Цікаві факти про Бангкок

Цікаві факти про Бангкок

Цікаві факти про Бангкок – це чудова можливість дізнатися більше про азіатських столицях. Він відноситься до числа найбільш привабливих для туристів міст на землі. Тут зосереджено чимало архітектурних пам’яток, поряд з сучасними пляжами і розважальними закладами.

Отже, перед вами найцікавіші факти про Бангкок.

17 цікавих фактів про Бангкок

 1. Бангкок був заснований в 1782 р.
 2. Сьогодні відомо про декілька версій походження назви Бангкока. Згідно з однією з них воно означає місцевість, де ростуть оливки або дикі сливи.
 3. Бангкок вважається столицею і найбільшим містом Таїланду. На даний момент тут проживає близько 5,6 млн осіб.
 4. Тут можна відпочивати протягом круглого року, оскільки середньорічна температура коливається в межах +27-30 ⁰С.
 5. Щорічно Бангкок відвідують приблизно 20 млн. туристів!
 6. Місто поділяється на 50 районів.
 7. Однією з найбільш відомих пам’яток Бангкока є Великий королівський замок, в якому колись жили представники королівської сім’ї. Палац обнесений стіною, що досягає в довжину 1900 м.
 8. Цікавий факт, що місцевий аеропорт Суварнабхумі входить в ТОП-20 найбільш завантажених аеропортів у світі. Кожен рік тут обслуговується понад 50 млн пасажирів.
 9. У столиці відкрито Музей Банку Таїланду, де відвідувачі можуть побачити стародавні банкноти і монети. Варто відзначити, що всі експозиції займають 7 залів.
 10. Чи знаєте ви, що під вагою громіздких багатоповерхових споруд, грунт під Бангкоком просідає приблизно на 2-5 см в рік? Якщо так триватиме і далі, то через 20-30 років місто опиниться під водою.
 11. У Бангкоку функціонує приблизно 400 автобусних маршрутів.
 12. Столицю Таїланду часто називають «Східною Венецією», у зв’язку з великою кількістю водних каналів (див. цікаві факти про Венецію). По каналах ходять дерев’яні моторні судна та річкові пасажирські трамваї, на яких люблять кататися туристи.
 13. Підземний метрополітен в Бангкоку був відкритий в 2004 р.
 14. Таксі в Бангкоку є одним з найдешевших на планеті. Середня потяга обійдеться вам приблизно в $3-4.
 15. В основному міська скарбниця поповнюється за рахунок виробництва та експорту рису, морепродуктів, автомобілебудування, нафтопереробки, суднобудування і туризму.
 16. Хмарочос МахаНакхон, висотою 314 м, є найвищою будівлею в Бангкоку.
 17. У 2010 р. в столиці таїланду вступила в дію нова швидкісна надземна залізнична лінія.

Це були найцікавіші факти про Бангкок. Якщо вам сподобалася ця стаття – поділіться нею з друзями. Якщо ви взагалі любите цікаві факти про міста і країни – підписуйтесь на сайт.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *