак, вона не завжди розсудливо оцінює власні можливості, тому потребує підтримки і турботи близьких людей. Щоб досягти бажаного вона готова піти навіть на зраду. Для коханого літня Олександра стане прекрасною дружиною і другом, але за умови, що обранець оточить її теплом, ніжністю, увагою і турботою.
 4. Олександра, народжена восени – прискіплива, педантична і вибаглива особистість. Їй властиві різкі перепади настрою, що може привести до стресів і депресії. Уникнути нервових зривів осінньої Олександрі допоможе проведення часу в колі друзів і родичів – поруч з ними вона насичується позитивними емоціями. Головне бажання власниці цього імені – створити міцний шлюб з люблячим чоловіком.

Позитивні сторони характеру

Переваги характеру Олександри — доброзичливість, принциповість, жіночність, чуттєвість і вроджений шарм.

Негативні сторони характеру

Головний недолік Олександри – здатність регулярно потрапляти в неприємні ситуації. Вона прагне всіх оточуючих, включаючи родичів, підпорядкувати своїй волі.

Характеристика імені Олександра

Для дитини

У дитячому віці у Олександри непростий характер, особливо якщо вона одна дитина в сім’ї. Дівчинка з таким ім’ям проявляє впертість, примхливість і дратівливість, любить, щоб все відбувалося так, як їй хочеться. Якщо батьки будуть заохочувати таку поведінку дитини, Олександра виросте розпещеною, несамостійною і пихатою особистістю.

З ранніх років дівчинка владна і володіє лідерськими якостями, але погано вміє розпоряджатися подібними якостями. У Олександри мало друзів, але її це не турбує, оскільки спілкуватися вона вважає за краще з дорослими. Це потайлива особа, яка не завжди відкривається навіть мамі.

Дитина з цим ім’ям дуже енергійна, тому багато часу приділяє заняттям спортом. Навчання дається Олександрі з легкістю, але з-за прямолінійності і надто розвиненого почуття справедливості вона часто конфліктує з вчителями і однокласниками.

Для дівчини

У підлітковому віці Олександра стає більш чуйною і менш егоїстичною, у неї налагоджуються стосунки з матір’ю. Легко заводить нові знайомства, але не поспішає відкривати їм своє справжнє обличчя, оскільки побоюється зради. Сама з оточуючими поводиться чесно і прямолінійно – їй чуже лицемірство.

Олександра прагне завоювати увагу і симпатію оточення, але чужа думка її мало хвилює. Дівчина прагне створити успішну кар’єру і цілеспрямовано йде до поставленої мети. Володарка цього імені із задоволенням приділяє час навчанню, при цьому прекрасно поєднуючи отримання нових знань з роботою.

Щоб Олександра змогла досягти успіху в роботі і створити хороші відносини, їй слід навчитися поєднувати м’якість і наполегливість, чуйність і принциповість, добродушність і прямолінійність.

Характер дорослої жінки

Доросла Олександра – суперечлива натура, одночасно володіє твердим характером і жіночністю. В колективі жінка часто виявляє байдужість до чужої думки, але насправді вона важко переживає критику в свою сторону.

Дівчина з цим ім’ям прагне перебудувати оточуючих під себе, проте сама при цьому змінюватися не збирається. Вона талановито виходить з конфліктних ситуацій, переводячи їх в жартівливу форму. Якщо Олександру зачепити за живе, вона в одну мить перетворитися на агресивну особистість.

З друзями доросла Саша поводиться віддано, відкрито і чуйно, ніколи не залишить їх в біді. Єдине, що вона ніколи не пробачить близьким – це обман, вона злопамятна і при першій можливості помститься кривдникові.

Вплив імені Олександра на подальшу долю

Здоров’я

В цілому Олександра володіє міцним здоров’ям, але дамі важливо звернути увагу на роботу органів дихання. Особи з цим ім’ям необхідно стежити за нервовою системою і уникати стресових ситуацій. Із-за надто активного способу життя великий ризик отримання травм різного ступеня тяжкості.

Відносини в сім’ї

У відносинах Олександра проявляє свій поривчастий характер – вона може закохатися з першого погляду, але також швидко і остигає до свого обранця, після чого стає запальною, починає проявляти байдужість.

Щоб втихомирити темперамент Олександри, їй потрібен партнер, який буде регулярно говорити про свої почуття, робити знаки уваги, проявляти турботу. При цьому він не повинен зазіхати на її незалежність і проявляти безпричинну ревнощі.

Заміж Олександра найчастіше виходить в зрілому віці. Чоловіка жінка вибирає з урахуванням його матеріального добробуту, інтелекту і хазяйновитості. З таким чоловіком Саша поводиться не тільки як любляча дружина, але і як відданий друг.

У побуті особа з цим ім’ям проявляє себе як хороша господиня, чудова мати, з задоволення створює комфортні умови для членів сім’ї.

Кар’єрне зростання і бізнес

При виборі професії Олександра віддає перевагу тим сферам діяльності, де відсутня рутинність і одноманітність. Вона творча натура, досягає успіху в роботі, пов’язаній з частою зміною обстановки і свободою дій. З неї вийде прекрасний музикант, письменник, поет або художник.

Якщо Олександра не бачитиме в обраній професії перспектив, вона буде безвідповідально ставитися до своїх обов’язків. Дама з цим ім’ям прагне до керівних посад, підкорятися вона не вміє.

Після укладення шлюбу пріоритети Олександри змінюються, і вона на перше місце ставить інтереси близьких.

Хобі та інтереси

Олександра намагається вільний час проводити в подорожах. Вона не залежить від комфортних умов і може відпочивати як в затишному готелі, так і в наметі на природі. Також Саша любить читати книги і з задоволенням займається різними видами спорту.

Гороскоп імені Олександра

Овен
Риси характеру Олександри–Овна – темпераментність і непередбачуваність. Вона не переносить одноманітності, уникає спілкування з песимістами. Ця персона дуже влюблива, легко може сплутати пристрасть з любов’ю, що в подальшому призводить до розчарування. Олександрам слід покладатися на розум, а не на почуття у прийнятті важливих рішень.

Телець
Олександра–Телець — серйозна і розважлива особистість, ніколи не йде на приводу своїх емоцій, через що люди вважають її холодною і черствою дамою. Однак це помилкова думка. Олександра здатна на справжню любов, просто стримана в прояві почуттів. У відносинах з коханим вона уважна і турботлива. У партнери жінка вибирає собі надійну людину, здатну довести щирість намірів.

Близнюки
Олександра, народжена під знаком Близнюки – емоційна, життєрадісна і енергійна персона, йде до наміченої мети незалежно від обставин. Її життя насичене пригодами, в оточенні безліч талановитих і неординарних людей. Саша привертає увагу протилежної статі, але сама не поспішає обзавестися сім’єю.

Рак
Ніжність, чутливість, добродушність, чуйність, вразливість – риси характеру, властиві Олександрі–Раку. Дівчина завжди готова допомогти рідним і друзям, словом або ділом. Від природи ця особа має природну чарівність, чим зводить з розуму хлопців, але вона не розмінюється на короткі романи і чекає справжню любов.

Лев
Олександра–Лев — впевнена особистість, яка звикла домагатися свого будь-якими шляхами. Подібна безпринципність є причиною невеликої кількості друзів у дами. Для відносин вона вибирає надійного, стабільного і серйозного чоловіка, не сприймає безперспективних відносин, заснованих лише на пристрасті.

Діва
Характеру Олександри, народженої під сузір’ям Діви, властива стриманість і прагматичність. Особа з таким ім’ям воліє розмірено плисти за течією, спочатку вона прагне стати матеріально незалежною, а потім приділяє час пошуку другої половинки і облаштування сімейного вогнища. У партнери Олександра вибирає розважливу і спокійну людину.

Терези

Олександра–Терези справляє позитивне враження на людей за допомогою вродженої жіночності, витонченості, крихкості, м’якості і витонченості. Однак за зовнішньою беззахисністю ховається сильна і жорстка натура, здатна постояти за себе. Її обранець повинен вміти постояти за себе і бути впевнений в собі.

Скорпіон
Олександра–Скорпіон – людина настрою, оточуючі вважають її неврівноваженою, тому у дівчини мало друзів. Екстравагантність цієї персони привертає до неї неординарних людей, які наповнюють її життя яскравими фарбами. Через складний характер Олександра може довгий час чекати справжнього кохання.

Стрілець
Олександра–Стрілець — енергійна особа, завжди знаходиться в центрі подій, не може довго не діяти. Її надмірно активну участь у долях інших людей часто призводить до того, що друзі перестають їй довіряти свої секрети. При цьому Олександра рідко відкриває оточуючим свою душу і побоюється серйозних відносин, оскільки не хоче втратити незалежність.

Козеріг
Олександра, народжена під знаком Козерога, рідко втрачає самовладання, вона обережна, тактовна, чуйна, дисциплінована, прагматична і стримана. Звикла покладатися на голос розуму, що допомагає їй знайти вихід з будь-якої ситуації. Представники протилежної статі часто уникають відносин з Олександрою, оскільки побоюються її принциповості і сильного характеру.

Водолій
Риси характеру Олександри–Водолія — вразливість, образливість і замкнутість. Дама захоплюється мистецтвом, міфологією і філософією, реальність її мало цікавить. Володарка цього імені стримує емоції, вважаючи непристойним їх бурхливий прояв, і гостро сприймає критику на свою адресу. Для шлюбу шукає людину, здатну стати не тільки коханим, але і вірним другом.

Риб
Олександра, народжена під знаком Риб – таємнича натура, яка має вроджену чарівність. Вона використовує свій шарм для досягнення поставлених цілей. Для відносин шукає відповідального, вірного, надійного і матеріально забезпеченого хлопця, який прийме її непростий характер.

Сумісність імені Олександра з чоловічими іменами

Ідеальна сумісність Невдала Сумісність
Віктор, Гліб, Дмитро, Максим, Микола, Євген, Сергій, Андрій, Анатолій, Костянтин Олексій, Георгій, Ярослав, Альберт, Савелій, Юрій, Володимир

Іменини Олександри

Іменини Олександри випадають на наступні дати:

 • лютий – 18;
 • Березень-14, 22;
 • квітень – 2;
 • травень – 4, 6, 31;
 • червень – 26;
 • липень – 17;
 • вересень – 30;
 • жовтень – 13, 15, 18;
 • листопад – 19;
 • грудень – 23.

Астрологія імені Олександра

Пора року Весна
Метал Золото
Сприятливий день тижня Четвер
Тотемна тварина Собака, гіпопотам
Дерево Кипарис
Рослина Глід, гортензія
Камінь Авантюрин
Планета Марс
Астрологічний знак Овен
Стихія Земля
Колір Червоний, блакитний, сірий, коричневий

Нумерологія імені

Щасливе число Олександри – 1.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *