Як поліпшити зір в домашніх умовах?

За часів активного життя, організм людини піддається серйозному навантаженню. Це стосується як внутрішніх органів, так і психологічного стану. Наші очі схильні до не меншого негативного впливу. Це можуть бути загазованість міських вулиць, телевізори, комп’ютери та інші гаджети від яких молодь, просто відірвати не можна, а в результаті страждає ще не зміцнілий і не сформований зір. Як покращити зір в домашніх умовах?

Це зробити легко і просто, достатньо лише знати декілька простих вправ для очей, які і стануть відмінною профілактикою для зору. Особливо ці вправи необхідно робити людям, які багато часу проводять перед моніторами комп’ютерів або підліткам. Якщо проробляти ці прості вправи регулярно, то поліпшення зору не змусить себе довго чекати.

Гімнастику для очей необхідно виконувати в приміщенні з неяскравим освітленням. Під час гімнастики слід повністю розслабитися і заспокоїтися, так, немов ви збираєтеся медитувати. Нехай ніщо вас не відволікає в ці кілька хвилин.

покращення зору в домашніх умовах

Гімнастика починається з простих поворотів очей вправо, вліво. При цьому голова не повертається. 8-10 разів, потім необхідно подивитися вгору вниз, стільки ж раз, і, не рухаючи головою.Після цього перейдіть до кругових рухів очей. Спочатку за годинниковою стрілкою, а потім проти годинникової стрілки. Відмінною зарядкою для очей стане, так зване накреслення очима уявної цифри вісім. Таку вправа для м’язів можна робити і по діагоналі.

Погляд в максимально віддалену точку, а потім на кінчик власного носа, послужить прекрасною профілактикою короткозорості. Також непогано буде, якщо ви переглянете свій режим харчування. Якщо це літній період, то вживайте більше фруктів і овочів, якщо ж це зима, то в раціон варто додати ще і вітаміни. Особливо для зору необхідні вітаміни групи А, В і С. В нашій країні їх у величезній кількості містять такі ягоди як чорниця і брусниця.

Перед початком простої гімнастики для очей, посидьте з закритими очима. Нехай вони розслабляться, відпочинуть і приступайте до вправ. Якщо є серйозні проблеми із зором, то краще якомога швидше звернутися за консультацією до фахівця. Дуже важливо робити подібну зарядку кілька разів на день.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *