Що означає ім'я Тамара

Що означає ім’я Тамара: походження, характеристика та значення імені

В імені Тамара складно розгледіти ніжність, наївність і жіночність. Воно наповнене силою і прагненням до влади. Така дівчина-впевнена в собі, сувора і смілива особистість. Іноді володарка цього імені проявляє до оточуючих жорсткість і надмірну вимогливість. У даній статті ми розповімо, що означає ім’я Тамара.

Що означає ім’я Тамара

В імені Тамара стародавньоєврейское походження. Слово «тамар» перекладається як «фінікова пальма». Деякі дослідники пов’язують ім’я з фінікійським «тамара», яке теж означає «пальма» або «смоковниця».

У Україні ім’я набуло поширення в XII—XIII століттях. У цей час в Грузії правила цариця Тамара.

Форми імені Тамара

Короткі форми імені:

 • Тома;
 • Муся;
 • Тата;
 • Туся;
 • Мара;
 • Тама;
 • Ама.

Зменшувально-пестливі форми:

 • Томуля;
 • Томуня;
 • Томуся;
 • Татуся;
 • Тамарка;
 • Тамуся.

Пишучи вірші про дівчину з цим ім’ям, можна використовувати такі рими: Тамара-пара, гітара, У самовара, солодкість нектару, Тома — істома, аксіома, незнайома, влекома, невагома.

Церковна форма імені — Тамара.

Транслітерація імені для закордонного паспорта — TAMARA.

Таблиця: варіанти імені Тамара на різних мовах

Мова Пишеться Читається
Англійська, німецька, французька Tamara Тамара
Китайська 塔玛拉 Та ма ла
Корейська 타마라 Тамала
Японська タマラ Тамара
Арабська تمارا Тамараан
Грецька Ταμάρα Тамара
Ідиш טאַמאַראַ Тамара
Грузинська თამარა Тамара
Хінді तमारा Тамаара

По батькові, які поєднуються з ім’ям

З ім’ям Тамара гармонійно поєднуються такі по батькові:
 • Володимирівна;
 • Олексіївна;
 • Андріївна;
 • Сергіївна;
 • Євгенівна.

Таблиця: вплив по батькові на характер Тамари

По батькові Характеристика
Андріївна Неординарна особистість. Любить і цінує свободу, не сприймає моралей і непрошених порад. Яскрава і експресивна жінка, яка не уявляє свого життя одноманітним і сірим. Її притягує все таке ж незвичайне, як і вона сама.
Віталіївна
Володимирівна
Євгенівна
Сергіївна
Юріївна
Олександрівна Натура дуже запальна і непостійна. Енергійна і емоційна жінка, намагається оточити себе людьми, які зуміють жити за її правилами і з таким же ритмом. Непередбачуваність-основна риса характеру такої дами, від неї можна очікувати чого завгодно. У прийнятті будь-якого рішення довго не думає. Сприйнятлива і велелюбна, але не поспішає надовго прив’язуються до когось. Розірвати відносини, а через кілька місяців знову відновити-це не складе дівчині особливих труднощів.
Борисівна
Максимівна
Павлівна
Романівна
Богданівна Прагне до незалежності в усьому. Схильна до нарцисизму. Переконана, що всі навколишні зобов’язані приділяти їй увагу, обсипати її компліментами, захоплюватися нею, не скупитися на похвалу. Дрібні образи вона готова пробачити, якщо вибачення буде наповнене словами захоплення. З радістю проводить час в суспільстві чоловіків, насолоджується їх турботою і ввічливістю.
Владиславівна
Єгорівна
Костянтинівна
Ярославівна
Антонівна Егоїстична особа. Затіяти сварку їй не складе труднощів, її запальність не знає кордонів. Така дівчина високо цінує себе і свою думку, не терпить ніяких заперечень. Їй складно обходитися без уваги оточуючих. Болісно переживає розрив з чоловіком. Постійне поганий настрій цієї дами може привести до різноманітних нервових розладів.
Денисівна
Ігорівна
Леонідівна
Олегівна
Семенівна
Анатоліївна Жінка яскрава і запам’ятовується. Коло її спілкування здебільшого складається з представників сильної статі. Такій дівчині легше і комфортніше спілкуватися з чоловіками. Її стратегічне мислення та лідерські якості допомагають прораховувати наслідки не тільки власних дій, але і вчинків оточуючих. Підпасти під вплив цієї особи можна миттєво, а ось підпорядкувати її практично неможливо.
Дмитрівна
Миколаївна
Станіславівна
Степанівна

Варіанти ників для соціальних мереж

Створюючи аккаунт в соціальних мережах, Тома може використовувати такі Ніки:

 • об’єднання імені та прізвища (tamara_globa, globa.toma, globatamara);
 • поєднання імені та виду діяльності (astrolog_tamara, tamara.yoga);
 • обігравання зменшувально-пестливих форм (tomarik, tara, tomochka).

Святі покровителі Тамари, дати іменин

Дівчатам з ім’ям Тома протегують Такі святі:

 • благовірна цариця Тамара;
 • преподобомученица черниця Тамара Проворкина;
 • преподобомученица ігуменя Тамара Сатси.

Час правління святої цариці Тамари називають золотим періодом історії Грузії. З її підтримкою християнство поширювалося по країні, зводилися храми і монастирі. Вона була міцна в своїй вірі, рішуче відображала всі спроби мусульманських султанів змусити жінку зробити іслам державною релігією.

Правління Тамари було мудрим і послідовним. За це цариця здобула всенародну любов. В останні роки життя вона молилася і служила Богу в печерному монастирі. Після смерті її зарахували до лику святих.

Томочки святкують іменини:

 • 4 лютого;
 • 22 квітня;
 • 14 травня.

На святу Тамару, 14 травня, стежать за тим, яким буде схід сонця. Небо ясне — до погожого літа. Хмари віщують сувору зиму.

Характеристика і значення імені Тамара

Позитивні риси:

 • щирість;
 • об’єктивність;
 • цілеспрямованість;
 • ввічливість.

Тома — особистість світла і відкрита. Така дівчина розумна і приваблива, вона може відмінно реалізувати себе в мистецтві. Ніколи не залишить в біді близьких і рідних, завжди знайде слова розради і надасть посильну допомогу.

Негативні якості:

 • до крайності прискіплива;
 • грубувата;
 • конфліктна.

Тамарочка в дитинстві

Вже з дитинства Томочку складно утримати на місці. Вона допитлива і рухлива. Якщо батьки спробують утримати дитину тривалої грою або довгою казкою, то це, швидше за все, не увінчається успіхом. А ось продемонструвати свої таланти вона погодиться з радістю, адже їй дуже лестить увагу оточуючих.

Часом буває, що дівчинка може відчувати почуття заздрості до своїх ровесників, які в чомусь досягли успіху більше, ніж вона, будь то зовнішність або чергова обновка. Але Томі варто пояснити, що подальше життя у неї може скластися куди цікавіше і краще. Це всебічно розвинена дитина, у такого малятка великий потенціал.

Тома–підліток

У підлітковому віці Тома намагається розвиватися у всіх напрямках. Вона відкрита, добра і жаліслива. Така дівчина неодмінно прийде на допомогу у важку хвилину. Будучи дуже старанною, Тамара здатна зробити все на вищому рівні. Юна володарка цього імені дуже довірлива, їй часто доводиться розчаровуватися в людях, і вона болісно це переносить.

Вплив імені на долю і характер дорослої Тамари

На думку П’єра Руже, Тамара-імпульсивна і запальна особистість. Вона дуже вразлива, кожна життєва невдача може ввести її в глибоку депресію, і дівчина через це надовго замикається в собі. По-дитячому чарівна, носійка цього імені викликає у оточуючих бажання піклуватися і захищати Тому. Схильна спонтанно приймати рішення, спираючись на свою інтуїцію. Розумна і цікава, але занадто сильно вірить в “знаки долі”, через що часто помиляється.

Менделєєв вважає, що Тома створює враження сильної і незалежної жінки. Її розум і здатність правильно розставляти пріоритети допомагають їй забезпечувати себе і свою сім’ю. Це явно виражений лідер, такій дівчині незнайомі поняття ліні і м’якотілості, і неважливо, відноситься це до особистого життя або роботи. З вини її напористого характеру Тамара часто провокує конфлікти. Володарка цього імені переконана в тому, що інші люди такі ж сильні та впевнені у собі, як і вона сама, але це, на жаль, не так.

Дмитро і Надія Зима вважають, що жінка з ім’ям Тамара дуже сувора і скритна. З-за того, що вона часто замикається в собі, її стримувані емоції стають ще більш яскравими. Добре, якщо ці почуття позитивні, але якщо вони негативні, то їх сила приносить тільки шкоду. Тома — сильна особистість, вона звикла сподіватися лише на свої можливості і сили. Складно уявити собі таку даму в ролі домогосподарки, яка з головою занурена в свої обов’язки. Швидше за все, вона стане здобиччю нарівні зі своїм чоловіком.

Борис Хигир впевнений, що Тамара вольова, самостійна і впевнена в собі. Вона не звикла чекати допомоги від оточуючих, всі свої проблеми і справи вирішує самостійно. Така жінка-велика власниця, тому якщо Тома викриє в зраді свого партнера, вибачення йому не бачити. В силу свого далеко не жіночного вдачі вона може бути грубою і запальною, але давши вихід негативним емоціям, швидко заспокоюється. Це любителька активного відпочинку і пригод, із задоволенням знайомиться з новими цікавими людьми.

Тамара в бізнесі і в кар’єрі

На трудовому фронті Тамара може реалізувати себе в якості медичного працівника, вихователя або викладача. Вона відповідально і серйозно виконує всі поставлені завдання і намагається робити це творчо. Вибираючи професію, така дівчина зазвичай вважає за краще такі види діяльності, які традиційно вважаються чоловічими. Тома здатна стати успішним підприємцем, науковим співробітником або водієм.

Володарка цього імені впорається з керівною посадою в банку або великої компанії. Вона володіє лідерськими якостями і з легкістю уживається в колективі, особливо якщо більша частина його — чоловіки. Тамара самостійна, така дівчина не буде сподіватися на чиюсь допомогу. Її можна назвати кар’єристкою. Тома віддається роботі цілком і повністю, тому цілком може побудувати процвітаючий бізнес.

Здоров’я

Через любов до солодкого Тамара часто страждає шкірними захворюваннями. Любов до братів наших менших також може посприяти розвитку дерматологічних інфекцій, найчастіше це різні подразнення і лишаї. Догляд потрібно не тільки шкірі. Можливі проблеми з функціонуванням внутрішніх органів, особливо печінки.

Не варто залишати без уваги також зір дівчини. Важливо регулярно обстежуватися у окуліста. У Томи можуть бути проблеми і з нервовою системою. Для підтримки здоров’я їй необхідно дотримуватися суворої дієти і правильно складений режим дня. Власниці цього імені варто приділити увагу стану її репродуктивної системи. Якщо вчасно не зберегти “жіноче” здоров’я, це може привести до дуже важких хвороб і навіть безпліддя.

Народжена в липні Тамара зазвичай росте досить слабкою дитиною, у неї можуть бути проблеми з дихальною системою. Часто її будуть турбувати захворювання бронхів і легенів. Незважаючи на те, що «зимові» дітки зазвичай міцні, «груднева» Тома розташована до серйозних хвороб серця. Згодом можуть знадобитися хірургічні втручання, але після тривалого лікування такі проблеми зникнуть. У дівчини, що з’явилася на світ в січні, можливі труднощі з вагітністю та пологами. Часто такі панянки страждають післяпологовими розладами, погіршується стан їх вен і кровоносної системи.

Любов і шлюб Томи

Тамара — впевнена в собі і непохитна жінка. Вона сміливо рухається вперед по життю, розраховуючи тільки на свої сили і можливості. Така дівчина серйозно ставиться до вибору супутника життя. Коханій людині може пробачити багато чого, вона закриває очі на багато недоліків обранця, але якщо він не приділяє улюбленій достатньо уваги, не дбає і не виявляє турботи про неї, то просити прощення йому доведеться дуже довго.

У заміжжі Тома-чудова господиня і берегиня вогнища. Вона прекрасно готує, домашні справи в її руках сперечаються, сімейний бюджет дівчина веде з граничною економією. Перш ніж придбати що-небудь дороге, гарненько подумає. Але якщо щось потрібно придбати для дитини, володарка такого імені не скупиться.

Практично з перших хвилин заміжжя Тамара може проявити свій владний характер. Вона впевнена і цілеспрямована, тому буде домагатися лідерства в сім’ї. Дуже часто це призводить до розлучення. Носій цього імені — владна жінка. Особливих приводів для ревнощів вона довго шукати не буде. Скандал з цієї причини може вибухнути де і коли завгодно.

Таблиця: сумісність з чоловічими іменами

Ім’я Сумісність в любові Сумісність в шлюбі Особливості відносин
Олександр 90% 60% Міцний союз. Безжурний Саша відволікає Тамару від турбот, а дівчина привносить в життя обранця стабільність.
Дмитро 100% 80% У цій парі — справжній вир почуттів. Відносини володарів таких імен наповнені пристрастю, романтикою і періодичними бурхливими скандалами.
Сергій 80% 70% Часті конфлікти. Сергій мінливий в рішеннях і цілях, Тамара ж стомлює чоловіка надмірною прямотою. Для міцного союзу їм важливо навчитися чути один одного.
Андрій 90% 60% Різні, але взаємодоповнюючі характери. Чоловік допомагає Томі дивитися на світ позитивно і завжди підтримує його, а дівчина піклується про коханого.
Олексій 80% 70% Взаєморозуміння Олексію і Тамарі досягти складно. Для дівчини її обранець занадто суперечливий, а чоловіка дратує зайва вимогливість коханої.
Євген 70% 100% Дуже міцний союз. Вони відмінно розуміють один одного і наполегливо прагнуть до загальних цілей. У Євгена і Томи безліч спільних захоплень.
Максим 80% 70% Складні відносини, з частими скандалами. Тамара хоче від улюбленого визначеності, а йому здається, що вона на нього занадто тисне.
Володимир 70% 70% Відмінності в характерах таких людей, з одного боку, притягують їх, а з іншого-провокують конфлікти. Щоб зберегти стосунки, Тамарі потрібно стати менш вимогливою, а Володимиру — більш організованим.
Ілля 50% 100% У таких відносинах дуже мало романтики, зате досить багато практичності і розсудливості. Міцний союз.
Артем 80% 60% Обидва партнери вольові, з сильними характерами. Якщо вони хочуть бути разом, їм доведеться навчитися йти на поступки.
Антон 60% 40% Разом їм складно. Тамара не прощає Антону його легковажність, а йому не хочеться розлучатися зі звичками холостяка.
Роман 70% 80% Загальні погляди на життя і цінності. Обидва прагнуть побудувати міцну сім’ю. Швидше за все, в цій парі Тома буде добувальницею а Роман стане відповідальним за побут.
Віталій 60% 100% Пара людей з дуже схожими характерами. Обидва наполегливі, прагнуть побудувати міцну сім’ю. Відносини скріплені глибокою повагою і взаєморозумінням.
Олег 60% 40% Такий союз рідко буває міцним. Тамара прагне до стабільності і надійності, а Олегу таким поняття чужі. Найчастіше відносини припиняються з ініціативи дівчини.
Владислав 60% 40% У партнерів абсолютно різні інтереси і погляди на життя. Владу хочеться свободи і безтурботного життя, а Тома чекає від обранця цілеспрямованості і сталості. Зазвичай такий союз виявляється недовговічним.
Руслан 60% 100% Відносини міцні і довгі, без «іспанських пристрастей». Володарі цих імен впевнено йдуть до загальних цілей, долаючи всі перепони на шляху.
Віктор 70% 100% Міцний союз. Віктор і Тамара практичні, надійні і цілеспрямовані. Їх гармонійні романтичні стосунки часто переростають у благополучний шлюб.

Значення кожної літери в імені Тамара

Т — наділені нестандартним мисленням, мрійники і фантазери. Борці за справедливість і правду. Володіють творчими здібностями, прагнуть до яскравого і насиченого життя. Імпульсивні, швидко закохуються. Часто хворіють.

Дівчина, чиє ім’я починається з букви «Т», звикла до високого темпу життя. Неробство, необхідність довго сидіти на одному місці для них схоже на найстрашніше покарання. Прямолінійні і відкриті.

А — цілеспрямованість і спрага до пізнання нового, постійного саморозвитку. Лідер на роботі і в особистих стосунках. В імені Тамара-цілих три літери “а”. Це означає, що вплив цього символу на характер дівчини посилено триразово.

М — харизматичність і відкритість. Співчуття і бажання допомагати оточуючим. Уміння приймати людей такими, якими вони є.

Р — проникливість, сильна інтуїція. Люблять всілякі види рукоділля. Проявляють величезне терпіння, поки їх не образять.

Власниці імені з шести букв-яскраві і вражаючі особи. Вони із задоволенням стежать за своєю зовнішністю. Мають відмінне почуття стилю, стежать за модними тенденціями. Постійно прагнуть підкреслити свою унікальність.

Таблиця: відповідності імені Тамара

Характеристика Значення Вплив
Камінь Гранат Китайці вважають цей камінь символом радості і веселощів, а також вірять в те, що він оберігає свого власника від порчі і заздрісних людей. У єгиптян гранат уособлював врожайність і родючість. У стародавній Індії його вважали мінералом вірності, любові і міцної дружби. Наповнює людину радістю, енергійністю і теплом.
Колір Червоний Колір енергійних і активних людей. Вони не потребують порад оточуючих, жити за чужими правилами відмовляються, так як не визнають їх. Через завищену самооцінку їм складно сходитися з колегами. Зате їх самостійність допомагає досягати своїх цілей без сторонньої допомоги.
Число 1 Особи, які весь час зайняті своїм саморозвитком. Вони із задоволенням дізнаються щось нове. З радістю приймають на себе роль лідера або першовідкривача. Час від часу можуть бути надмірно егоїстичними.
Планета Сонце Яскраві, імпульсивні, впевнені в собі і незалежні. Ці люди — явні лідери. Цілеспрямовані і обов’язкові, їх мислення неординарне і творче. Це допомагає їм досягати великих успіхів у кар’єрі та власному бізнесі.
Стихія Вогонь Прямолінійність і запальність — ключові риси характеру таких людей. Вони завжди і в усьому прагнуть бути першими. Трапляється, що їх вчинки імпульсивні і необдумані, і це не завжди їм на руку. Спроби керувати скрізь і всіма можуть привести до виникнення серйозних розбіжностей з оточуючими. Незважаючи на складний характер «вогняних» особистостей, оточуючі їх люблять за привабливість, відкритість і харизму.
Тварина Оса З одного боку, це символ витонченості і легкості, з іншого — деякої агресивної нав’язливості. У багатьох культурах оса виступала вмістилищем якоїсь людської душі. Ця комаха також виступає уособленням хитрості, спритності і підступності.
Знак зодіаку Лев Люди, які прагнуть до публічності. Перебуваючи в центрі уваги, вони відчувають почуття ейфорії і безумовного щастя. Обожнюють розкіш і красиве життя, мріють про промені слави і загальної любові.
Дерево Фінікова пальма У багатьох народів це дерево символізує життя, здоров’я і достаток. Пальмова гілка виступає уособленням перемоги і лідерства, сили духу і впевненості в собі.
Рослина Розмарин Уособлення багатого, благополучного життя. Символізує мудрість і відданість. У магічних ритуалах розмарин застосовують для залучення другої половини і зміцнення шлюбу. Рослина дарували молодятам на знак їх вічної любові і вірності.
Сприятливий день Неділя
Пори року Зима

Важливі роки життя

Значущі, доленосні події трапляються в такі важливі роки життя Тамари:

 • 25;
 • 30;
 • 45;
 • 50.

Пісні з цим ім’ям: “Тома” кабаре-дуету “Академія”, “Ах, Тамара” Євгенія Осіна, ” Пісенька про тому» групи «Недоторканні».

Коли народилася Тамара

Весняна Тамара незалежна, волелюбна і яскрава. Вона любить займатися спортом. Віддає перевагу активному відпочинку, прагне до життя, насиченого незабутніми емоціями, обожнює пригоди.

Тома, яка народилася влітку, в суспільстві може вести себе спокійно і врівноважено, а поруч з близькими людьми часто проявляє агресивність, примхливість і зайву емоційність. Її дуже просто вивести з себе, на критичні зауваження реагує різко. Втім, таку дівчину цінують за її прямоту і щирість.

Восени народжуються Тамари багатогранні і різнобічно розвинені. Вони вразливі, надмірно вимогливі до оточуючих. Зазвичай володіють завищеною самооцінкою. При цьому відмінно працюють в команді, доброзичливі і товариські. Обожнюють перебувати в центрі уваги, дуже люблять вечірки.

Тамара, день народження якої припадає на зиму, найм’якша, ніжна і уважна до інших зі своїх тесок. Вміє пристосовуватися до будь-яких умов. Скромна і вразлива, при цьому намагається справити враження сильної і впевненою в собі жінки.

Таблиця: гороскоп імені Тамара

Знак зодіаку Характеристика
Овен Незважаючи на те що це «вогненний знак, така дівчина сентиментальна і вразлива. Вона відрізняється не тільки вразливим характером, але і своїм неординарним мисленням. Творча особистість. Постійно потребує підтримки і розуміння близьких, якщо цього не отримує, при будь-якій непередбаченій ситуації може надовго піти у себе.
Телець Жінка світла і добра, прагне оточити близьких теплом і турботою. Це душа компанії, її цінують за відкритість і готовність допомогти. Вона з радістю присвячує своє життя веселощам і невимушеному спілкуванню з цікавими людьми. Будувати тривалі серйозні стосунки їй складно.
Близнюки Друзі та рідні цієї жінки ніколи не опиняться в біді без її підтримки. Де б вона не була, чим би не була зайнята, Тома-Близнюки прийде на допомогу без зволікань. Її душа добра і чиста, наповнена любов’ю і співчуттям. Втім, доброту такої дівчини часто використовують в корисливих цілях.
Рак Без підтримки і теплих слів близьких цій дівчині вкрай складно. Основні риси її характеру — невпевненість в собі і надмірна скромність. Тамарі-Раку складно довести собі і світу власну цінність і незамінність.
Лев Невміння такої дівчини стримувати свої емоції і контролювати гнів призводить до того, що у неї дуже мало однодумців і, тим більше — друзів. Її надмірне самолюбство постійно вимагає підживлення у вигляді загальної уваги.
Діва Ця жінка оточена щирою і відданою дружбою і повагою колег. Вона розумна і приваблива, добре знає, кого і як потрібно вибирати в коло свого спілкування. З легкістю знаходить спільну мову з усіма завдяки тому, що постійно вдосконалює свої знання, але при цьому не дозволить себе обманювати і користуватися собою в корисливих цілях.
Терези Хороші манери і правильне виховання відмінно приховують від сторонніх очей ніжну і вразливу душу цієї жінки. Вона з легкістю заводить нові знайомства і швидко розташовує до себе людей, але справжню натуру Тамари-Ваг знають тільки рідні і близькі їй люди.
Скорпіон Вимоги до оточуючих у Тамари-Скорпіона надзвичайно високі. Вона не вміє довіряти іншим людям. З-за цього такий дівчині складно знайти справжніх, вірних друзів. Оточуючим непросто спілкуватися з нею через складний характер цієї дами.
Стрілець Людинолюбство — основна риса характеру цієї жінки. Вона живе з вірою в те, недоброзичливців серед оточуючих просто немає. Через таку наївність Тамарі-Стрільцю доводиться часто розчаровуватися навіть у близьких людях.
Козеріг Головна мета цієї жінки полягає в досягненні вершини кар’єрних сходів. Для неї робота — сенс життя. Проте за маскою затятої кар’єристки ховається трепетна і вразлива особистість, для якої дуже складно переживати складності у відносинах і будь-яку критику на свою адресу.
Водолій Ерудована і начитана особистість. Вона з радістю стане родзинкою будь-якого заходу і неодмінно справить фурор. Але при цьому Тома-Водолій не надто прагне до публічності. Дівчина із задоволенням проведе свій час в компанії коханої людини або з чашкою чаю за прочитанням улюбленої книги.
Риби Скромна і чарівна натура, якій життєво важливі турбота і увага оточуючих. Її невпевненість в собі істотно ускладнює шлях до бажаного. Але якщо поруч з Томою-Рибами буде справжній чоловік, який огорне її теплом і любов’ю, вона зможе подолати будь-які перешкоди і переступити через власні страхи.

Тамара — сильна, незалежна і впевнена в собі жінка. Її стосунки з оточуючими можуть ускладнюватися через надмірну запальність, прямолінійність і агресивність такої дівчини. Зате в роботі, побудові власної справи зазвичай у неї немає ніяких проблем. Цілеспрямованість і наполегливість власниці цього імені допомагають їй досягати запаморочливих висот. З цієї статті ви дізнались значення імені Тамара.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *