Що означає ім'я Надія

Що означає ім’я Надія: походження, характеристика та значення імені

Ім’я Надія містить в собі великий заряд терпіння і спокійного очікування позитивних змін. Його звукова енергетика говорить про твердість і грунтовність власниці такого імені. Втім, ці якості можуть посилюватися або слабшати в залежності від по батькові дівчини і дати її народження. У даній статті ми розповімо, що означає ім’я Надія.

Що означає ім’я Надія

Надія — слов’янське ім’я, але його коріння йдуть в Стародавню Грецію. У цій країні дівчат досить часто називали Елпіс (в перекладі з давньогрецької – «Надія»). Багато дослідників впевнені, що ім’я Надя на Русі було калькою з грецької.

Слов’янське і давньогрецьке імена мають одне і те ж значення, але різні корені, а значить, суть, яка в них вкладалася, різниться. Слово «сподіватися» утворено від «діяти», «деять». А ось корінь грецького імені Елпіс пов’язує його з іменником «воля».

Форми імені Надія

Короткі форми імені:

 • Надя;
 • Надюха;
 • Надін;
 • Діна.

Зменшувально-пестливі форми:

 • Надюня;
 • Надена;
 • Надеха;
 • Надюся;
 • Надюша;
 • Надина;
 • Динуся;
 • Надеждушка.

Пишучи вірші про дівчину з цим ім’ям, можна використовувати такі рими: Надія-одяг, невіглас, раніше. Широко відома приказка, яка допомагає правильно використовувати дієслово в тій чи іншій ситуації: «Надіти одяг, одягнути Надію».

Церковна форма імені — Надія.

Транслітерація імені для закордонного паспорта-NADEZHDA.

Таблиця: варіанти імені на різних мовах

Мова Пишеться Читається
Англійська Hope Хоуп
Китайська 希望 Ксиванг
Корейська 기대 Кіде
Японська ホープ Нодзоми
Німецька Nadine, Nadina, Nadja Надін, Надіна, Надья
Французька Nadine, Nadège Надін, Надеж
Іспанська Esperanza Есперанса
Португальська Esperança Ешперанса
Італійська Speranza Сперанца
Данська, шведська, норвезька Nadja, Nadia Надя
Грецька Ελπίδα Ельпіда
Хінді आशा Аса
Чеська Naděje Надее, Надея
Сербська Nada, Nadija, Nadežda Нада, Надія
Польська Nadzieja Наджея, Надзея
Румунська, молдавська Speranţa, Nadia Сперанца, Надя
Українська Надія Надія
Білоруська Надзея Надзея

По батькові, які поєднуються з ім’ям

З ім’ям Надія гармонійно поєднуються такі по батькові:

 • Васильівна;
 • Вікторівна;
 • Григорівна;
 • Микитівна;
 • Степанівна.

Таблиця: залежність характеру Наді від її по батькові

По батькові Особливості характеру
Олексіївна Відрізняється хитрістю і практичністю. Любить давати поради і нав’язувати іншим власну думку. Спочатку бачить в оточуючих тільки недоліки. З будь-якої ситуації прагне отримати вигоду. Відмінна господиня, вірна дружина.
Андріївна
Василівна
Вікторівна
Віталіївна
Володимирівна
Євгенівна
Іванівна
Михайлівна
Петрівна
Сергіївна
Федорівна
Юріївна
Олександрівна Запальна, може дратуватися без видимих причин. Володіє мінливим настроєм, від якого багато в чому залежать її вчинки. Любить вступати в суперечки, до кінця відстоює свою думку. Неймовірно владна, в будь-якому колективі прагне командувати. У заміжжі набуває більшого спокою, врівноваженість.
Борисівна
Григорівна
Максимівна
Павлівна
Романівна
Богданівна Володіє величезним запасом енергії. Не вміє контролювати емоції, часто проявляє метушливість. Все ідеалізує, схильна часто перебувати у власних фантазіях. Жити з такою дамою складно через її владності, нав’язливості, вимогливості. Цікава, обожнює попліткувати. Завдяки веселості і життєрадісності нестачі в шанувальниках у неї немає.
В’ячеславівна
Костянтинівна
Ярославівна
Антонівна Надзвичайно вперта і наполеглива. Володіє безліччю талантів, цінує мистецтво. Весела, товариська, відмінно відчуває себе в великих компаніях. Не бачить свого життя без безлічі друзів. Хитра і спритна, вміє будь-яку ситуацію обернути на свою користь. Навіть якщо допомагає комусь, прагне витягти з цього максимум вигоди для себе. Абсолютно не заздрісна.
Артемівна
Денисівна
Ігорівна
Олегівна
Семенівна
Анатоліївна Володіє складним характером: дуже яскраво виражає емоції, вкрай запальна, егоїстична і норовлива. Такій дівчині складно догодити. Пред’являє завищені вимоги до чоловіків, тому довго не виходить заміж.
Дмитрівна
Миколаївна
Станіславівна
Степанівна

Варіанти ників для соціальних мереж

Створюючи аккаунт в соціальних мережах, Надія може використовувати такі Ніки:

 • nadin;
 • nadya;
 • nadusha;
 • nadiia;
 • nadinka.

Святі покровителі Наді, дати іменин

Святих покровительок у дівчат з цим ім’ям дві. Це мучениця Надія Римська, отроковиця (одна з трьох всесвітньо відомих сестер) та мучениця Надія Ажгеревич, яку канонізували вже в XX столітті.

Надія Римська з сестрами Вірою і Любов’ю жили в II столітті в Римі. Їх мати Софія виховувала дочок в любові до Єдиного Бога. Імператор дізнався про сім’ю християнок і вирішив особисто з ними поспілкуватися. Коли вони стали розповідати йому про свою релігію, володар розгнівався і вирішив змусити жінку і дівчаток повернутися до язичництва. Сестер жорстоко катували на очах їхньої матері, а потім стратили. Наді тоді було всього 10 років.

Наденьки святкують іменини:

 • 23 січня;
 • 1 березня;
 • 30 вересня.

День 30 вересня в народі називався всесвітніми бабиними іменинами. Жінки ходили один до одного в гості, влаштовували чаювання і посиденьки.

Характеристика і значення імені Надія

Позитивні риси:

 • почуття гармонії;
 • енергійність;
 • рішучість;
 • незворушність;
 • делікатність;
 • цілеспрямованість.

Негативні якості:

 • зарозумілість;
 • зайва наполегливість;
 • постійна незадоволеність існуючим станом речей;
 • дратівливість.

Надійка в дитинстві

Маленька Надя-жвава і енергійна дівчинка. Вона вважає за краще грати у дворі з друзями, а не спокійно читати книги вдома. У компанії Надюша — головна заводила, вона впевнена, що командувати і встановлювати правила дозволено тільки їй. Нерідко проявляє свій характер, готова до останнього відстоювати власні інтереси. Щоб направити енергію дочки в правильне русло, батьки зазвичай віддають її в розвиваючі гуртки.

Надійку не можна назвати миролюбної і добродушною дівчинкою, вона завжди прагне бути незалежною і виділятися з натовпу. Через це малятко нерідко потрапляє в різні сумнівні історії.

Найбільшу популярність це ім’я мало на початку та в середині минулого століття. За статистикою, в 1924-1959 роках у Москві 3-4% батьків називали дочку Надею. За поширеністю ім’я займало 9-е місце. Зараз воно навіть не входить в десятку.

Цій дитині дуже складно всидіти на одному місці, монотонні заняття наводять на Надюшу нудьгу. Тому вона може влаштовувати різні пустощі, щоб хоч якось себе розважити. Дружити Надя воліє з хлопчаками, а не з дівчатками. Не прощає брехунів і зрадників, при можливості буде мстити кривдникові.

У навчанні Надія не сильна, її неуважність і непосидючість заважають дівчинці зосередитися на вивченні матеріалу. До того ж вона повністю впевнена в тому, що і так знає достатньо, тому додаткові заняття і саморозвиток вважає марною тратою часу.

Надя–підліток

В юності Надія запальна, егоїстична, іноді може проявляти жорстокість. Вона жадає нових вражень і незабутніх емоцій, рутина і повсякденність цій темпераментній дівчині швидко набридають.

Юна володарка такого імені непостійна, вона не бажає брати на себе відповідальність за що-небудь. Незважаючи на це, Надя шанує дружбу і довіряє іншим людям. Але найчастіше її наздоганяє гіркота і розчарування, так як навколишні нерідко користуються щирістю і добродушністю дівчини в корисливих цілях.

У підлітковому віці Надія стає граціозною і жіночною. Вона починає ретельно стежити за своєю зовнішністю, цікавитися модою. Дівчина знаходить власний стиль, вибирає одяг, який витончено підкреслює всі достоїнства її фігури.

Надюша — дуже приваблива дівчина. Вона завжди прагне виділитися з натовпу, любить ловити на собі захоплені погляди оточуючих. Така дівчина відкрита і комунікабельна, але дуже погано розбирається в людях. Невдачі не здатні зломити Надю, вони тільки зміцнюють її вольовий характер. Поступово носій цього імені стає більш розважливою і прагматичною, а доброту, щирість і співчуття воліє проявляти тільки в колі близьких.

Як ім’я Надія впливає на характер і долю дорослої жінки

По Менделєєву, Надія — енергійна дівчина, але вона не завжди здатна направляти свої сили в потрібне русло. Володарка такого імені досить сприйнятлива, її легко ввести в оману. Вона завжди бореться за справедливість, але через незнання ситуації може зробити чимало помилок. Надя з великим ентузіазмом береться за реалізацію власних ідей, але варто їй відволіктися, як вона забуває про свою справу і з задоволенням планує нову. Вона дуже темпераментна і запальна, але відхідлива, швидко забуває образи. У зрілому віці її характер стає більш спокійним і врівноваженим.

Дмитро і Надія Зима вважають, що Надія — дуже темпераментна жінка, хоча оточуючим вона може здатися делікатною і стриманою. Спочатку вона терпляча і спокійна, але якщо накопичине роздратування досягне межі, назовні вирветься така буря емоцій, що зупинити її буде непросто. Носительці цього імені властиво довго міркувати і будувати плани. Все життя така дівчина прагне досягти успіху в різних сферах, будь то кар’єрний ріст або облаштування будинку.

За версією Бориса Хигир, Надя тверда, цілеспрямована і не дуже ласкава. Відрізняється розважливістю і деяким авантюризмом. У такої дівчини можливі пристрасні романи, але в заміжжі вона стає більш стриманою і врівноваженою. Її захоплення і посиденьки з подругами йдуть на другий план.

Таланти та захоплення

Надія дуже талановита, вона володіє хорошим музичним слухом і любить танцювати. Вже в дитячому віці проявляються її артистичні здібності. Такій дівчині важливо якомога раніше визначитися з діяльністю, якою вона хотіла б займатися, і розвивати свої таланти.

Кар’єра і бізнес надії

Надія може вибрати для себе абсолютно будь-яку професію. Це може бути як творча діяльність, так і монотонна, яка вимагає посидючості та уваги. Надя може стати і відмінним керівником. Її відповідальність і дисциплінованість допоможуть чудово впоратися з високою посадою.

Яке б заняття не вибрала така дівчина, вона буде розвиватися і прагнути до успіху, не шкодуючи ні сил, ні часу. Але все-таки більше Надію приваблюють професії, в якій вона може розкрити власну креативність:

 • актриса;
 • художниця;
 • учений;
 • інженер;
 • менеджер;
 • викладач.

Володарка цього імені може успішно вести бізнес. Вона розумна, розважлива, прагматична і прекрасно ладнає з людьми. Надія володіє вольовим характером, що дозволяє їй виступати лідером в колективі. Це досить амбітна і енергійна жінка. Вона вміє рішуче діяти в тих ситуаціях, коли рахунок йде на хвилини.

Здоров’я

У дитинстві Надя примхлива і неспокійна, рано відмовляється від грудного вигодовування. Батькам важливо, вводячи прикорм, стежити за розміром порції, так як переїдання може позначитися на здоров’ї шлунка дівчинки. Також маленька Надюша розташована до захворювань легенів і верхніх дихальних шляхів.

У підлітковому віці носителька такого імені вразлива до вірусних захворювань, включаючи і дитячі хвороби, такі як свинка і вітрянка. Після 30 років може з’явитися проблеми із зором, артрит і коліт.

Багато в чому стан здоров’я дівчини залежить від місяця її народження:

 • березень — у школі часто хворіє на ГРЗ та грип;
 • Квітень-нерідко страждає від інфекційних захворювань шкіри, в тому числі – на обличчі;
 • Червень-слабкий імунітет, важливо постійно його підвищувати;
 • Липень-відрізняється недовірливістю, через власні переживання довго не може впоратися з хворобою.

Надюша в любові і шлюбі

Надія — мила і приваблива жінка, не обділена увагою чоловіків. Вона ніжна, здатна любити щиро і самозабутньо, але через те, що Надя погано розбирається в людях, зазвичай її відносини короткочасні. Ця дівчина сприйнятлива і вразлива.

Володарка такого імені воліє сильних, владних, вольових і цілеспрямованих чоловіків, з якими вона відчуває себе захищеною і впевненою в завтрашньому дні. Але іноді надія змінює свої погляди і вибирає собі в подружжя тихуі врівноважену людину.

Така дівчина не поспішає із заміжжям, зазвичай вона укладає шлюб вже в зрілому віці. Надя відповідально підходить до вибору чоловіка, і навіть якщо обранець наполягає на весіллі, їй потрібен час, щоб ретельно обміркувати своє рішення. Носій цього імені темпераментна і владна. Пов’язуючи своє життя з Надією, потрібно бути готовим прийняти її такою, яка вона є. Якщо ж чоловік спробує придушити запальний характер красуні, цілком можливо, що вона віддасть перевагу розлучитися.

Надія акуратна і господарська. Вийшовши заміж, вона повністю перемикає свою увагу на сім’ю, більшу частину часу проводить в домашніх справах і турботах. Володарка цього імені контролює сімейний бюджет і ретельно планує покупки.

Таблиця: сумісність з чоловічими іменами

Ім’я Сумісність в любові Сумісність в шлюбі Особливості відносин
Дмитро 100% 80% У Надії і Дмитра довірчі і ніжні відносини. Ці люди прекрасно сумісні один з одним. Вони насолоджуються свободою, але при цьому цінують їх союз. Згодом у них може вийти міцна і щаслива сім’я.
Олександр 90% 60% Незважаючи на те що характери таких людей повністю протилежні, Саша і Надя приймають недоліки своєї другої половини, прагнуть вислухати думку коханої людини. Ці двоє практично не конфліктують між собою, вони здатні знаходити рішення, які влаштують усіх. Їх союз міцний і довговічний.
Євген 70% 100% Надія енергійна і вразлива, вона постійно жадає нових емоцій і вражень. Навіть будучи в шлюбі, ця дівчина не втратить своєї тяги до пригод. Євген — прекрасний сім’янин, спокійний і врівноважений чоловік, який намагається підтримувати ідеї своєї меткою подружжя. Це урізноманітнює їх спільне життя.
Сергій 80% 70% Сергій підкорює серце надії наполегливістю і красивими, романтичними залицяннями. Дівчина відчуває себе поруч з ним як за кам’яною стіною. В цій парі саме чоловік — лідер, який багато працює і забезпечує свою сім’ю. Але якщо він не зможе втихомирити свій вибуховий характер, цей союз може розпастися.
Андрій 90% 60% Для Андрія і надії не так важлива пристрасть в їхньому Союзі, як збереження духовного зв’язку один з одним. У цієї пари ніжні і довірчі відносини. Такі люди прекрасно ладнають між собою, вони здатні поступитися своїй другій половині. Тому у них зазвичай виходить світла і щаслива сім’я.
Олексій 80% 70% Відмінний приклад ідеальної пари, так як партнери повністю довіряють один одному і спільними силами долають всі перешкоди на шляху до мети. І Олексій, і Надія цінують у відносинах не тільки теплі почуття, а й взаємну повагу. Тому в цьому союзі панують гармонія і добробут.
Юрій 70% 50% Незважаючи на те, що Юрій і Надія дуже схожі за характером, у них часто виникають конфлікти. Чоловікові бракує терпіння і дисциплінованості, а дівчина бажає більше особистого простору. Через це союз таких людей нестійкий і в будь-який момент може закінчитися розставанням.
Станіслав 60% 40% Відповідальна Надія намагається перевиховати волелюбного Станіслава, який ніяк не може розпрощатися з звичками холостяцького життя. Він воліє більше часу проводити з друзями, а його обраниці хочеться уваги до себе і дому. Через часті сварки, скандали і нерозуміння партнери зазвичай розходяться.
Віктор 70% 100% Прекрасний тандем, в якому панують любов і взаєморозуміння. Партнери майже не конфліктують один з одним, вони вважають за краще вирішувати всі проблеми в мирній обстановці. Надія та Віктор прагнуть створити теплі і гармонійні відносини, в яких кожному комфортно і спокійно.
Олег 60% 40% У цих людей абсолютно різні погляди на життя. Надія-цілеспрямована жінка, яка прагне негайних дій. Олег, навпаки, не бажає нічого змінювати у своєму житті, вважаючи за краще плисти за течією. Найчастіше дівчина, не відчуваючи надійного плеча чоловіка, вирішує розірвати їх союз.
Денис 70% 60% У цієї пари відносини виключно дружні, і дуже рідко вони переростають в щось більше. Такі люди прекрасно ладнають, їм комфортно один з одним, але глибоких почуттів любові між ними немає. Правда, іноді і без особливої закоханості і пристрасті Надія і Денис створюють щасливий сімейний союз.
Михайло 80% 70% Серйозний і виважений Михайло прагне створити стабільні сімейні стосунки, а Надія бажає отримати від спільного життя бурю емоцій і незабутніх вражень. Якщо дівчині не набридне спокійний союз без пристрасті і романтики, їх сім’я може бути міцною.
Ігор 90% 60% Якщо цю пару будуть пов’язувати лише романтика і пристрасть, їх почуття можуть незабаром згаснути. Надії і Ігорю важливо знайти спільне захоплення, тільки тоді їх відносини стануть гармонійними і довговічними.
Віталій 60% 100% Прекрасний союз двох люблячих сердець. У цій парі Надія надихає свого обранця на великі справи, які приносять їм добробут і достаток. У таких людей гармонійні відносини, в яких кожен знаходиться на своєму місці і намагається зробити свій внесок для щастя всієї родини.
Павло 80% 70% Владна і вимоглива Надія прагне взяти кермо влади сім’єю в свої руки, що ніяк не влаштовує Павла. Небажання слухати один одного і знаходити взаємовигідні рішення можуть зруйнувати їх союз.

Значення кожної літери імені Надія

Н — спочатку насторожене ставлення до всього. Винахідливість. Підвищена увага до здоров’я. Відповідальний і сумлінний працівник, але не любить марної праці.

А — символ будь-яких починань. Жага дій і прагнення до духовного і фізичного розвитку.

Д — розсудливість, ретельне планування справ. На першому місці стоять сімейні цінності, щедрість, готовність допомогти, норовливість. Є здібності до віщування.

І — бажання слави і визнання, здатність до посередництва. Сильне внутрішнє чуття.

Я — скритність, недовірливість. Можуть йти в себе і надовго ізолюватися від суспільства. Вчинки продиктовані часто не розумом, а миттєвими поривами.

Вірші з цим ім’ям:» Наденька “Сергія Михалкова «” Чи траплялося тобі уявляти, Надія» “Олександра Дольського, “Надюша” Агнії Барто.

Таблиця: відповідності імені Надія

Характеристика Значення Вплив на людину
Камінь Корал Символізує благополуччя, радість і щастя. Єгиптяни вірили, що корал захищає свого власника від злої магії і чаклунства і дозволяє відкривати незвідане. Він знімає напругу, забезпечує душевний спокій і умиротворення, покращує настрій, застерігає від бід і непередбачених ситуацій.
Колір Помаранчевий Такі люди розважливі і добродушні, вони здатні в кожній дрібниці помічати щось хороше і позитивне. Найчастіше їх темпераментність може нашкодити як в особистих відносинах, так і в професійній діяльності. Але до недоліків цієї людини навколишні ставляться поблажливо, прощаючи багато за його оптимізм і добродушна вдача.
Число 5 Волелюбні особистості, спраглі до нових емоцій і яскравих вражень. Шанують дружбу, але відкриті не для всіх. Краще спілкуватися з людьми, які поділяють їхні інтереси. Це дуже креативні і винахідливі особистості, зазвичай вони вибирають для себе творчу діяльність.
Стихія Повітря Комунікабельні, прагнуть постійно дізнаватися щось нове. Мають відмінні почуття гумору. Ініціативні та завбачливі.
Планета Сатурн Справедливі, чесні, наполегливі. Іноді бувають надмірно строгими і різкими.
Тварина Їжак Символ захисту, так як їжак в разі небезпеки згортається, виставляючи гострі голки. В європейських країнах вірили, що це тварина здатна приймати вигляд чаклуна. На Сході виступає уособленням радості і добробуту, скромності і покірності. У багатьох релігіях їжачок символізує працьовитість, турботу і щирість.
Знак зодіаку Терези Вразливі, вкрай стурбовані почуттями оточуючих. Відкриті, комунікабельні, легко сходяться з людьми. Рідні та близькі часто потребують їхніх порад. Їм властиві часті зміни в настрої.
Дерево Клен Символ смирення, терпіння, самовдосконалення, любові і щастя. Слов’яни використовували кленові обереги для огорожі подружніх пар від різних негараздів, залучення в сім’ю радості і щастя. Талісман з цієї деревини також знімає напругу і втому.
Рослина Календула У західних країнах уособлює молодість, цнотливість і процвітання. Це рослина здатна зберегти щиру любов, захистити від злої магії і чаклунства. Квіти календули також застосовують в ритуалах любовної магії.
Метал Бронза Символ бадьорості духу, витривалості і могутності. Талісмани з бронзи оберігають від пристріту і наклепів.
Сприятливий день П’ятниця
Пори року Осінь
Важливі роки життя 23, 48

Коли народилася Надя

Зимова Надія замкнута і нелюдима. Вона вкрай недовірлива до людей через страх бути обдуреною. Тому у такої дівчини не так багато друзів. Перебуваючи в суспільстві, намагається бути тихою і непомітною. Не любить шумних компаній, воліє проводити час на самоті або з людьми, які заслужили її довіру.

Надя, яка народилася навесні, байдужа до думки оточуючих, вважає за краще сама приймати будь-які рішення. Ця жінка досить егоїстична, вона завжди намагається виділитися з натовпу, готова піти на будь-які жертви, щоб домогтися зізнання. Вона дуже приваблива, має безліч шанувальників. Тільки навряд чи така дівчина зможе перейнятися до кого-небудь сильними почуттями, їй важливо, щоб її обожнювали.

Життєрадісна і енергійна Надюша, день народження якої припадає на один з літніх місяців, ніколи не опускає рук. Вона здатна бачити позитив навіть у найскладнішій ситуації. Добра й чуйна, її люблять оточуючі за простоту і оптимізм. Але такий дівчині все ж варто бути обережніше і завбачливіше, так як інші люди можуть використовувати її доброту в корисливих цілях.

Восени народжуються працьовиті, серйозні і цілеспрямовані Наді. Вони завжди ретельно планують свої дії, їм не властиво приймати поспішних рішень. Хоча ця дівчина постійно бажає звільнитися від будь-якої відповідальності і жити безтурботно, її дисциплінованість і відповідальність не дозволяють їй цього зробити.

Таблиця: гороскоп імені Надія

Знак зодіаку Особливості характеру
Овен Примхлива і темпераментна жінка, любить влаштовувати сварки і конфлікти, так як часто в житті їй не вистачає емоцій. Надія-Овен схильна нав’язувати свою думку іншим. Зачепивши чужі почуття, вона навряд чи задумається про каяття. У справах може піддаватися почуттям, забуваючи про всяке здоровому глузді.
Телець Врівноважена і наполеглива дівчина, у якої завжди все під контролем. Надя-Телець чуйна і добродушна, вона душа компанії. Може підлаштуватися під будь-які умови, відчуваючи себе при цьому комфортно. Вольова і цілеспрямована, здатна самостійно домагатися поставлених цілей.
Близнюки Загадкова, незалежна і волелюбна. Вона ніколи не впадає у відчай, Надія-Близнюки здатна знайти вихід з найскладнішої ситуації. Великі досягнення такої дівчини є результатом її довгої і наполегливої праці. Їй не властиво поширюватися про свої заслуги, вона не прагне досягти визнання, для неї це не головне в житті.
Рак Флегматична і ранима жінка. Схильна часто впадати в зневіру і скаржитися оточуючим на долю. Бажання вислуховувати її виникає далеко не у кожного. Надія-Рак потребує постійної підтримки рідних і близьких, які відволікають її від негативних думок.
Лев Честолюбна, егоїстична і норовлива Надія-Лев завжди прагне бути в центрі уваги. Вона готова зробити все, щоб домогтися свого. У роботі така дівчина владна і вимоглива, співробітники і підлеглі її поважають, але не люблять.
Діва Спокійна, делікатна і врівноважена жінка. Вона не робить необдуманих кроків, навпаки, ретельно планує те, що найближчим часом збирається зробити. Надя-Діва здатна самостійно реалізовувати свої цілі. Багато недолюблюють її за прямоту, але все-таки дівчина вважає за краще бути завжди чесною.
Терези Безпосередня, добродушна і щира жінка. Вона легко ставиться до життя і ніколи не засмучується через дрібниці. Надія-Терези допитлива, віддає перевагу яскравому і насиченому життю. Заміж виходить в зрілому віці, коли вже володіє достатнім капіталом і досягненнями в кар’єрі.
Скорпіон Темпераментна, егоїстична і надмірно наполеглива Надя-Скорпіон прагне отримати все і одразу. Її методи досягнення мети іноді можуть бути далекими від моралі. Ця дуже пристрасна натура, вона здатна зачарувати будь-якого чоловіка.
Стрілець Енергійна жінка, здається, ніби їй невідомо стан втоми. Завжди бажає бути в самому центрі подій. Дуже цікава, схильна нав’язувати власну думку оточуючим. Надія-Стрілець не любить порожніх слів і обіцянок, довіряє тільки вчинкам і результатами.
Козеріг Прихована Надія-Козеріг не любить відкриватися людям, так як боїться зради. На самоті почувається цілком комфортно. Відповідальний працівник, завжди сумлінно виконує свої обов’язки, тому часто досягає успіху в кар’єрі.
Водолій Вразлива, образлива і темпераментна жінка, дуже переживає за інших. При цьому оточуючі до її проблем ставляться холодно і байдуже. В особистих стосунках готова до самопожертви заради стабільності і спокою.
Риби Миролюбна, ніжна і добродушна Надія-риби схильна надходити відповідально і розважливо. Дуже рідко дає волю почуттям. Вона вірний друг, з легкістю прощає іншим людям їх недосконалість. Терпляча, але коли її терпінню приходить кінець, стає уїдливою, грубою і прямолінійною.

Надія – витривала, норовлива і розважлива дівчина. В її житті нічого не відбувається з волі випадку, вона завжди точно знає, чого хоче, і завжди впевнена в успішному завершенні справи. Незважаючи на свою схильність бачити у всьому вигоду, володарка такого імені може проявляти доброту, щирість і доброзичливість. З цієї статті ви дізнались значення імені Надія.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *