Що означає ім'я Руслана

Що означає ім’я Руслана: походження, характеристика та значення імені

Енергетика імені Руслана наділяє дівчину, яка його носить, незвичайною силою, витривалістю і цілеспрямованістю. Іноді вона може бути надмірно впертою і гордою. Ця жінка ставить перед собою конкретні завдання, не намагаючись «хапати зірки з неба». Руся по своїй натурі прагматик, вона чітко знає, чого хоче від життя. Втім, вплив на характер панянки надає і дата її народження. У даній статті ми розповімо, що означає ім’я Руслана.

Що означає ім’я Руслана

Версій походження слова Руслана кілька, але всі сходяться в одному — це жіноча форма імені Руслан. Одні дослідники вважають, що воно є похідним від тюркського Рустем (в перекладі означає «велетень», «величезний»). В іранському епосі “Шахнаме” так звуть одного з героїв.

За іншою версією, ім’я пов’язане зі скандинавським словом Rysaland. Так називали землю, яку ми знаємо як Київську Русь. Відповідно, перекладається воно як “земля русів”. Цікаво, що подібне значення ім’я Руслана має в слов’янської етимології: «рус» – руси, «лан» – поле, земля, «руслан» – «руске поле», «рідна земля», «батьківщина».

У багатьох культурах існують трактування цього слова, схожі за змістом:

 • у ірландців це ім’я означає «миролюбна»;
 • у кельтів – «гармонійна»;
 • у італійців – «доброзичлива».

Форми імені Руслана

Короткі форми імені:

 • Руся;
 • Руська;
 • Лан;
 • Ланка.

Зменшувально-пестливі форми:

 • Русланка;
 • Руслаша;
 • Русланя;
 • Русланочка;
 • Русланушка;
 • Русичка;
 • Русинька;
 • Ланочка;
 • Ланушка.

Пишучи вірші про дівчину з ім’ям Руслана, можна використовувати такі рими: охорона, ікебана, урагану, зірка екрану, біля фонтану.

У православних святцях немає ні слова Руслана, ні відповідної заміни. Тому таких дівчаток хрестять або іменами, схожими за звучанням (Руфіна, Сусанна), або на ім’я Святої, яку шанують в день народження малятка.

Транслітерація імені для закордонного паспорта — RUSLANA.

Таблиця: варіанти імені Ркслана на різних мовах

Мова Пишеться Читається
Англійська, німецька, французька, італійська Ruslanа Руслана
Китайська 魯斯蘭 Лу си лан
Корейська 루슬란아 Лусеуллан
Японська ルスラン Русурана
Арабська رسلان Рслан
Грецька Ρουσλάνα Роуслана
Хінді इस यूजर Лс юуйар
Ідиш רוסלאַן Руслана
Українська, білоруська Руслана Руслана

По батькові, які поєднуються з ім’ям

З ім’ям Руслана гармонійно поєднуються такі по батькові:

 • Олексіївна;
 • Вікторівна;
 • Ігорівна;
 • Миколаївна;
 • Тимурівна.

Варіанти ників для соціальних мереж

Створюючи аккаунт в соціальних мережах, Руслана може використовувати такі Ніки:

 • об’єднання імені та прізвища (ruslana_pysanka, pysanka.ruslana);
 • поєднання імені та виду діяльності (ruslana.yoga, books_ruslana);
 • різні варіанти ласкавих звернень (rusja, rusi4ka, rusinda);
 • обігравання схожості звучання зі словами ” руська земля “(russslanda, ru_sinka).

Характеристика і значення імені Руслана

До головнї позитивної якості Руслани можна віднести сміливість. Правда, ця риса іноді знаходиться на кордоні з безглуздям. Рішучість і наполегливість такої дівчини викликають захоплення. Вона володіє величезним інтелектуальним і фізичним потенціалом. Має неймовірне чуття в бізнесі, а її вміння вести за собою оточуючих дуже стане в нагоді для створення та ведення власної справи. Толерантна і винахідлива дівчина.

Негативні сторони характеру Руслани:

 • запальність;
 • безкомпромісність;
 • зарозумілість;
 • авторитарність.

У дівчини з цим ім’ям сильна вроджена впертість, з якою практично нічого не можна зробити. Руслана ніколи не визнає своїх помилок і не стане вибачатися.

Русланочка в дитинстві

Активна дитина з мінливим характером. Маленька Русланочка досить примхлива і нервова, тому виховувати таку дівчинку нелегко. Батькам слід спостерігати за тим, що саме змушує нервувати їх чадо, і негайно виключати ці фактори з її життя. Потрібно обмежувати час, який Руся проводить за телевізором, комп’ютерними іграми і різними гаджетами.

Це дуже допитливе малятко, але її активність часто заважає їй зосередитися на заняттях повною мірою. Було б чудово скоротити час уроків, але в системі шкільного навчання це неможливо. Тому для дівчинки корисно займатися спортом. Якщо направити рухливість Русланки в потрібний напрямок, то і на уроках вона буде уважніше. У такої дівчинки хороша кмітливість і творча натура.

Вплив імені на характер і долю дорослої Руслани

По Борису Хігіру, Руслана-бойова жінка, яка не дасть себе в образу. Дотепна, але часто нестримана. Вислухати співрозмовника терпляче у неї не вийде. Імпульсивна особистість, яка може вчинити необдумано, а потім буде шкодувати про свій вчинок. Погано розбирається в людях, можливо, через те, що часто переоцінює себе.

Таланти та захоплення

Володарка імені Руслана прекрасно співає, малює і танцює. Любить активні ігри та яскраві змагальні види спорту (баскетбол, плавання, гандбол). Взагалі, скрізь, де є рух, дух протистояння, натиск-там і Руся!

Кар’єра і бізнес

Жінка з ім’ям Руслана — природжена актриса, хороший політик, талановитий педагог. Вона володіє стійкістю і міцним духом. Бажання бути популярною у такої дівчини присутнє, але найчастіше її життєвий потенціал не використовується в повній мірі.

Володарка цього імені відмінно проявить себе в професіях, що вимагають часом екстремальної активності, вміння йти на ризик, швидко реагувати на будь-які зміни:

 • політик;
 • каскадер;
 • спортсмен;
 • хірург;
 • топ-менеджер;
 • фінансист.

Прагнення до екстриму, бажання викладатися на всі 100% добре простежуються в характері Руслани Лижичко. Люди, які з нею коли-небудь працювали, відзначають її працездатність і вимогливість до себе і інших. Навіть якщо проаналізувати один лише виступ цієї дівчини на конкурсі «Євробачення», яке принесло їй перемогу, можна багато чого сказати про її характер. Глядачів вражала, як співачка зуміла одночасно виконувати досить складні вокальні партії і при цьому енергійно танцювати. Цього можливо домогтися тільки шляхом довгих, виснажливих тренувань і репетицій.

Нові ідеї надихають цю панночку, але через певний період часу Руся відмовляється від розпочатого. Нерідко залишає «на потім» невирішені питання, які ще довго забирають її енергію і увагу, відволікаючи від важливого.

Якщо супутником життя Руслани стане чоловік, який є абсолютною її протилежністю, то вона багато чого зможе втілити в життя і реалізувати найсміливіші ідеї. Обранець дівчини повинен відрізнятися своєю врівноваженістю, неквапливістю і організованістю. Така людина зуміє створити міцний і надійний тил для діяльної і рухомої Русі.

Здоров’я

В цілому, у Руслани хороше здоров’я. Проблеми можуть виникнути з нервовою системою, але якщо в дитячому віці вона буде займатися спортом, це позитивно вплине на загальний стан її організму. Така дівчина любить гуляти на свіжому повітрі, що теж добре впливає на її самопочуття.

Руся, яка народилася в березні, часто хворіє на ГРЗ, її необхідно берегти від протягів. У “Жовтневої” є схильність до інфекційних захворювань і ангіни. «Груднева» з народження неспокійна, вона погано їсть і спить, часто плаче.

Любов і шлюб Руслани

Зовнішня привабливість Руслани зачаровує багатьох чоловіків, але вибирати супутника життя вона буде дуже довго. Можливо, так відбувається через те, що така дівчина дуже серйозно ставиться до такого важливого кроку в своєму житті. Це неймовірно чарівна і чуттєва дама, яка користується колосальним успіхом в любовних справах і має велику кількість шанувальників.

У сімейному житті Руся часто проявляє жорсткість. Вона постійно прагне зайняти роль лідера в сім’ї, що зазвичай не дуже радує її обранця. Якщо дівчина остаточно візьме на себе кермо влади в подружньому союзі в свої руки, то чоловік, що дозволив це, стане їй нецікавий. Для спільного життя Руслані потрібен сміливий і сильний чоловік, який буде їй опорою і підтримкою. Саме такою зуміє зробити її по-справжньому щасливою жінкою.

Володарка такого імені не любить домашні клопоти, і зовсім не визнає жіночу роботу по дому. Правда, з часом заміжня Руся стає більш спокійною і більш обдумано ставиться до всього, що відбувається в її житті.

Таблиця: сумісність з чоловічими іменами

Погана сумісність Нейтральні відносини Хороша сумісність
Артем Андрій Олександр
Олексій Антон Віктор
Владислав Володимир Дмитро
Ігор Денис Максим
Ілля Євген Марк
Руслан Олег Петро
Степан Роман
Сергій
Юрій

Значення кожної літери імені Руслана

Р — люди, що володіють розвиненою інтуїцією і неординарним мисленням. Дуже відповідальні, на них завжди можна покластися. Вкрай негативно ставляться до брехні.

Жінок з ім’ям на букву «Р» не лякає робота. Добродушні, але досить егоїстичні особи. Часто такі люди-одинаки по життю, адже їм нелегко знайти однодумця, Рівного їм по силі. Навіть якщо вони щиро закохані, все одно постійно прагнуть домінувати у стосунках. Щоб створити щасливу сім’ю, в якій не буде скандалів, їм варто вибрати в супутники життя одного з вірних давніх друзів.

У — цих людей відносять до інтровертів. Дуже потайливі особистості, які віддають перевагу домашньому комфорту гучним тусовкам. Їм складно знайомитися з новими людьми. Тримаються осторонь в компаніях, нерішучі в спілкуванні з представниками протилежної статі. Задля досягнення поставленої мети викладаються на всі 100% і обов’язково доводять справу до логічного кінця.

С — вперті і непередбачувані люди з лідерськими якостями. У діях і вчинках керуються здоровим глуздом і логікою. Іноді проявляють занадто багато емоцій, стають примхливими. Весь час намагаються виділитися з сірої маси. Часом занадто вимогливі до свого партнера.

Л — люди, які відрізняються артистичністю і винахідливістю. У своїх діях спираються на логічне мислення. Вміють розташовувати до себе оточуючих. Час від часу проявляють себе самозакоханими натурами, зневажливо ставляться до оточуючих. Болісно переживають розлуку з близькими. Іноді бувають надмірно примхливими, що вимагають підвищеної уваги до своєї персони.

А — з цієї букви починається алфавіт, тому вона є символом початку, прагнення до успіху. Такі люди весь час прагнуть до фізичної і духовної рівноваги. Ініціативні та старанні, їх пригнічує рутина.

Н — відрізняються рішучістю і силою волі. Досить працьовиті, але одноманітною і нудною роботи не люблять. Розумні, привабливі, володіють критичним мисленням. Довго шукають супутника життя, з яким вони зможуть побудувати щасливу сім’ю.

В імені Руслана — сім букв. Це жінки правил. Беззастережно слідують канонам, які їм вселили в процесі виховання, при цьому щиро вірять, що єдиний шлях до щасливого життя-їх дотримання. Часто бувають надмірно нетерпимими до тих, хто не розділяє їх точку зору.

Таблиця: відповідності імені

Характеристика Значення Вплив
Камінь Смарагд Символ цнотливості і знання, смарагд вважають хранителем таємниць світобудови. Допомагає дізнатися майбутнє, здатний захистити від чаклунства і магії.
Колір Червоний Такі люди відрізняються щирістю, активністю і енергійністю. Вони вкрай рідко прислухаються до думки оточуючих. Відносини з оточуючими можуть бути дуже нестабільними. Витривалі і відповідальні особистості, можуть самостійно досягати бажаних результатів.
Число 7 Кмітливі і розумні максималісти, які прагнуть до ідеалу в усіх відношеннях. Здатні зберігати таємниці. З точкою зору інших людей не рахуються. Бояться втратити свою незалежність, будувати відносини їм досить важко.
Планета Меркурій Енергійні, виверткі і моторні люди. Можуть проявляти підступність, балакучість і навіть лицемірство. Мають здібності до іноземних мов.
Стихія Повітря У них завжди багато ідей і планів, але зазвичай їм не вистачає фізичних можливостей, щоб втілити все задумане в життя. Постійно прагнуть до чогось нового. Ініціативні, завбачливі і комунікабельні особистості з відмінним почуттям гумору.
Тварина Лисиця Хитрість, віроломство і підступність. Лисиця також уособлює витончений розум, сарказм, глузливість і неймовірну проникливість.
Знак зодіаку Близнюки Таким людям властива подвійність. Вони відрізняються мінливістю, у них часто змінюється настрій. Це ускладнює спілкування, але в той же час допомагає їм пристосуватися до різних обставин і умов. Їх лякає самотність, тому для них дуже важливо перебувати в колективі і часто спілкуватися з іншими людьми.
Дерево Горіх Це дерево є символом таємниць навколишнього світу, життя, вдалого одруження, достатку і родючості. Вважається, що оберіг з горіхового прута захищає від нечистої сили.
Рослина Базилік Ця рослина здатна залучити любов, Очистити ауру, зняти напругу (як фізичну, так і духовну), прояснити розум і захистити від злих сил.
Метал Ртуть Символізує розважливість, холодність, мінливість і невловимість. Цей метал асоціюється з підвищеною активністю, неоднозначністю і вічним пошуком себе і власного місця під сонцем.
Сприятливий день Середа
Пора року Зима

Коли народилася Руслана

Зимова Руслана завдяки своєму тонкому почуттю гумору легко справляється з різними життєвими труднощами. Це серйозна і стримана жінка, що має свою неординарну думку практично з будь-якого приводу.

Руся, що народилася навесні, енергійна і активна. Вона переконана, що рух — це життя. Добра, чуйна і чуттєва. Правда, її зайва вразливість і надмірна образливість можуть стати причинами самотності дівчини.

Літня Руслана завдяки своїй комунікабельності і веселій вдачі може стати душею будь-якої компанії. Така дівчина вміє щиро проявляти співчуття до оточуючих людей, розташовувати їх до себе.

Осіння Руся — надійна і розважлива дівчина, яка не зраджує своїм принципам і поглядам на життя. Близькі завжди знають, що на неї можна покластися в будь-якій ситуації.

Таблиця: гороскоп імені Руслана

Знак зодіаку Характеристика
Овен Впевнена в собі, розкута, ініціативна жінка, яка вважає ризик благородною справою. Її схильність до авантюризму і пригод часто стає причиною не дуже приємних історій і численних проблем.
Телець Розсудлива і розважлива дівчина, яка завжди контролює свої емоції. Це позитивно впливає на її кар’єрне зростання. Руся-Телець відрізняється незворушністю і педантичністю. Вона може легко виконати роботу, яка вимагає особливої уважності.
Близнюки Імпульсивна і темпераментна жінка. Її зайва емоційність і запальність часто не дозволяють Руслані-Близнюкам жити спокійно і розмірено. Вона може бездумно кинутися в вир з головою, вплутатися в ризиковану авантюру.
Рак Жінка, яка відрізняється ніжністю, м’якістю і скромністю. Для неї життя — це процес метання з однієї крайності в іншу. Часто боїться брати на себе відповідальність за що-небудь, тому дуже рідко приймає серйозні рішення самостійно.
Лев Істинний лідер по життю. Вона любить панувати, керувати і віддавати накази. Прораховує все до найдрібніших нюансів і чітко планує кожен крок. Доводи Русі-Лева завжди переконливі, оскаржити їх практично неможливо. Навколишні зазвичай побоюються її, але в той же час переймаються до такої дівчини величезною повагою.
Діва Врівноважена, вихована, інтелігентна дівчина. Дуже цінує і любить свободу. Руслана-Діва незалежна і самодостатня. На жаль, цей образ може відлякати від неї чоловіків, які просто губляться і не знають, як себе з нею вести.
Терези Знайти спільну мову з цією дівчиною — не проблема. Вона активна, талановита і різнобічно розвинена особистість. З Русею-Терезами дуже цікаво спілкуватися, з нею можна розмовляти на абсолютно будь-які теми.
Скорпіон Прямолінійна і дотепна жінка, має здатність блискавично аналізувати ситуацію і знаходити розумне рішення. При цьому палкість такої дівчини завжди контролює її критичний розум.
Стрілець Руслана-Стрілець відрізняється енергійністю, активністю і категоричністю. Вона ставить перед собою чіткі і реалістичні цілі, цього ж чекає від оточуючих її людей. Цій дівчині можна довірити роботу будь-якої складності.
Козеріг Наполеглива і вперта особистість. Вона чітко слідує обраному шляху, з упевненістю долаючи всі перепони. Розважлива і практична, справжня «залізна леді», яка не звикла проявляти емоції і поширюватися про свої почуття.
Водолій Двоїста натура, яка із задоволенням присвячує себе роботі і турботі про близьких. Вона мріє про вічне і красиве кохання, але нікого не пускає в своє серце. Розуміння того, що ідеальні відносини бувають тільки в любовних романах часто відбиває у неї бажання взагалі шукати свою другу половину.
Риби Самозакохана, зарозуміла і примхлива жінка. Зазвичай вона чинить так, як сама вважає правильним, ніякі доводи не змінять її думки. При цьому в душі Руся-Риби добра, ніжна і вразлива.

Відомі жінки

Відомі жінки з цим ім’ям:

 • Руслана Коршунова — казахстанська фотомодель;
 • Руслана Лижичко — українська співачка, переможниця конкурсу «Євробачення» у 2004 році;
 • Руслана Рухадзе — російська актриса;
 • Руслана Ляшева — російський літературний критик, журналіст;
 • Руслана Писанка — українська актриса і телеведуча;
 • Руслана Таран — українська яхтсменка, тричі ставала призером Олімпійських ігор;
 • Руслана Сушко (Кириченко) – українська баскетболістка, володарка звання чемпіонки Європи 1995 року.

Володарка імені Руслана наділена силою і відвагою, нескінченною енергією і впевненістю. Така дівчина керується більшою мірою здоровим глуздом, практичністю і строгістю, бажанням лідирувати у всьому. При цьому іноді володарка такого імені прагне проявляти безтурботність і легкість. З цієї статті ви дізнались значення імені Руслана.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

code