Вчені провели дослідження й зробили висновок про вплив волоських горіхів на жіночий організм і здоров’я.

Жінки, які щодня вживають в їжу волоські горіхи, самі того не відаючи знижують ризик виникнення порушень пов’язаних з фізичними можливостями, а також різних когнітивних розладів. До такого висновку прийшли вчені з американського Центру розташованого в Бостоні і спеціалізується на здоров’я жінок.

Так вчені спостерігали протягом деякого часу за жінками, вік яких був від 50 до 60 років. У ході спостережень було встановлено, що ті жінки, які хоча б два рази в тиждень з’їдали порцію горіхів, значно легше переносили процес старіння, ніж ті хто не вживав волоські горіхи. У представниць групи вживають горіхи значно підвищувалися шанси на «здорове старіння».

Визначення «здорове старіння» має на увазі в собі довголіття жінок. При цьому таке довголіття не супроводжується різними порушеннями психічного або фізичного характеру. Також це визначення включає в себе відсутність або мінімізацію прояву хронічних захворювань і когнітивних проблем, що супроводжують жінок старше 65 років.

Яким хворобам запобігають волоські горіхи?

Дослідження американських вчених тривали протягом 4 років. За цей час спостереження пройшли понад 30 тисяч жінок. У ході дослідження було встановлено, що волоські горіхи значно знижують ризик серйозних захворювань, таких як:

  • хвороби серцево-судинної системи;
  • цукровий діабет 2-го типу.

Ці захворювання найчастіше спостерігаються у жінок, вік яких за 45 років і старше.

Цікаво! Вживання в їжу волоських горіхів, не є панацеєю від усіх недуг. Однак якщо взяти в звичку з’їдати кілька горіхів в тиждень, можна значно поліпшити якість життя, і попередити розвиток небезпечних хвороб.

Процес дослідження американських учених.

До досліджень вчені залучили жінок медиків. У ході спостереження основний ухил був на виявлення впливу волоських горіхів, на стан здоров’я спостережуваних. У дослідженні враховувався раціон жінок, їх стан здоров’я, а саме наявність хронічних захворювань, таких як:

Також вчені брали до уваги стан психічного здоров’я жінок, стан пам’яті і фізичних навантажень. До фізичних навантажень були зараховані пересування пішки на коротких площах, ходьба по сходах, проведення прибирання та інших заходів, пов’язаних з фізичними навантаженнями.

Із загального числа жінок, за якими велося спостереження, і вживали в їжу волоські горіхи, було виявлено понад 16% абсолютно здорових. У ході спостереження за ними було встановлено, що у них відсутні хронічні захворювання. Також ця група жінок не скаржилася на погіршення пам’яті та психологічні розлади. При цьому у них не спостерігалося погіршення загального фізичного стану.

Після проведених випробувань вчені зробили висновки, що необхідно провести аналогічні дослідження з чоловіками. Можливо, ці спостереження дадуть позитивні результати, і будуть рекомендовані як проста можливість покращити стан свого здоров’я і не допустити розвиток хронічних вікових захворювань.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *