Що означає ім’я Любов: походження, характеристика та значення імені

Любов — красиве і жіночне ім’я. Воно співзвучне з найсвітлішим і прекрасним почуттям, яке здатний відчувати людина, і така асоціація багато в чому позначається на ставленні оточуючих до цієї дівчини. Та й сама вона намагається відповідати імені своєю м’якістю і поступливістю. Правда, багато в чому характер Люби залежить від дати її народження. У даній статті ми розповімо, що означає ім’я Любов.

Що означає ім’я Любов

Слов’янське походження імені Любов помітно за звучанням цього слова. Воно означає «кохана», «народжена в любові». В давнину на Русі існували різні імена з цим же коренем. Деякі з них можна почути і сьогодні, нехай навіть і рідко:

 • Любава;
 • Любомира;
 • Любомила;
 • Любослава.

Інші родинні імена, які були поширені у наших предків, в сучасності практично не зустрічаються. Наприклад, це Люборада або Любомудра.

Деякі дослідники вважають, що Kюбов – це слов’янська калька з давньогрецького імені Агапе (в перекладі – «любов»). Тому його пов’язують і з популярним в давнину ім’ям Агапія.

Форми імені Любов

Короткі форми імені:

 • Люба;
 • Любка;
 • Любаха;
 • Люся;
 • Буся.

Зменшувально-пестливі форми:

 • Любочка;
 • Любаша;
 • Любаня;
 • Любава;
 • Любуся;
 • Любуша.

Пишучи вірші про дівчину з ім’ям любов, можна використовувати такі рими: кров, брову, знову, морква.

Церковна форма — Любов. Це слово є в православних святцях, тому при хрещенні можна нарікати дівчинку таким ім’ям.

Транслітерація імені для закордонного паспорта — LIUBOV.

Таблиця: варіанти імені Люба на різних мовах

Мова Пишеться Читається
Англійська, французька, італійська Lubov Любов
Китайська 柳博芙 Любофу
Корейська 사랑 Саран
Японська リュボフ Рюбофу
Німецька Lioba Лиоба
Арабська الحب Дельхоб
Українська, болгарська Любов Любов
Білоруська Любоў Любов

По батькові, які поєднуються з ім’ям

З ім’ям Любов гармонійно поєднуються такі по батькові:

 • Іванівна;
 • Костянтинівна;
 • Пилипівна.

Таблиця: особливості характеру Люби з різними по батькові

По батькові Особливості характеру
Анатоліївна Відрізняється чарівністю, доброзичливістю, легкістю в спілкуванні. Знає, як розташувати до себе співрозмовника. Поступлива, не стане наполегливо відстоювати свою думку. Дуже ревнива, але приховує цю якість від партнера. Такій дівчині цікава нетрадиційна медицина, езотерика.
Дмитрівна
Миколаївна
Станіславівна
Степанівна
Олександрівна Довірливість такої дівчини часто межує з наївністю. Скромна і уважна, але при цьому амбітна. Заради досягнення успіху використовує найрізноманітніші способи. Строго контролює власні емоції, вміє виглядати незворушно навіть в самих хвилюючих ситуаціях.
Борисівна
Григорівна
Максимівна
Павлівна
Олексіївна Володіє твердим характером. Прагне до лідерства, керівних посад. Відрізняється самовпевненістю, агресивністю і самолюбством. Заради досягнення мети готова піти на все. Приймає рішення, ретельно зважуючи всі плюси і мінуси кожного варіанту. На компроміси йде дуже рідко. В роботі проявляє наполегливість і кмітливість. Довіряє трохи, але для тих небагатьох, кого називає своїми друзями, стає вірним товаришем. Зради і брехні не прощає.
Василівна
Вікторівна
Володимирівна
Євгенівна
Іванівна
Михайлівна
Петрівна
Сергіївна
Юріївна
Андріївна Конкретна і розважлива дівчина. Відрізняється неврівноваженим характером, їй складно стримувати емоції. Допитлива, добра і скромна натура. Серед її друзів більше чоловіків, ніж жінок. Володіє сильною чутливістю до запахів, може мати схильність до алергії. В роботі активна, здатна швидко знайти вихід з проблемної ситуації.
Артемівна
Костянтинівна
Романівна
Антонівна Уперта і наполеглива, хоча на перший погляд здається боязкою і сором’язливою. У відносинах часто проявляє егоїстичність. Спілкуватися з такою дівчиною непросто, а дружити — ще складніше. Складається враження, ніби чужої думки для неї просто не існує. Емоційна і енергійна.
Денисівна
Ігорівна
Олегівна
Семенівна

Варіанти ників для соціальних мереж

Створюючи аккаунт в соціальній мережі, крім стандартного lyubov_фамілія, Люба може використовувати такі Ніки:

 • lyubasha;
 • love;
 • luboff;
 • lubava;
 • lub_lub.

Свята покровителька і дата іменин Люби

Свята покровителька дівчат з цим ім’ям — Любов Римська. Це молодша з трьох відомих всьому світу сестер, які разом зі своєю матір’ю Софією постраждали за віру. Щоб Люба, Віра і Надя відмовилися від християнства і визнали язичництво єдиною правильною релігією, їх жорстоко катували. Втім, віра дівчаток була сильною і міцною. У підсумку Любов з сестрами стратили на очах їх матері. Малятку тоді було всього 9 років.

Любочки святкують іменини один раз на рік — 30 Вересня.

За традицією в день пам’яті сестер, однією з яких є Любов, і їх матері, потрібно згадати всіх рідних і молимося за них. 30 вересня також пекли пироги і кренделі. Вважалося, якщо в останній день вересня сонячно, можна йти рибалити — улов буде хорошим.

Характеристика імені Любов

Позитивні якості:

 • доброта;
 • працьовитість;
 • оптимізм;
 • допитливість.

Негативні якості:

 • прагнення всіма командувати;
 • зайва скритність;
 • надмірне бунтарство.

Дитинство Любочки

Вихованість і доброта-основні риси характеру Любочки. Друзі обожнюють її за легкість, веселу вдачу і добре серце. Дівчинка багато в чому готова йти на поступки заради того, щоб не образити близьких і не дати статися конфлікту. Але при цьому Малятко виступає затятим борцем за справедливість.

Кокетувати і бути в центрі уваги — це те, що дівчинка дуже любить. Вишукане плаття, правильні прикраси і зачіску Люба підбирає з особливою ретельністю. З ранніх років її манірна поведінка приводить у захват батьків. Але якщо у всьому потурати малятку, можна виростити самозакохану егоїстичну дівчину.

У дитинстві Люба далека від господарювання, не прагне допомагати матері. Дівчинці катастрофічно не вистачає часу. Навчання, зовнішній вигляд і ігри з друзями — це все вона намагається встигнути, але, на жаль, в добі всього 24 години. Осягнення наук дається дитині нелегко. Хороші і погані позначки вона сприймає як належне, не надто радіючи високій успішності, але і не засмучуючись низькою. Любочка мріє скоріше закінчити школу, бажання її відвідувати з кожним класом стає все менше. При правильній мотивації все ж нудьгу у неї уроки викликати не будуть. При цьому жоден шкільний захід не проходить без участі малятка. На конкурсах і святах вона блищить своїми талантами і акторськими здібностями.

Люба в підлітковому віці

Ніжна посмішка, боязкість і приємна зовнішність вміло приховують сильний і вольовий характер Люби. Вона зробить все, щоб уникнути конфлікту, але якщо цього не вийде, дівчина не дасть можливості себе образити, зможе постояти за себе. Лукавість, обман і бажання вторгнутися в її особистий простір Любов не сприймає.

Будучи екстравагантною особливою, юна володарка цього імені хоче у всьому і скрізь виділятися. Про це свідчать і правильно підібраний стиль, і її манери, і переваги в їжі. Перебуваючи в суспільстві, вона блищить. Згодом критерії підбору оточення у Люби змінюються. Вона розуміє, що спілкування, що переходить в міцну дружбу, можливо тільки при спільних інтересах.

Світське життя дівчини наповнене плітками і інтригами. Побувати на запальній вечірці вона не відмовиться ніколи, так як найбільше не любить нудьгу. Беручи знаки уваги від залицяльників, Люба зберігає своє серце для справжніх почуттів.

Вплив імені на характер і долю дорослої жінки

За версією Менделєєва, дівчина з ім’ям Любов чарівна і добра. Вона намагається уникати конфліктів, хоча в спілкуванні спостерігається якась відстороненість. Здається, носій цього імені ніколи повністю не розкривається, навіть з найближчими людьми. Володіє зниженою сприйнятливістю, будь-які події глибоко не зачіпають її душу. У більшості Любочок прямолінійна логіка, раціональне мислення.

Дмитро і Надія Зима вважають, що така дівчина володіє непростим характером. Навряд чи можна назвати її м’якою. У спілкуванні Любов може бути привітною і доброзичливою, але за цим ховаються її стриманість і сильна воля. Якщо зачепити її почуття власної гідності, прихильність в ту ж мить зникне. До навчання і роботи Люба ставиться відповідально. Правда, в колективі зазвичай тримається осібно.

Борис Хигир впевнений: володарка такого імені поступлива, багато в чому поступається, але все ж компромісів, на які Любов може піти, є межа. У цієї дівчини багато шанувальників, їй буває складно вибрати супутника життя. В непростих життєвих ситуаціях Люба може вдатися до допомоги ворожок.

Захоплення і таланти

Вона сама є для Люби основним захопленням і пристрастю. Макіяж, салон краси, незліченна кількість магазинів з одягом — на це вона готова витратити більшу частину часу. Володіє дівчина і здібностями до рукоділля і квітникарства. Обожнює подорожі, для носії такого імені вони стають незмінним джерелом яскравих пригод.

Кар’єра і бізнес Люби

Творча спеціальність допоможе Любі максимально розкритися. Вона здатна досягти великих успіхів у таких професіях:

 • актриса;
 • журналіст;
 • художник, ілюстратор, дизайнер;
 • модельєр, стиліст.

Працювати офісним співробітником, вченим або банківським службовцям такій дівчині буде важко. Рутинне виконання посадових обов’язків без повноцінного спілкування наганяє на неї нудьгу і вбиває бажання що-небудь робити. Проте, коли виникає необхідність, любов виконує доручення якісно і відноситься до них відповідально.

Керівні посади Любов не приваблюють. Більш того, відповідальності за прийняття важливих рішень вона намагається всіляко уникнути. Але відповідальний і організований виконавець з неї вийде, особливо якщо доручати їй виконання творчої, різноманітної роботи.

Успішної бізнес-леді з такої дівчини, на жаль, не вийде, навіть якщо враховувати її старанність і обов’язковість. Причиною цьому виступають невпевненість у власних силах і боязнь відповідальності за прийняті рішення. Однак Люба стане прекрасним партнером в бізнесі, який, в основному буде вирішувати організаційні питання.

Здоров’я

Всілякі стреси і хвилювання Люба приховує в собі, боячись показати світу свою слабкість і беззахисність. Це помітно позначається на нервовому стані жінки, незважаючи на досить-таки міцне здоров’я в цілому.

Пісні з цим ім’ям: «Любочка» групи «Маша і ведмеді», «Люба-Любонька» Любові Успенської, «Мама Люба» групи «Срібло».

Шлюб Люби і романтичні стосунки

В очікуванні сильного, надійного і при цьому незвичайного чоловіка Люба не позбавлена уваги шанувальників, які готові піднести будь-які дари. Але вона чекає “того самого”, з яким кожен день буде наповнений фарбами радості і впевненості в майбутньому. Зустрівши такого довгоочікуваного партнера і полюбивши його назавжди, дівчина повністю віддає себе відносинам, іноді забуваючи про те, що турботи і ніжності гідний не тільки її обранець, але і вона сама.

Прислухаючись до розуму, а не до почуттів, любов вимагатиме від чоловіка покірності і визнання її унікальності. Саме тому йому доведеться дуже нелегко в спробах домогтися розташування красуні. Якщо ж дівчина переживе гіркий досвід у відносинах, вона може сховати своє серце від теплого почуття закоханості подалі. Але сміливо можна сказати одне — володарка такого імені ніколи не зіткнеться з самотністю.

Перший шлюб Любові зазвичай не особливо вдалий, у ньому основну роль відіграють пристрасть і запал почуттів, а це не завжди стає основою для міцного союзу. Але вона не втрачає надію зустріти свого принца. В очікуванні чоловіка всього свого життя більше уваги дівчина приділяє військовим, Люба вважає надійними, відповідальними людьми, з якими можна будувати дружну і міцну сім’ю. До питання другого шлюбу носій цього імені підходить відповідально і обережно.

Важливим для Любові є те, що її чоловік повинен стати опорою і надійним плечем, на яке вона може в будь-якій життєвій ситуації спертися. Господарської дружиною така дівчина буде в нагороду за те, що обранець цінує її працю і допомагає їй справлятися з сімейними негараздами, без яких подружнє життя, на жаль, не обходиться.

Таблиця: сумісність з іменами чоловіків

Ім’я Особливості відносин
Дмитро Набравшись терпіння, Любов і Дмитро здатні створити міцні відносини, наповнені пригодами і пристрастю. Чоловік безсилий перед ласкою, ввічливістю і чарівністю дівчини. В той же час йому дуже складно мириться з незалежним і палким характером обраниці.
Олександр Якщо у партнерів вже був гіркий і болючий досвід відносин, то придивлятися один до одного Люба і Олександр будуть довго. Правда, це не завадить парі повільно, але з впевнено будувати спокійний і стабільний союз.
Євген Євген має спокоєм і впевненістю, розважливість і сила характеру, що роблять його саме тим чоловіком, якого не злякає непередбачуваність Люби. Надійність обранця і його підтримка допоможуть дівчині зрозуміти, чого ж вона хоче від життя.
Сергій Розбіжності і сварки в цьому тандемі неминучі. Темпераментній Любі постійно доводиться втихомирювати запал і амбітність свого партнера. Але все ж шанси у пари на безхмарне спільне майбутнє, якщо вони навчаться приймати недоліки іншого.
Андрій Схожість поведінки і поглядів на життя дозволяють партнерам розуміти один одного без зайвих слів. Обидва практичні і розважливі, цінують обранця. Такий союз зазвичай вдалий.
Олексій Чоловік сміливо бере на себе роль захисника і бере в свої руки вирішення всіх проблем, а це саме те, що шукає скромна Люба в супутнику життя. Олексій володіє вольовим і практичним характером, його рішення зважені і розважливі. Тому поруч з ним Любов відчуває затишок і спокій.
Анатолій Партнер, але не нянька — так ставляться один до одного ці люди. Анатолій забезпечує улюбленій підтримку і допомогу в складних ситуаціях. Він оточує вразливу Любу теплотою, ввічливістю і ласкою, залишаючи їй можливість самостійно приймати рішення, не зазіхаючи на її свободу.
Юрій Постійну увагу з боку інших чоловіків до харизматичної і чарівної Люби, нехай навіть і нерозділене, викликає у недовірливого і образливого Юрія ревнощі. А ось дівчину дратують недбалість і відсутність дисципліни у обранця. Все це призводить до практично щоденних сварок, їх шлюб найчастіше розпадається.
Максим Пріоритетною метою для цієї пари є створення міцної і дружної сім’ї. Консервативні Максим і Любов успішно справляються з таким завданням. Їх сім’я наповнена миром, щастям і благополуччям.
Олег Працьовитій і відповідальній Любі дуже складно миритися з безтурботністю і необачністю Олега. Він не в змозі дати обраниці тієї впевненості у відносинах, яка так їй необхідна. Найчастіше ці сім’ї руйнуються.
Роман Право бути главою сім’ї Люба із задоволенням віддає Роману. Відповідальність і підприємливість — це ті якості, які цінує невпевнена в собі дівчина в емоційному і владному обранці. Він же з трепетом ставиться до тендітної і ніжної коханої.
Володимир Подружжю складно знайти згоду в цьому важкому і суперечливому союзі. У партнерів абсолютно різні погляди, вони ніби з різних всесвітів, які випадково перетнулися і незабаром знову розійдуться. Їх тандем крихкий, часто він закінчується розлученням.
Денис Пустотливий і грайливий Денис викликає інтерес у Люби з першої зустрічі. Дівчина ставиться до життя з легкістю, тому її заворожує раціональність чоловіка. Але жага контролю і ревнощі Любові з часом починають дратувати її обранця. У більшості випадків такі пари розлучаються.
Артем Побудувати успішний і щасливий союз можливо тільки на сильних почуттях і справжньої любові. Без цього пара приречена на розрив, спрага свободи і нескореність Люби і Артема стануть тими причинами, через які вони вирішать розлучитися.

Значення кожної літери імені Любов

Л — володіють яскраво вираженим художнім смаком, здібностями до творчості. Вміють цінувати красу. Люблять смачні і вишукані страви, вважають за краще елегантність в одязі і манерах.

Ю — романтики, дуже влюбливі особистості. Часто їх вчинки бувають імпульсивними, продиктованими миттєвим поривом.

Б — надійні і ґрунтовні. Навіть стикаючись з перешкодами, продовжують домагатися бажаного. Відчувають гостру потребу в ризику, незвичайних відчуттях.

О — багатий внутрішній світ. Володіють розвиненою інтуїцією, вміють відокремлювати головне від другорядного.

В — оптимістичні і товариські, люблять життя. У спілкуванні цінують чесність і прямоту.

Вірші з цим ім’ям: “Любочка” Агнії Барто,» як у нашої Люби “Сергія Михалкова, “Любка” Ярослава Смелякова.

Таблиця: відповідності імені Любов

Характеристика Значення Вплив на людину
Камінь Лазурит Символ щирості, чистого розуму і відданості. З давніх часів у східних країнах цей камінь використовували для очищення аури від поганої енергетики. Людям з сильним характером, відважним і заповзятливим лазурит приносить удачу і благополуччя.
Колір Блакитний Уособлення гармонії і умиротворення. Така людина володіє добрим серцем, наповненим чуттєвістю і співчуттям. Приймає близько до душі чужі нещастя, чим навколишні часто користуються.
Число 6 Із задоволенням допомагають іншим. Виступають надійною опорою і захистом для близьких людей. Наполегливо відстоюють справедливість. Їх дисциплінованість і старанність допомагають знаходити вихід навіть з найскладніших ситуацій.
Планета Венера Такі люди ніжні, чуттєві, вони яскраво виражають емоції. Їм важливо вибудовувати з оточуючими теплі відносини, в яких панують симпатія, відданість і любов.
Стихія Земля Скептичні і прагматичні натури. Практичні, основним їх завданням є вирішення реальних проблем. Від таких людей не варто очікувати красивих дій і романтичних залицянь.
Тварина Богомол В Індії богомол уособлює агресію і нещадність. Такі люди відважні і рішучі.
Знак зодіаку Терези Розвинена інтуїція допомагає таким людям приймати правильні рішення швидко і легко. Завдяки цьому до них часто приходять за порадою рідні та близькі. Не люблять завдавати болю і ображати інших, тому поруч з ними багато відданих і люблячих друзів. Але іноді їх милість змінюється гнівом, вони стають примхливими і нервозності.
Дерево Липа В Стародавній Греції це дерево було символом подружніх почуттів, а слов’яни вважали липу уособленням жіночності, ніжності і краси. Хрестик з кори липи оберігає від поганих думок і позбавляє від мани. Гілка цієї рослини може виганяти нечисту силу.
Рослина Любисток Ця рослина символізує згоду і любов. Якщо посадити його у дворі, можна залучити в будинок благополуччя і щастя. Відвар з любистку знімає душевні переживання і заспокоює дурманну пристрасть.
Метал Свинець Уособлення темної сторони людського єства. Стародавні знахарі вважали, що пластини з свинцю здатні захистити від чаклунства і псування, а також уберігають від псування і привороту.
Сприятливий день П’ятниця
Пори року Осінь
Важливі роки життя 26, 40, 67

Коли народилася Люба

Любов, народжена взимку – це кокетлива жінка, яка з легкістю сприймає життєві негаразди. В свою роботу вона занурюється з головою, але при цьому не залишає без уваги спілкування з колегами з приводу свіжих новин. Зимова Люба завжди знаходиться в суспільстві великої кількості шанувальників, але вона не готова втратити свою свободу і віддатися сімейному побуті, тому довго не наважується на тривалі стосунки.

В оточенні чоловіків весняній любі перебувати куди більш приємно і комфортно, ніж в жіночому суспільстві. Не через те, що вона оповита турботою і увагою представників сильної статі, а з тієї причини, що вона володіє вольовим і сильним характером. Це амбітна жінка, вона не любить безглуздо витрачати час і пліткувати. Коли питання стосується романтичних відносин, може вести себе нерішуче і скуто.

Артистизму і екстравагантності Любові, чий день народження припадає на один з літніх місяців, не займати. Основною цінністю для неї є дружба, але через прямоту і грубість характеру дівчині знайти споріднену душу дуже складно. До своїх ворогів така жінка безжальна і жорстока. Її підступність і мстивість здатні викликати заздрість і легкий страх у оточуючих. Обдурити літню Любу складно, так як вона швидко розуміє, що за людина перед нею.

Люба, яка народилася восени, прохолодно сприймає досягнення інших. Вона цілеспрямована і амбітна, такій дівчині вкрай важливо завжди і в усьому бути першою. Від смутку і почуття самотності через відсутність друзів, готових прийти їй на допомогу в складних ситуаціях, осінню любов рятує її почуття гумору.

Таблиця: гороскоп імені Любов

Знак зодіаку Характеристика
Овен Енергійність і активна життєва позиція цієї жінки надихає оточуючих і заряджає їх радістю. Любу-Овна не злякати перешкодами і труднощами на шляху до мети. Її відрізняють такі якості, як чесність, благородство і об’єктивність, при необхідності дівчина проявить твердість та суворість.
Телець Представниці прекрасної статі не відчувають до Любі-Тельцю симпатії, багато жінок заздрять їй і відкрито недолюблюють. Причина цього-підвищена увага чоловіків до чарівної і чарівної панночці. Дотримуючись суворих поглядів, Любов не буде користуватися інтересом хлопців в корисливих цілях, у парі вона воліє йти за обранцем, а не вести його за собою.
Близнюки Відкриту, життєрадісну і чарівну Любу-Близнюки неможливо не полюбити. Її шарм і чарівність з першого погляду здатні підкорити серце будь-кого. У неї чудово виходить з честю і позитивом виходити з будь-якої ситуації.
Рак Боячись зради і брехні, Люба-Рак ретельно приховує доброту і вразливість своєї душі. Через це навколишні нерідко сприймають її як сувору, холодну, а часом і безсердечну людини. Народжена під цим знаком Любов часто дуже старанна і виконавча.
Лев Обожнює роздавати поради і ображається, якщо їх не приймають. Амбітна Любов-Лев не дозволить нікому диктувати їй умови. Основною метою цієї авторитетної, амбітної і гордовитої жінки є стрімке сходження по кар’єрних сходах.
Діва Часом навколишні бачать у цій жінці розважливу і замкнуту в собі особу, не припускаючи, що за зовнішньою холодністю вона приховує трепет і теплоту душі. Любов-Діва, захоплена власною справою, не тільки втілить задумане в життя, але і зробить це бездоганно.
Терези Зробити мінімум помилок в житті такій жінці допомагають її обережність і розсудливість. Врівноважена любов-ваги уважно все вивчить і перевірить, перш ніж прийняти те чи інше рішення.
Скорпіон Особисте і публічне життя Любові-Скорпіона часто є об’єктом для пліток. Її яскравий темперамент і емоційність допомагають їй блищати в будь-якій компанії. До цієї імпозантної дами багато хто ставиться із заздрістю, приписуючи їй славу фатальної жінки.
Стрілець Будучи борцем за справедливість, з раннього дитинства Люба-Стрілець поводиться твердо і принципово. Люди, які для досягнення своєї мети готові йти на все, обманюючи і лицемірячи, викликають у такої жінки гнів, який вона, не приховуючи, може виплеснути на них. Через це кількість її ворогів явно перевищує число друзів.
Козеріг Ця жінка розраховує тільки на власні сили і можливості. Вона не чекатиме допомоги з боку близьких і тим більше-підказок долі. Завжди і в усьому діє за строго наміченим планом. Через свою обережність і розсудливість Люба-Козеріг візьметься тільки за ту справу, в успіху якої впевнена на 100%.
Водолій Тендітна і вразлива любов-Водолій, звикла розраховувати тільки на свою інтуїцію, потребує захисника. Відважний, активний і вольовий чоловік може допомогти цій жінці подолати свої страхи і невпевненість в собі для досягнення поставлених нею цілей.
Риби Прагнення до досконалості допомагає Любові-Рибам у всьому бути першою. За який би проект або роботу вона не взялася, дівчина постарається зробити все ідеально. Вона всіляко намагається отримати визнання від оточуючих її людей, думка яких для неї безцінне. Це чуйна і милосердна людина, яка з радістю простягне руку допомоги нужденним.

Відомі жінки

Відомі жінки з цим ім’ям:

 • Любов Орлова — російська кіноактриса;
 • Любов Поліщук — радянська і російська актриса театру і кіно, знялася в більш ніж 80 фільмах;
 • Любов Вассерман — радянська єврейська поетеса;
 • Любов Воронкова-дитяча радянська письменниця;
 • Любов Аксельрод — російський філософ і літературознавець;
 • Любов Казарновська — російська оперна співачка, педагог;
 • Любов Руденко — радянська і російська актриса театру і кіно;
 • Любов Толкаліна — російська актриса театру і кіно;
 • Любов Успенська-Радянська, Російська і американська співачка, виконавиця міських романсів і російського шансону;
 • Любов Соколова — російська волейболістка, дворазова чемпіонка світу, срібний призер літніх Олімпійських ігор 2000 і 2004 років.

Активна і харизматична Любов може дозволити собі переступити через правила. Своє життя вона проживає так, як хоче. Любить оточувати себе цікавими людьми і бути в центрі уваги. М’який характер такої дівчини стає запорукою її щастя в особистому житті, але негативно відбивається на кар’єрі. Любі важливо знайти відданого друга, який зможе опікати її і допомагати в прийнятті складних рішень. З цієї статті ви дізнались значення імені Любов.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *