значення імені андрій

Що означає ім’я Андрій, його походження і вплив на характер і долю

Походження і значення — ім’я Андрій має давньогрецькі корені і означає «чоловік», «мужній», «сміливий», «відважний» або «хоробрий».
Церковна форма імені — Андрій
Зменшувально–пестливі форми — Андрійко, Андрюша, Андрюшенька, Андрюха, Андреюшка, Андрюня, Дюша, Андрюшечка, Дюшик, Андрон
Синоніми імені — Андреа, Онджей, Андре, Ендрю, Андреас
Андрій по–англійськи — Andrew

Як ім’я Андрій впливає на долю і характер і що означає Ім’я андрій розповімо дальше.

Значення імені Андрій

Чоловік з іменем Андрій одночасно поєднує в своєму характері нерозсудливість і тверезий розрахунок, емоційність і врівноваженість, веселу вдача і серйозність. На характер чоловіка впливає пора року, в яку він був народжений.

Осінній Андрій відрізняється пунктуальністю, дисциплінованістю і аналітичним складом розуму. Він відчуває тягу до точних наук, що допомагає йому стати успішним підприємцем.

Чоловік Андрій, народжений в зимову пору року – це творча особистість. Його чекає успіх в режисурі, акторській і художній діяльності. Чоловік має м’який характер, романтичний і ввічливий у відносинах з дівчатами.

Весняний Андрій легковажно і безтурботно ставиться до життя, великодушний і має багато друзів. Його обраниці доведеться змиритися з любов’ю свого чоловіка до постійних розваг і пригод.

Літній Андрій — це душа будь-якої компанії з прекрасним почуттям гумору. Завдяки невичерпному позитиву і легкому характеру, такий чоловік має успіх у представниць слабкої статі.

Позитивні сторони характеру

В колі друзів Андрій є душею компанії. Крім того, він дуже винахідливий, завдяки чому завжди може знайти собі заняття на самоті.

За вдачею такий чоловік дуже працьовитий, при правильному виборі професії без особливих зусиль доб’ється визнання співробітників і кар’єрного зростання. Одна з головних позитивних рис – справедливість.

Негативні сторони характеру

Основний недолік чоловіка — надмірна імпульсивність і непередбачуваність. На любовному фронті Андрій досить непостійний і може без докорів сумління розбити жодне жіноче серце. Він схильний до авантюр і безглуздого марнотратства. Повернути чоловіка на правильний шлях можуть тільки найближчі люди.

Для дитини

У дитячому віці Андрій відрізняється неслухняним характером, підвищеною енергійністю і мрійливістю. Він віддає перевагу активним іграм в колективі, проте з не меншим інтересом приділить час збірці конструктора на самоті. З ранніх років Андрюшка має власну думку, яку відстоює перед однолітками і батьками, важко знаходить спільну мову з дівчатками.

Вдома і в школі Андрійка проявляє старанність і старанність у справах, відрізняється підвищеним почуттям справедливості, завжди відстоює права слабких. Негативні риси дитини–Андрія – примхливість, гордовитість і владність.

Для підлітка

У підлітковому віці Андрійка багато часу приділяє заняттям спортом, відвідує різні секції і домагається успіхів на цьому терені. У відносинах з представницями слабкої статі Андрій–підліток непостійний і непередбачуваний, з легкістю піде на побачення з іншою дівчиною, будучи у відносинах.

Хлопець не звик виставляти свої емоції напоказ, він винахідливий, відрізняється ясним розумом. Завдяки впевненості в собі, щедрості, високій самооцінці, добродушності і товариськості з легкістю завойовує довіру і повагу однолітків.

Недолік хлопчика з ім’ям Андрій – неврівноваженість. Якщо Андрійко запідозрить брехню, він повністю віддалиться від брехуна, а його вроджена гордість і марнославство не дозволять зробити перший крок до примирення.

Характер дорослого чоловіка

У дорослому віці Андрій не кидає заняття спортом. Володіє іскрометним почуттям гумору, природною чарівністю і мужністю, швидко сходиться з новими людьми.

Основні позитивні риси характеру чоловіка–Андрія — чесність, сумлінність, акуратність і терпіння, вміння визнавати свої помилки. За ці якості його цінують колеги та рідні.

Дорослий чоловік з ім’ям Андрій прагне до спокою і стабільності в житті, вважає за краще уникати ризикованих угод. Його недоліки – безпричинні перепади настрою, які призводять до невпевненості і малодушності. Успіх може затьмарити ясний розум Андрія, зробити його пихатим, самовпевненим і зарозумілим – це часто відштовхує близьких людей.

Вплив імені Андрій на подальшу долю

Здоров’я

Андрій від народження володіє міцним здоров’ям і зміцнює його регулярними фізичними тренуваннями протягом усього життя. Якщо чоловік з цим ім’ям і хворіє, то найчастіше проблема зі здоров’ям не серйозніше ГРВІ. Особливу увагу слід приділяти душевному стану депресії і стреси на роботі сприяють розвитку захворювань. Оптимальні ліки — увага родичів і друзів. Воно допоможе повернути Андрію впевненість у собі.

Відносини в сім’ї

У відносинах з представницями слабкої статі Андрій, незважаючи на свою моральність, досить непостійний до реєстрації шлюбу. У виборі майбутньої дружини такий чоловік вибірковий — його жінка повинна бути розумною, емоційною, господарською, турботливою, мати ефектну зовнішність. Друга половинка Андрія повинна сподобатися його родичам і близьким друзям.

Внутрішній світ обраниці практично не цікавить Андрія, він вважає, що основне завдання дружини – піклуватися про чоловіка, створюючи затишні і комфортні умови для життя. У відносинах він ніжний і уважний, оскільки йому подобається виглядати в очах жінки благодійником і справжнім лицарем.

Андрію чужа хазяйновитість, тому поруч з ним буде щаслива тільки турботлива і ніжна жінка, готова відмовитися від власної кар’єри і весь свій час присвятити родині.

Якщо дружина не відповідає високим стандартам Андрія, він може зважитися на зраду, яку буде ретельно приховувати, оскільки цей чоловік не визнає розлучень. В силу егоїстичності і ревнивості чоловік Андрій може ревнувати дружину навіть до власної дитини.

Кар’єрне зростання і бізнес

Завдяки прекрасно розвиненому інтелекту і завзятості, Андрія чекає успіх у всіх починаннях. До роботи чоловік ставиться виконавчо і сумлінно, користується заслуженою повагою у начальства. На керівних посадах з легкістю знаходять спільну мову з підлеглими.

Маючи різнобічний характер, Андрій прекрасно впорається з посадою рятувальника, пожежного або лікаря. Творчі чоловіки з легкістю досягнуть успіху в акторській, письменницькій або композиторській діяльності. Першорядна важливість при виборі професії для Андрія – незалежність, престижність і фінансова стабільність.

Хобі та інтереси

Захоплення у Андрія бувають несумісні між собою – чоловік може одночасно займатися різними єдиноборства і грати в шахи, захоплюватися футболом або волейболом, а вдома конструювати моделі літаків.

Гороскоп імені Андрій

Овен
Андрій, народжений під сузір’ям Овна – неврівноважена, вразлива і образлива особистість з частими змінами настрою. Агресію до оточуючих використовує як захисну реакцію. Зазнає труднощів у спілкуванні з жінками.

Телець
Андрій–Телець невпевнений у собі, гостро сприймає критику оточуючих на свою адресу. Це нерідко призводить до замкнутості і огорожі від людей. Найважливіше для нього – рідні люди, які проявляють турботу і підтримку.

Близнюки
Андрій, народжений під знаком зодіаку Близнюки, володіє розвиненою уявою, що допомагає йому знайти спільну мову з людьми і досягти успіху на будь-якому терені. Головний недолік – залежність від чужої думки, оскільки це заважає йому проявити всі свої здібності. За вдачею це волелюбний чоловік, який при цьому обмежує свободу другої половинки.

Рак
Андрій–Рак досягає визнання на роботі завдяки хорошій пам’яті і гострому розуму. Цілеспрямованість допомагає йому досягати поставлених цілей. Цей чоловік власницько ставиться не тільки до коханої, але і до друзів.

Лев
Головні риси характеру Андрія–лева, які допомагають піднятися йому кар’єрними сходами-честолюбство, марнославство і благородство. Він користується інтересом у дам, але вибравши суджену, не зраджує їй, оскільки сім’я для нього на першому місці.

Діва
Андрій–Діва досить не впевнений в собі, звик ставитися до всього з недовірливістю і настороженістю. Перед прийняттям важливого рішення підсвідомо відчуває безпричинний страх, тому обирає для відносин жінку, здатну підтримати його в будь-яких починаннях, наповнити життя турботою і любов’ю.

Терези
Серйозність і прагматичність – головні риси Андрія, народженого під знаком зодіаку Терези. Його слова завжди підкріплюються справою, він приблизний чоловік і відповідальний працівник.

Скорпіон
Це сентиментальний і романтичний чоловік, який все, що відбувається приймає близько до серця. При цьому, Андрій–Скорпіон може бути впертим, примхливим і агресивним, тому його жінка повинна бути терплячою.

Стрілець
Велелюбна натура Андрія–Стрільця приводить його до частої зміни партнерів. Він здатний сильно любити, проте ці почуття можуть швидко остигати. Утримати біля себе такого чоловіка під силу тільки таємничій і оригінальній дівчині.

Козеріг
Андрію–Козерогу притаманне працьовитість, завзятість і цілеспрямованість. Заради благополуччю своїх близьких і досягнення поставлених цілей, він готовий працювати без відпочинку. Для шлюбу цей чоловік вибирає господарську і домовиту, дівчину, яка стане йому надійним тилом.

Водолій
Андрій–Водолій – м’який, чуттєвий, добродушний чоловік, що володіє розвиненою уявою. Нерідко розчаровується в людях, оскільки звик їх ідеалізувати. Міцний шлюб може створити тільки з сильною, вольовою і впевненою в собі дівчиною.

Риби
Андрій, народжений під сузір’ям риби, схильний до нервових зривів через боязкий і вразливий характер. Завжди готовий допомогти родичам, колегам і друзям. У сім’ї у чоловіків цього знака повна гармонія і взаєморозуміння.

Сумісність імені Андрій з жіночими іменами

Ідеальна сумісність Невдала Сумісність
Анна, Олена, Юлія, Тетяна, Альбіна, Яна, Раїса, Людмила, Марія, Маргарита, Єлизавета, Каріна, Світлана, Любов, Лариса Аліса, Варвара, Єва, Інга, Христина, Ольга, Оксана, Анастасія, Вікторія, Євгенія, Софія, Діана, Антоніна

Іменини Андрія

У Андрія в кожному місяці відзначаються певні числа для іменин:

 • січень – 26, 27;
 • лютий – 17, 21;
 • березень – 7;
 • квітень – 28;
 • травень – 31;
 • червень– 3, 5, 11, 15, 23, 25, 26;
 • липень– 3, 13, 17, 19, 22, 25;
 • серпень – 5, 17;
 • вересень– 1, 16, 19, 20, 23, 28;
 • жовтень– 3, 4, 5, 6, 7, 15, 23, 30, 31;
 • листопад – 9, 11;
 • грудень– 8, 10, 11, 13, 15, 16, 23.

Астрологія імені Андрій

Пора року літо
Метал Срібло
Сприятливий день тижня Понеділок, Вівторок
Несприятливий день тижня Середа
Тотемна тварина Очеретяний або чорний кіт
Дерево Ялиця
Рослина Анемон
Камінь Аметист, бурштин
Планета Уран, Сонце
Астрологічний знак Рак, Стрілець, Скорпіон
Стихія Вогонь
Колір Бузковий, жовтий, коричневий, чорний

Нумерологія імені

Щасливе число Андрія — 2

3 коментарі до “Що означає ім’я Андрій, його походження і вплив на характер і долю”

 1. Не збіглися іменини і професія, а в іншому все вірно

 2. Співпало 70%. Не люблю компанії, не пускаю пил в очі, до думки старших і оточуючих прислухаюся, також не співпало високої думки про себе і любов звертати на себе увагу.

  1. Марінель :

   Кожна людина – автор своєї долі)
   Тому і не все співпало.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *