цікаві факти про північну америку

Цікаві факти про Північну Америку

Цікаві факти про Північну Америку, представлені в цій статті, будуть стосуватися її жителів, пам’яток і географічних особливостей.

Північна Америка являє собою величезний континент, зайнятий в основному двома державами – США і Канадою. Крім цього, материк відрізняється унікальним різноманітністю флори і фауни.

Далі ми розглянемо найцікавіші факти про Північну Америку.

12 цікавих фактів про Північну Америку

 1. У Північній Америці проживає понад 500 млн. осіб. До речі, в Індії та Китаї живе майже в 3 рази більше людей, ніж тут.
 2. Найбільшу територію континенту займає Канада, якій належить 2-е місце (після Росії) в світі за площею.
 3. Цікаво, що в Північній Америці розташовується 23 незалежних держави.
 4. Чи Знали ви про те, що острів Гренландія відноситься до даного континенту лише географічно? А от в політичному плані він належить Данії – країні з Європи.
 5. Північна Америка була названа на честь мореплавця Амеріго Веспуччі. Однак згідно з офіційною версією першим європейцем, нога якого ступила на цей материк, був іспанський мандрівник і дослідник Христофор Колумб.
 6. На думку фахівців, в давнину Азія і Північна Америка були з’єднані перешийком, який пізніше виявився під водою. Сьогодні на цьому місці знаходиться Берингова протока.
 7. Найбільшу небезпеку для Північної Америки представляють потужні торнадо, що руйнують все на своєму шляху.
 8. Цікавий факт, що найвища температура, зареєстрована тут, досягла 57⁰С. Рекорд був зафіксований в Долині Смерті (Каліфорнія).
 9. Найбільшим містом Північної Америки є Мехіко – столицю Мексики. У ньому проживає понад 9 млн. осіб. Цікаво, що в межах агломерації цього міста кількість населення перевищує 22 млн.
 10. Саме на цьому континенті знаходиться найбільш великий і глибокий каньйон в світі – Великий каньйон.
 11. Міссісіпі є найдовшою річковою системою не тільки на Північноамериканському континенті, але і на всій планеті.
 12. Північна Америка є материком, де не існує жодної держави, без виходу до моря.

Це були найцікавіші факти про Північну Америку. Якщо вам сподобалася ця стаття, чи ви взагалі любите цікаві факти про міста і країни – поділіться нею з друзями.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *