Комплекс вітамінів

Які краще купити вітаміни для жінок після 60: відгуки лікарів

У певному віці, після закінчення репродуктивного віку, жіночий організм починає відчувати дефіцит поживних речовин і вітамінів. Тому необхідний професійний моніторинг їх рівня. Вітаміни для жінок після 60 – необхідний захід для підтримання життєвого тонусу і профілактики вікових змін. Але, щоб вибрати, які краще купити, необхідно провести відповідні аналізи, з’ясувати, недолік яких корисних компонентів відчуває тіло. Корисно послухати відгуки лікарів про ефективність дії фармацевтичної продукції і відповідно комплексу вітамінів поставленої задачі. Самопризначення вітамінів може призвести до їх надлишку, а це так само несприятливо для організму, як і дефіцит.

Чому потрібні такі заходи

Вітаміни для жінок після 60 – нагальна необхідність, яка з’являється через порушення ступеня їх засвоюваності.

Комплекс вітамінів

Навіть мінімально необхідну кількість, що надходить з їжею, в певному віці організм вже не переробляє з колишньою ефективністю.

Існують життєво важливі компоненти, яких з їжею надходить незначна кількість, і заповнити їх дефіцит в літньому віці таким чином просто неможливо.

Звідси і проблеми, які починають виникати:

 • зниження концентрації уваги та здатності до запам’ятовування;
 • хвороби хребта, суглобів, кісткових сегментів;
 • погіршення слуху та зору;
 • дисфункції найважливіших систем організму – ендокринної, нервової,
 • серцево–судинної і травної.

Вітаміни для жінок після 60 – не розкіш і не надмірність, і навіть не зловживання хімією, як іноді вважають пацієнтки певного віку, а сувора необхідність підтримання організму в здоровому стані.

З віком потреба в них зростає, а здатність засвоювати в природному вигляді – знижується. Відгуки лікарів, пацієнтки яких брали вітамінні комплекси, свідчать про значне поліпшення стану після того, як така міра була рекомендована.

Які потрібні вітаміни в літньому віці

Щоб вирішити, прийом яких життєво важливих речовин необхідний, і які краще купити вітамінні комплекси, щоб вони виконували необхідні функції у максимально можливому обсязі, потрібно порадитися з лікарем.

А (ретиноле)

Після 60 жіночому організму необхідний прийом різних корисних компонентів, але нагальну потребу організму в цьому віці відчуває у вітамінах:

 • А (ретиноле) – для регенерації шкіри і поліпшення зору;
 • Е (токоферол) – перешкодити тромбоутворення та забезпечити діяльність мускулатури;
 • З – нормалізувати метаболізм, стимулювати імунітет і захистити легені;
 • В12 (цианкобаламине) – попередити розвиток виразки шлунка і 12–палої кишки, попередити розвиток анемії і імунодефіцитів;
 • В9 (фолієвої кислоти) – оптимізувати роботу імунної системи і підвищити засвоєння харчових білків;
 • В6 – для регуляції нервової діяльності (дефіцит може призвести до нейродермитам, радикулитам і невритам);
 • В5 (пантотенової кислоті) – для запобігання розвитку судинних патологій;
 • В2 (рибофлавіні) – налагодити роботу нервової і травної системи, відновити рівень зору;
 • В1 – для налагодження природної діяльності ендокринних залоз, травних органів і провідності нервових імпульсів.

Які краще купити вітаміни, щоб вони не пробивали в бюджеті пенсіонера значну прогалину, але при цьому містили максимальну кількість необхідних компонентів – потрібно вирішувати разом з терапевтом.

Щодня рекомендуючи їх до прийому, він знає сильні і слабкі сторони деяких фармацевтичних вітамінних розробок.

Відгуки лікарів інших спеціальностей, якщо прийом лікарського засобу рекомендується, як частина комплексної терапії при певній патології.

Список поширених вітамінних комплексів

Список вітамінів складений за кількістю продажів у роздрібних аптеках. При виборі їх у верхівку кута ставляться відгуки лікарів.

Вітрум Центурі

Але для того, щоб прийняти правильне рішення, які краще купити, необхідно враховувати індивідуальні показники кожного пацієнта.

 1. Вітрум Центурі призначають, коли існує ризик розвитку серцево–судинних патологій, але їх можна приймати і при вікових змінах розумової діяльності, проблеми з пам’яттю і активністю.
 2. Комплівіт рекомендують приймати при проведенні різних видів терапії, коли є конкретні свідчення або хворобливий процес носить тривалий характер. Прекрасний засіб при суглобових патологіях.
 3. Мульти–табс для літніх містить вітаміни Е, С і Д, кальцій і селен, але в ньому немає вітамінів групи В. Цей комплекс раціонально використовувати для загальної оптимізації самопочуття, зниження стомлюваності, профілактики дефіциту кальцію і зміцнення кісток.
 4. Алфавіт 50+ — набір необхідних у повсякденному житті вітамінів і мінералів, в який входять 3 таблетки для щоденного прийому – Залізо, Антиоксиданти і Кальцій 03+, і його, за відгуками лікарів, найбільш ефективно приймати в профілактичних цілях, коли існують певні показники.
 5. Супрадин – препарат, що містить комплекс корисних речовин, необхідних не тільки для підтримки здоров’я, але і для отримання життєвої енергії. Його виробляють в багатьох європейських країнах. Вітамінний комплекс, у якого найбільша кількість позитивних відгуків. Рекомендований жінкам після 55 років.
 6. Геримакс – біологічно активні добавки з женьшенем. Мають масу позитивних відгуків. Багато лікарів вважають, що засіб здатне задовольнити добову потребу в корисних речовинах, і одночасно стимулювати життєвий тонус організму
 7. Дуовіт, що випускається для жінок – комплекс для бадьорості і краси, підібраний з урахуванням особливостей жіночого організму.
 8. Центрум – не дешеве австрійське засіб, що містить різноманітні корисні речовини. Є окремо розроблені препарати для вікових груп. Відгуки позитивні, часто призначається лікарями.

Асортимент вітамінних комплексів на прилавках аптек не тільки різноманітний, але і забезпечений барвистими етикетками, плакатами з рекламою.

Але перш ніж починати прийом лікарської добавки або вітамінного комплексу, необхідно проконсультуватися з лікарем.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *