Жіноче ім’я Гера: походження і значення

Ім’я Гера відомо ще з античних часів. Воно сильне і звучне, дівчинка, названа ім’ям Гера, буде володіти твердим характером, рішучістю і самостійністю.

Походження

Жіноче ім’я Гера має давньогрецьке походження і перекладається як «охоронниця», «пані». В античних міфах це ім’я носила богиня шлюбу і подружньої любові, також вона була дружиною верховного бога Зевса і дочкою Реї і Сатурна. Існує також версія, в якій імені приписується значення «земля». В римській міфології Гері відповідає богиня Юнона.

Згідно з міфами, Гера відрізнялася владністю, жорстокістю і ревнивою вдачею

Гера (Hera) — старша дочка Сатурна і Реї, вихована в будинку Океану і Тефии, сестра і дружина Зевса, з яким вона, за самоськом сказанням, 300 років жила в таємному шлюбі, поки він не оголосив її відкрито своєю дружиною і царицею богів.

Форми імені

Транслітерація імені: Gera.

Ім’я Гера має кілька зменшувально-пестливих форм: Герма, Герочка, Гермуся, Муся, Геруся, Герич, Герчик, Герцик, Геруня.

Іноді ім’я Гера сам використовується в якості зменшувально-ласкавого для іншого жіночого імені — Гертруда.

Церковного ангела-зберігача у Гери немає, так як ім’я походить з Давньої Греції. Тому при хрещенні для дівчаток вибирається додаткове християнське ім’я, схоже за звучанням або значенням, або використовується ім’я, іменини якого святкувалися в день народження дитини.

В католицькій церкві вшановується свята Гертруда Нивельская

Найбільш вдалих поєднань по батькові з ім’ям Гера не виявлено. Популярними і часто зустрічаються: Андріївна Володимирівна і Дмитрівна.

В честь Гери названий астероїд Гера, який був відкритий 7 вересня 1868 року американським астрономом Дж. К. Уотсоном в Детройтської обсерваторії США.

Таблиця: ім’я Гера в різних мовах

Мова Написання Транслітерація
Китайська 格拉 Gélā
Японська ゲーラ Gēra
Ідиш געראַ G’r’a
Гінді गेरा Gērā
Українська Гера Gera
Грецька Γέρας Géras
Англійська Gera Gera

Характеристика та вплив імені Гера на людину

Головними рисами характеру Гери є самостійність, рішучість, твердість і вміння доводити справи до кінця.

Вплив на характер дитини

У дитячому віці Гера завжди опиняється в центрі скандалів, володіючи конфліктним і впертим характером, вона свариться не лише з іншими дітьми, але і з матір’ю, хоча дуже любить її. Дружить дівчинка з ім’ям Гера переважно з хлопчиками. Їй завжди і у всім хочеться бути першою, будь-які нападки на свою сторону або оспорювання своєї думки присікає. Навчається, як правило, добре, адже їй важливо бути кращою у всьому. Батькам не потрібно побоюватися такого характеру, адже з віком дівчинка стане більш м’якою, але не менш цілеспрямованою.

Дівчинка з ім’ям Гера вважає за краще дружити з хлопчиками

Доля дорослої людини

Доросла Гера має більш спокійним, але твердим характером. Вона подобається оточуючим і знаходить з ними спільну мову. Труднощі Геру не лякають, в кінцевому результаті у неї завжди все виходить. Незважаючи на свою твердість, вона володіє добрим серцем, що допомагає розташувати до себе навіть малознайомих людей. Гера розумна, знає, як розумно розпоряджатися грошима. Вона знає їм ціну, тому не витрачає їх на непотрібні речі. Хитрістю Гера не має зовсім, що, однак, не заважає їй у житті.

Жінки з ім’ям Гера — дуже гостинні. Вони з радістю зустрічають гостей, люблять дарувати друзям і близьким подарунки, часто виготовлені власними руками. Гера має чуйним і чесним характером. Вона завжди буде відстоювати справедливість, вміє постояти за себе і своїх близьких і ніколи не дасть їх скривдити.

Гера дуже гостинна і любить дарувати подарунки близьким і друзям

Таланти і кар’єра

Для Гери важливо фінансове благополуччя, тому жити в злиднях вона не стане. Уміння налагоджувати стосунки з людьми і наявність блискучого розуму допомагають їй зробити кар’єру в будь-якій сфері діяльності, особливо в такій, де потрібно багато спілкуватися з людьми. Так, їй краще вибрати професію юриста, лікаря, менеджера. Жінка, що володіє ім’ям Гера, знайде вихід з будь-якої складної ситуації, причому зробить це самостійно, не попросивши допомоги ні в кого.

Жінці з ім’ям Гера легко підніматися по кар’єрних сходах в професії, де необхідно постійне спілкування з людьми

Здоров’я

Іноді Гера може відчувати внутрішнє емоційне занепокоєння, яке призводить до депресії. У такій ситуації потрібно навчитися абстрагуватися від обставин, на які вона ніяк не може вплинути, тоді це не буде на неї тиснути і надавати пригнічуючу дію.

Емоційне занепокоєння і постійне самокопання може призвести Геру до депресії

Любов, шлюб і сім’я

Розум і краса жінки з ім’ям Гера приваблюють протилежну стать. Навколо неї завжди багато шанувальників, але чоловіка Гера вибирає ретельно. Головна якість, якою повинен володіти чоловік, — це вірність. Дуже ревнива Гера, і зраду ніколи не пробачить. А ось багатство і статус обранця в суспільстві не важливі для неї. Адже забезпечити сім’ю вона здатна і сама.

У відносинах Гера не терпить зневаги і брехні, віддає себе всю партнеру і чекає того ж від нього, крім цього обранець повинен оточувати її турботою і затишком. Гера хороша господиня, дружина і мама. Зі своїми дітьми вона проводить багато часу, виховує їх сама, проте досить вимоглива до них. Сім’я, в якій живе Гера, завжди велика і дружна, в ній поєднуються кілька поколінь. Так як Гера володіє міцним зв’язком зі своїми батьками, вона ніколи їх не кине і буде доглядати за ними. Від кар’єри заради сім’ї Гера не відмовиться і зможе вдало поєднувати ці дві сфери життя.

Дуже ревнива Гера і ніколи не пробачить їй зради і зради

Таблиця: сумісність імен

Чоловіче ім’я Сумісність у коханні Сумісність в шлюбі Характер відносин
Сергій 100% 60% Такі відносини можна назвати об’єднанням двох незалежностей. Пара буде яскравою і цікавою. У відносинах буде багато пристрасті, а також може бути присутнім ефект змагальності, що не дуже добре для сімейного життя. Часто траплятимуться розлади і напади ревнощів.
Олександр 50% 80% Відносини можна назвати зваженими. При першій зустрічі Гера і Олександр одне іншому не зацікавляться, наступні побачення будуть супроводжуватися довгими розмовами, після яких пара зможе почати які-небудь серйозні стосунки.
Євген 90% 60% Такі відносини будуть досить емоційними, тут будуть присутні і пристрасть, і романтика. Сімейне життя не стане такою безхмарною, адже кожен з подружжя прагне до лідерства, що може перерости в міжособистісну війну. Важливо вчасно схаменутися і зупинитися, тоді можна сподіватися на щасливе і яскраву спільне життя.
Дмитро 80% 80% Ця пара постійно з’ясовує стосунки. Проте в цьому немає нічого страшного. Гера і Дмитро швидко відхідливі і не тримають один на одного зла. Можна сказати, що в даному випадку, любов народжується в суперечці.
Андрій 70% 70% Можливо, шлюб між Герой і Андрієм полягає прямо на небесах. Ця пара оточена аурою любові і взаєморозуміння. Такі відносини часто переростають у шлюб, який буде щасливим у всіх сферах.
Олексій 70% 90% Протягом усього спільного життя Гера і Олексій будуть любити і оточувати турботою один одного. Їм дуже подобається проводити час разом. Іноді їм здається, що в світі не існує нікого, крім них двох.
Іван 80% 90% В цих відносинах немає пристрасті, але присутні спільні інтереси. Вони тверезо оцінюють один одного, і після укладення шлюбу для них не виявляється сюрпризом те, який їхній партнер насправді. Любов між ними є, причому така, якій заздрять багато пари.
Георгій 90% 60% У такій парі домінує жінка. Вона дорікає свого чоловіка абсолютно у всьому. Щастя в такому шлюбі малоймовірно. До того ж у цієї пари немає ніяких спільних інтересів.
Антон 70% 70% Взаємна довіра — найважливіший момент у стосунках цієї пари. З цим тут повна ідилія. Крім довіри, у відносинах присутні любов, ніжність і взаємопідтримка. Так що такий шлюб буде довгим і щасливим.

Таблиця: відповідність імені Гера

Планета Місяць
Знак Зодіаку Діва, Рак
Стихія Вода
Число 2, 4, 7, 13, 20
Колір Білий, ліловий, срібний
Тотемна тварина Лань, сова
Метал Срібло
Рослина Троянда, лілія, латаття
Камінь Агат, берил, марказит
День тижня Понеділок
Місяць Червень
Час року Літо
Сова — тотемна тварина Гери

Інтерпретація значень літер імені

  1. Г — людина має тонку душевну організацію, шукає нестандартні шляхи вирішення завдань і ретельно обдумує кожну дрібницю, він педантичний, непередбачуваний і жадає нових знань.
  2. Е — людина привабливий, бажає для себе краще життя, вміє розташовувати до себе людей. Він егоїстичний, але проникливий, є хорошим співрозмовником. Часто реалізується в творчих професіях.
  3. Р — буква Р додає мислення носія неординарності. Однак людина відповідальна, на нього завжди можна розраховувати. Він не терпить брехні, володіє хорошою інтуїцією, прагне бути лідером у всьому.
  4. А людина завжди буде домагатися рівноваги в духовній і фізичній сфері. Він володіє прагненням щось робити, реалізовувати нові ідеї.

Характеристика імені відповідно до пори року, в яку народилася людина

Гера, народжена взимку, володіє найбільш твердим характером. Вона завжди відстоює правду і справедливість. Незважаючи на те, що в її характері присутні чоловічі риси, вона неймовірно добрий і вихована людина. Зимова Гера більше всіх успішна в кар’єрі, але найчастіше нещасна в особистому житті, щоб знайти жіноче щастя, їй доводиться пройти через кілька невдалих шлюбів.

Весняна Гера все так само тверда характером, але вже здатна віддати частину лідерства партнеру. Вона більш уважна до оточуючих, але самовпевнена і іноді егоїстична. Гера, що з’явився на світ навесні, має бійцівськими якостями і впертістю.

Дівчинка з ім’ям Гера, яка народилася влітку, має твердість характеру, але може виявляти і неймовірну доброту і чуйність. Річна Гера дуже талановита, працьовита і господарча. Їй більше щастить у коханні, кар’єра її цікавить менше.

Осіння Гера розважлива і стримана. Їй властиво прораховувати все до дрібниць. Гера, яка народилася восени, знає ціну грошам і не розкидається ними. У кар’єрі вона наполеглива і завзята. Особисте життя складається успішно: розсудливість і відданість своєму партнеру дозволяють створити міцний шлюб.

Гера, яка народилася восени, знає ціну грошам і не розкидається ними, в кар’єрі вона наполеглива і завзята

Таблиця: гороскоп імені

Знак Зодіаку Риси характеру
Овен Є привабливим, веселим, оптимістичним і товариською людиною. Вона хороший товариш і надійний союзник у будь-якій справі. Проте їй не вистачає наполегливості і завзятості, щоб досягти вершин у кар’єрі.
Телець Знайде спільну мову з будь-якою людиною. Однак її легковажність може принести чимало проблем. Партнер Гери-Тельця повинен бути серйозним і відповідальним, щоб виправити її підхід до життя.
Близнюки Любить самотність і спокій. Веселі компанії їй не по душі. Цікавиться творчістю, психологією, мистецтвом. У відносинах з людьми досить передбачувана. Друзів у Гери-Близнюка мало, адже вибирає вона їх дуже ретельно.
Рак Вміє слухати і співпереживати. Для своїх друзів вона справжня «паличка-виручалочка»: завжди допоможе, дасть потрібну пораду, вирішить проблему. Але Гера-Рак ніколи не пробачить брехня, зрада і помилки іншій людині.
Лев Лідерство, прямолінійність і різкість. Вона може бути гарним організатором і керівником, але з-за свого важкого характеру рідко досягає успіху в кар’єрі.
Діва Дуже делікатна у виборі друзів, вона дуже вимоглива до себе і оточуючих. Однак уважна і турботлива до кожного члена своєї великої родини. Поруч з нею затримуються люди, тільки нездатні на брехню і лестощі.
Терези Дипломатичність, тактовність, комунікабельність, позитивність. Вона не любить галасливі компанії, не любить жити в суєті. Не уживається з владними і занадто серйозними партнерами.
Скорпіон Працьовита та цілеспрямована. Вона будь-якими засобами домагається своєї мети, постійно знаходиться в русі і в пошуках нових ідей і для підкорення вершин. Відмінно контролює емоції, володіє яскравим розумом.
Стрілець Добрий і поступливий чоловік. Погодиться на все, лише б уникнути конфлікту. Легко уживається в шлюбі з будь-яким партнером, так як терпляча і не конфликтна.
Козеріг Не любить працювати і не потребує грошей. Їй набагато важливіше сім’я і спокій домочадців. Виховання дітей і кохання до партнера присвячує все своє життя.
Водолій Намагається завжди виглядати позитивною. Вона делікатна і чемна, уміє поводитися в товаристві. Однак часто занурюється в себе і відчуває депресивний стан. Ранима, примхлива і надто вразлива.
Риби Розважлива і повільна. Обмірковує рішення дуже ретельно. Вона стабільна і передбачувана, не любить шумних компаній. Буде щаслива зі сміливим і оптимістичним партнером.

Ім’я Гера — звучне і владне. Дівчина з таким ім’ям буде виділятися серед оточуючих. А завдяки своєму сильному характеру вона обов’язково досягне успіху в житті і любові. Ім’я добре поєднується з українськими прізвищами та по батькові, однак не сильно поширене в Україні.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *