що означає ім'я агата

Що означає ім’я Агата, його походження і вплив на характер і долю

Походження і значення імені: ім’я Агата має давньогрецьке походження і позначає “блага”,”добра”,”хороша”.
Церковна форма імені: Агафія
Зменшувально–пестливі форми: Агафьюшка, Агатка, Агаша, Гатка, Агатушка, Гатушка, Гаша, Ага, Гаточка, Гася, Аганя
Синоніми імені: Агафія, Агафія, Агафія, Агапія
Агата по-англійськи: Agata

Як Ім’я Агата впливає на долю і характер і що означає Ім’я андрій розповімо дальше.

Значення імені Агата

Дівчина з ім’ям Агата при прийнятті рішень покладається на розум. Визначальні риси характеру – виражене почуття справедливості, наполегливість, сила волі і незалежність. Свої емоції вона не звикла виставляти напоказ. Володарка цього імені допитлива і наглядова особистість по життю, завжди відкрита для нових знайомств і спілкування. По натурі Агата справжній лідер, який не вміє визнавати власних помилок і агресивно ставиться до критики на свою адресу.

Також характер Агати безпосередньо залежить від пори року, в яку вона народилася.

  • Зимова Агата володіє досить суперечливим характером. Через надмірну прямолінійність, темпераментність і емоційність близькі часто не знають, як з нею поводитися. Вона невпевнена в собі і нерішуча, потребує сильного і надійного чоловіка.
  • Агата, яка народилася у весняний період, приймає рішення, грунтуючись на емоціях, і не замислюється про наслідки. Вона різка у висловлюваннях, чим нерідко ображає оточуючих. На роботі у весняній власниці імені часто бувають проблеми, тому що вона не вміє слухати колег і ігнорує чужу думку. При цьому у Агати багато друзів, які цінують її за доброту, чуйність і щирість. У чоловіках дама з цим ім’ям погано розбирається, тому багато її романів швидко закінчуються. Справжню любов весняні Агати часто зустрічають після 35 років.
  • Особливості характеру народженої влітку Агати – розсудливість, тактовність, дипломатичність, оптимізм, відкритість і щирість. Вона аналізує всі події, що відбуваються в житті, і робить з них висновки, що допомагає їй в кар’єрі і вдома.
  • Дівчина з ім’ям Агата, народжена восени, відрізняється природною ніжністю, чуттєвістю і жіночністю. Вона вважає, що жінка створена для любові, мріє вийти заміж за людину, яка буде її забезпечувати і регулярно проявляти свої почуття. Поруч з таким обранцем Агата стане прекрасною дружиною, готовою цілком присвятити себе сім’ї.

Позитивні сторони характеру

Головні переваги жінки на ім’я Агата — твердість характеру, спокійна вдача, логічність вчинків. Дівчинці, яку з дитинства будуть називати Агафією, притаманний більш м’який і поступливий характер. Це одночасно пристрасна, чуттєва, емоційна і вразлива натура.

Негативні сторони характеру

Основний недолік в характері Агати – підвищена емоційність, яка заважає просуванню по кар’єрних сходах, стосунків з близькими людьми і родичами.

Для дитини

У дитинстві Агата проявляє себе як життєрадісна, цікава і енергійна дитина. Вона багато часу проводить в колі однолітків, в друзі переважно вибирає хлопчиків. В будинку Агатка завжди допомагає батькам. Відмінні риси характеру дівчинки – відкритість, чесність і справедливість. Вона захищає слабших одноліток, не лицемірить, їй чужа брехня і злопам’ятство. Недоліки маленької Агати — самолюбство, гординя і різкі зміни настрою.

Лідерські якості проявляються у дівчинки з ранніх років – вона використовує їх для примирення ворогуючих людей та відновлення справедливості. Агата не сприймає ніякої грубості і насильства, як у колі друзів, так і вдома, всі конфлікти вирішує мирним шляхом. Тиск з боку батьків може посприяти ранньому догляду дівчинки з дому.

Маленька Агата любить читати, постійно аналізує нову інформацію, тому в школі їй легко даються всі предмети, але ближчі дитині Гуманітарні науки. Нерідко дівчинка на ім’я Агата непосидюча і надто активна – це може негативно позначитися на успішності.

Для дівчини

У підлітковому віці Агата товариська і доброзичлива, але до нових знайомих ставиться з обережністю і не поспішає відкривати перед ними душу. У неї багато знайомих, але мало справжніх друзів. Про свої невдачі воліє розповідати тільки найріднішим людям.

Доросла Агата стає самокритичною і більш вимогливою до себе, але недоліки інших сприймає з розумінням. Для самоствердження їй важливо досягти успіху у всіх починаннях. На відміну від подруг, не прагне створити відносини, а займається саморозвитком.

Головні риси характеру підлітка з цим ім’ям — практичність, логічність і вміння планувати подальші дії. Агата не терпить зради і брехні, довго переживає образи наодинці з собою.

Характер дорослої Агати

Риси, властиві характеру жінки на ім’я Агата — незалежність, розважливість і рішучість. В житті вона досягає поставлених цілей чесним шляхом. До будь-якого тиску з боку оточуючих ставиться негативно.

З віком у Агати не зникає тяга до авантюризму і саморозвитку. Спілкуватися вона вважає за краще з неординарними, оригінальними особистостями, що мають широкий кругозір. Інші дами недоброзичливо ставляться до власниці імені Агата, оскільки вважають її гордовитою, самозакоханою і зарозумілою.

Причина полягає у відсутності у неї інтересу до розмов про зради, виховання дітей і домашніх клопотах. Агата не звикла скаржитися на життя – жінка вважає, що потрібно не розмовляти на цю тему, а міняти те, що не влаштовує.

Крім того, вона вважає за краще заздалегідь упорядкувати і розпланувати життя, адже наявність плану дозволяє економити сили і час. Агата володіє природною чарівністю і жіночністю, що привертає до її персони увагу представників протилежної статі. До вибору другої половинки Агата також підходить з усією відповідальністю – їй чужі швидкоплинні романи.

Вплив імені Агата на подальшу долю

Здоров’я

З ранніх років Агата володіє міцним здоров’ям, однак, з віком потрібно приділити особливу увагу стану судин, нирок і легень. Щоб уникнути багатьох проблем зі здоров’ям, жінці важливо вчасно помітити негативні реакції організму – це дозволить уникнути розвитку ускладнень.

Відносини в сім’ї

Агата прагне створити міцну сім’ю і з обережністю підходить до вибору партнера, тому рідко виходить заміж у ранньому віці. У чоловікові вона цінує надійність, стриманість і спроможність, часто віддає перевагу більш дорослому партнеру.

Обранцю дами доведеться змиритися з тим, що вона не звикла проявляти емоції напоказ. Агата веде себе у відносинах скромно і стримано, але багато чоловіків плутають це з холодністю і байдужістю.

Облаштуванням сімейного вогнища дівчина прагне займатися самостійно, вона є чудовою господинею, дружиною і матір’ю. Єдине, що не може пробачити Агата своїй другій половинці – це невірність.

Кар’єрне зростання і бізнес

Незважаючи на те, що Агаті властива зайва мрійливість, вона володіє аналітичним складом розуму, нестандартним мисленням і чудовою пам’яттю – це дозволяє отримати повагу начальника і просунутися по кар’єрних сходах.

Такі риси характеру, як товариськість, чуйність і жага справедливості допоможуть Агаті досягти успіху в журналістиці, медицині, педагогіці та психології. Дисциплінованість і вміння правильно розпланувати день допоможуть їй в будь-якій роботі, але найчастіше дама віддає перевагу творчій роботі, позбавленій рутинності.

При вдалому заміжжі, кар’єра для Агати йде на другий план. Якщо чоловік зможе забезпечувати дівчину матеріально, вона без роздумів залишить роботу і приділить весь час сім’ї.

Хобі та інтереси

Агата любить подорожувати і для кожного відпочинку намагається підбирати раніше незвідані маршрути.

Гороскоп імені Агата

Овен
Агата–Овен — енергійна і самостійна особистість, звикла покладатися в житті на власні сили. Вона рідко просить про допомогу, будь-які проблеми приймає як виклик і відчуває насолоду, коли перемагає. Крім того, Агата – Овен – це мрійлива і романтична натура. На жаль, в пошуках щирої любові її нерідко чекає розчарування.

Телець
Оптимістичний погляд на життя – особливість характеру Агати – Тельця. Вона відкрита до спілкування, добра і життєрадісна, двері її будинку завжди відкриті для близьких людей. Така дівчина намагається подорожувати і заповнювати кожен день новими емоціями – в такому темпі Агата може втратити свого чоловіка. Крім того, вона на перше місце ставить друзів, що також негативно позначається на особистому житті.

Близнюки
Агата–Близнюки — щира і жіночна особистість, любляча бути в центрі уваги. За прекрасне почуття гумору і природну чарівність дівчині з цим ім’ям раді в будь-якій компанії. Одноманітне життя вводить її в апатичний стан. Обранцем Агати, народженої під знаком Близнюки, стане веселий і відкритий чоловік, який полюбить її справжню.

Рак
Агата, народжена під знаком Зодіаку Рак – сентиментальна, вразлива і чуйна жінка. В оточенні вона не показує своїх справжніх почуттів, а похвала стимулюють її впевненість. В чоловіка Агата – Рак вибирає турботливого, терплячого і уважного чоловіка. Якщо обранець буде захищати її від неприємностей, то у відповідь отримає любов, ніжність і надійний тил в особі дружини.

Лев
Природжений лідер, який прагне до самовдосконалення-ось основна характеристика Агати–Лева. Критика і чужа думка мало цікавлять володарку цього імені. З-за небажання йти на поступки, владності і самозакоханості, у неї виникають проблеми в спілкуванні з чоловіками і колегами. Для шлюбу Агаті, народженої під сузір’ям Лева, потрібен сильний і вольовий представник сильної статі, який зможе впоратися з важким характером обраниці.

Діва

Агата–Діва — освічена дама, що віддає перевагу розміреному способу життя. Вона не сприймає авантюр і інтриг, уникає галасливих компаній. Дівчина з цим ім’ям віддає перевагу відпочинку в самоті й тиші. Хороший супутник для життя — спокійний і мудрий хлопець, який захоче приділяти час сім’ї та вихованню дітей.

Терези
Агата–Терези врівноважена, розважлива і практична, в повсякденному житті цінує спокій. До людей ставиться з дружелюбністю, чуйністю і добротою, однак, при необхідності, завжди може постояти за себе. Заради гармонійних відносин жінка з ім’ям Агата, народжена під знаком Терезів, намагається уникати конфліктних ситуацій. Для шлюбу вибирає відповідального, надійного і турботливого чоловіка, здатного поставити на перший план сім’ю.

Скорпіон
У Агати – Скорпіона складний характер, вона егоїстична, зарозуміла, вимоглива до людей, свої інтереси ставить на перше місце. Представники сильної статі уникають відносин з цією дамою через її самозакоханості, зарозумілості і холодності. Вона шукає щедрого, красивого, розумного і заможного чоловіка. З представником протилежної статі, що не відповідає цим вимогам, вона не буде разом. В результаті Агата–Скорпіон може залишитися самотньою.

Стрілець
Агата – Стрілець має велике коло друзів, які цінують її за товариськість і невгамовну життєрадісність. Вона наївна і довірлива, без роздумів впускає в своє життя нових людей, що нерідко призводить до розчарувань. Мріє про ідеального хлопця і не знайшовши такого може залишитися на все життя сама.

Козеріг
Дівчина з ім’ям Агата, народжена під знаком Козерога – ідеальний працівник, якого поважають колеги, і цінує керівництво. Вона працьовита, виконавча і дисциплінована, до виконання поставлених завдань відноситься з допитливістю. Постійна завантаженість на роботі заважає їй побудувати особисте життя. Ця пані може необдумано побудувати відносини з першим зустрічним, що негативно вплине на подальше ставлення до представників сильної статі.

Водолій
Головні особливості характеру Агати – Водолія – відкритість, допитливість, гарне почуття гумору. Ці якості допомагають їй досягти успіху на любовному фронті і в професійній діяльності. Обранець не повинен обмежувати її свободу. Володарка цього імені невпевнена в собі, тому регулярно потребує визнання і похвалу.

Риб
М’який і поступливий характер Агати, народженої під знаком Риб, заважає їй відстоювати власну думку. Вона боїться кардинальних життєвих змін, тому, в разі помилкового вибору, може продовжувати працювати на ненависній роботі або жити з певним чоловіком.

Сумісність імені Агата з чоловічими іменами

Ідеальна сумісність Невдала Сумісність
Гордій, Прохор, Митрофан, Родіон, Валерій, Григорій, Максим, Михайло, Дмитро, Костянтин Ернст, Федул, Олександр, Андрій, Гаврило, Ігор

У Агати іменини будуть:

  • січень – 6,10;
  • лютий – 18;
  • листопад – 11.

Астрологія імені Агата

Пора року літо
Метал Залізо
Сприятливий день тижня Четвер
Тотем тварина Дельфін, чайка, корова
Дерево Кипарис, плакуча верба
Рослина Кипарис, плакуча верба
Камінь Аметист, аквамарин, агат, топаз
Планета Нептун, Уран
Астрологічний знак Риби, Водолій
Стихія Вода
Колір Фіолетовий, зелений, бузковий

Нумерологія імені

Щасливе число Агати – 9.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *