цікаві факти про Чарльза Буковскі

Цікаві факти про Буковскі

Цікаві факти про Буковскі – це прекрасна можливість дізнатися більше про творчість і досягнення американського письменника. Він належить до представників так званої «брудної реалізму». Хоча він помер ще в минулому столітті, його раніше не опубліковані твори продовжують друкуватися і сьогодні.

Отже, перед вами найцікавіші факти з життя Буковскі.

17 цікавих фактів про Чарльза Буковскі

 1. Чарльз Буковські (1920-1994) – поет, прозаїк, журналіст та письменник.
 2. Справжнє ім’я прозаїка – Генріх Карл Буковскі.
 3. За роки свого життя Буковскі написав понад 200 оповідань, 6 романів та понад 30 поетичних збірок.
 4. Письменник мав німецьке походження.
 5. Цікавий факт, що всі романи Буковскі засновані на його біографії, де їх головний персонаж – Генрі Чінаскі, є прообразом автора.
 6. З юності і до кінця своїх днів поет був упереджений до спиртних напоїв.
 7. З ранніх років Буковскі часто сварився з батьками, а особливо з батьком. Все це зіграло важливу роль у становленні його особистості.
 8. Щотижня все сімейство Буковскі проводило генеральне прибирання. Чарльза змушували ідеально підстригати газон, щоб жодна травинка не стирчала вище встановленої висоти. Після цього Буковскі-старший навмисно вишукував неподрезанный стебло, щоб побити хлопчика ременем. Подібні сцени повторювалися щотижня протягом довгого часу.
 9. Буковські був великим поціновувачем російської літератури. Особливо він був прихильником творчості Льва Толстого (див. цікаві факти про Толстого).
 10. Чи знаєте ви, що найдорожчою річчю, купленої Буковскі була друкарська машинка, з якою він ніколи не розлучався?
 11. У підлітковому віці майбутній поет страждав від вугрової висипки, яка повністю спотворила його обличчя.
 12. Улюбленим композитором Буковскі був Петро Чайковський.
 13. Буковскі був дуже запальним і навіть агресивним людиною, проте мав велику любов до тварин. Він відкрито ненавидів всіх тих, хто знущався над ними або заподіював їм хоч якусь шкоду.
 14. У власних творах Чарльз Буковскі не раз згадував про те, що за своє життя встиг взяти участь у величезній кількості бійок. Цікаво, що буйних характер простежувався і в Сергія Єсеніна (див. цікаві факти про Єсеніна).
 15. Оскільки переважна частина робіт Буковскі рясніє ненормативною лексикою, його книги друкуються з позначкою «18+».
 16. Сучасники Буковського відгукувалися про нього, як про грубе, неохайному і фізично сильному людині, що знаходяться зазвичай в стані алкогольного сп’яніння.
 17. Поет ніколи не відрізнявся амбітністю. Перебиваючись випадковими заробітками і чорновою роботою, весь вільний час він приділяв письменницької діяльності, а всі кошти витрачав на їжу та спиртні напої.

Це були найцікавіші факти про Буковскі. Якщо вам сподобалася ця стаття – поділіться нею в соцмережах. Якщо ви взагалі любите цікаві факти про великих людей – підписуйтесь на сайт.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *